Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Nelabai patikusią plaukų kaukę dabar naudoju skutantis kojas - sakyčiau net geresnis efektas nei su specialiomis putomis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglantina @ 2009 07 05, 21:52)
Labai puikiai optimizuoju Gaia kauke plaukams - vietoj skutimosi gelio. rezultatas nustebino. ir galvoju ar tik neiskeisiu skutimosi gelio i ta kauke su visam smile.gif

Na va, Eglantina mano bendramintė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 29 liepos 2009 - 12:36
QUOTE(Victorious @ 2009 07 29, 13:36)
Nelabai patikusią plaukų kaukę dabar naudoju skutantis kojas - sakyčiau net geresnis efektas nei su specialiomis putomis  bigsmile.gif
Papildyta:

Na va, Eglantina mano bendramintė  biggrin.gif


drinks_cheers.gif kaip tik stovejo vonioj be reikalo biggrin.gif pasinaudojau patarimu, neblogai peiliukai slydo. Aciu:D
Atsakyti
Optimizacija sužlugdyta gun_bandana.gif

Sesers lauktuvės dar vienas lūpų balzamas ir mažiausiai reikalingas daiktas - dušo želė doh.gif Ji mėgsta mano priemonių krepšelį pagadinti... Vėl rikiuoju sąrašą iš naujo, ko greitu metu reikia atsikratyti...
Atsakyti
nereik daryt tragedijos, dušo želė susinaudos, juk nesensta ax.gif žiūrėk iš kitos pusės, nereiks pirkt, susitaupys
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 08 12, 17:53)
nereik daryt tragedijos, dušo želė susinaudos, juk nesensta  ax.gif žiūrėk iš kitos pusės, nereiks pirkt, susitaupys

Kad susitaupys tai neabejoju. Tik kol kas ji stovi nenaudojama, nes su MB mini eksperimentą darom - turim vien abiems tinkančią dušo želę tai žiūrim, kuriam laikui užteks pakuotės mirksiukas.gif Irgi tikrinam ekonomiškumą 4u.gif Skaičiuojam viską dabar kaip kurmiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 08 12, 17:33)
Optimizacija sužlugdyta  gun_bandana.gif

Sesers lauktuvės dar vienas lūpų balzamas ir mažiausiai reikalingas daiktas - dušo želė  doh.gif  Ji mėgsta mano priemonių krepšelį pagadinti... Vėl rikiuoju sąrašą iš naujo, ko greitu metu reikia atsikratyti...


Nu ot rado bėdą... Pvz aš dabar laukiu parkeliaujant 6 vnt. dušo gelių Yves Rocher. Ir nei biški nesiparinu ax.gif Man jie patinka, žinau, kad sunaudosiu, nereiks daugiau pirkti kurį laiką ir pasidėsiu spintutėj. Ir dar 2 dezikai parkeliaus. Irgi patinkantys irgi žinau, kad sunaudosiu. Man svarbiasuia nepradėti naudoti kelių vienu metu.
Atsakyti
Aš turėjau tikslą turėti būtiniausių priemonių po vieną... o ne sandėlį namuose, nes nelabai turiu tam vietos...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 08 12, 20:42)
Aš turėjau tikslą turėti būtiniausių priemonių po vieną... o ne sandėlį namuose, nes nelabai turiu tam vietos...


Tada taip smile.gif
Pas mane sandėliavimui vietos yra, tik va vonioj nėr...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 08 12, 20:37)
Nu ot rado bėdą... Pvz aš dabar laukiu parkeliaujant 6 vnt. dušo gelių Yves Rocher. Ir nei biški nesiparinu ax.gif Man jie patinka, žinau, kad sunaudosiu, nereiks daugiau pirkti kurį laiką ir pasidėsiu spintutėj. Ir dar 2 dezikai parkeliaus. Irgi patinkantys irgi žinau, kad sunaudosiu. Man svarbiasuia nepradėti naudoti kelių vienu metu.


neytema blush2.gif
knieti pasmalsauti,kuriu dushkiu lauki?
dievinu verbenine, o paskutinikart parsiveziau brazil.kavos... wub.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 13 rugpjūčio 2009 - 11:06
QUOTE(Renatina @ 2009 08 13, 12:06)
neytema blush2.gif
knieti pasmalsauti,kuriu dushkiu lauki?
dievinu verbenine, o paskutinikart parsiveziau brazil.kavos... wub.gif



Lotosų, braziliškos kavos, žalios arbatos, bambukų, paskui orchideju ar kaip ten ji g.gif: ir kakavos.
Man praktiškai visos jos geros wub.gif Kvepia skaniai. Mėgstu kvapus pakaitalioti..
Atsakyti
Pas mane visko dar pilna biggrin.gif Užbaigiau tik muilus, liko 2 kiek reik ir anticeliulitinę želę.
Visa kita dar sėkmingai naudoju. Pirkau tik reikiamus produktus vietoje tų, kad baigėsi ir kurie gyvybiškai reikalingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 08 13, 12:56)
Pas mane visko dar pilna biggrin.gif Užbaigiau tik muilus, liko 2 kiek reik ir anticeliulitinę želę.
Visa kita dar sėkmingai naudoju. Pirkau tik reikiamus produktus vietoje tų, kad baigėsi ir kurie gyvybiškai reikalingi biggrin.gif


kaip sekasi, gal ANT rudens jau susioptimizavusios savo krepshus? cool.gif

Atsakyti