Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 06 11, 16:35)
Pas mane tai į pora laisvai viskas telpa ir MB šmutkes priimu  mirksiukas.gif  Dabar  skaičiuoju, kiek ilgai galiu naudotis turimom priemonėm ir nereikės pirkti naujų, nes tam nelabai pinigėlių noriu skirti paskutiniu metu...

ir kokios išvados?
Ką taip taupiai turi?
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 06 11, 16:58)
ir kokios išvados?
Ką taip taupiai turi?

Šį mėnesį jeigu ir reikės tai labai minimaliai ko nusipirkti: vatos diskeliai, veido tonikas. Daugiau atrodo visko užteks ilgesniam laikui. Planuose sunaudoti kūno šveitiklį ir nebepirkti jo, nes paskutiniu nusipirktu nusivyliau... Užteks dušo želės, o šveitimui turiu pirštinę. Plius dažnai šveisti kūno dėl odos problemų negaliu, tai dar vienas dalykas dėl ko man šveitiklis nereikalingas.

Žodžiu, SM kai įdėjau savo krepšelį tai dauguma sakė, kad labai mažai priemonių ir nori pas save pasiekti tokį lygį, bet man ir tiek žiūriu kad per daug... rolleyes.gif
Atsakyti
Optimizacija nevyksta ar techniniai nesklandumai kokie kad temoje tylu? O gal tyla prieš audrą? Pas mane kosmetikos krepšelyje nieko ypatingo nevyksta. Buvau gavus 10 kremo mėginėlių kurie mano odai netinka tai teko juos atiduoti draugei.

Vis dar vargstu su lūpų balzamais ir vazelinais. Gyvatės nei vienas nesibaigia... doh.gif
Atsakyti
man po persikraustymo kosmetika visai nebeįdomi biggrin.gif terlioju ką turiu ir su siaubu galvoju, kaip po metų pertraukos teks nusipirkti tušą, nes visos atsargos baigiasi biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Man panaši paranoja ateina kai pagalvoju apie kompaktinės pudros pirkimą. O ta diena kažkada ateis...

Dabar kai šilta tai iš viso mažiau kosmetikos naudoju, norisi lengvo veido 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi kosmetikos neperku jokios, Va tik muilą teko pirkt, nes pasibaigė ir tušą užsisakyt,m nes irgi pasibaigė. O daugiau...naudoju naudoju ir kai kurių galo nematyt atrodo smile.gif nors poros produktų šviečiasi jau .....džiugina
Atsakyti
Man pradeda mažėti tų produktų pakuotėse, kurie naudojami įprastai nors galvojau, kad dar ilgam užteks... Apgaulingos pakuotės matyt arba naudojimo įpročių neįvertinau tinkamai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 29 birželio 2009 - 14:50
Man gal optimizuotis nelabai reikia, bet savaitgalį paskaičiusi pravaliau savo stalčius, to ko nebenaudoju (porą nebenaudotinų tušų, vienas nagų lakas skrido į šiukšliadėžę). O įkvėpimo pagauta "suoptimizavau" seną, niekada neuždegtą žvakutę. biggrin.gif
Apskritai, manau, kad optimizavimas labai geras dalykas ne tik rožio srityje, bet ir kitur - padeda neapsikrauti daiktais ir pamąstyti, ar tikrai koks nors daiktas/priemonė yra reikalingas/a. thumbup.gif
Atsakyti
mano optimizacija taip pat iš kelio neišsuko ax.gif po truputį pribaigiu viską, ką užkaupusi buvau, tik su kūno sviestu ir pieneliais nieko gero, nesinori jų man vasarą, na bet gal atvėsus orams reikalai pajudės rolleyes.gif
mane nervina toks etapas, kai priemonė jau į pabaigą, bet realiai neina nustatyti, kada jau tiksliai ji pasibaigs... todėl esu priversta nusipirkti į besibaigiančios priemonės vietą kažką naujo, nes tikrai ne visada turiu laiko ir galimybių iš karto pasibaigus nulėkti naują nusipirkti...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 06 29, 19:55)

mane nervina toks etapas, kai priemonė jau į pabaigą, bet realiai neina nustatyti, kada jau tiksliai ji pasibaigs... todėl esu priversta nusipirkti į besibaigiančios priemonės vietą kažką naujo, nes tikrai ne visada turiu laiko ir galimybių iš karto pasibaigus nulėkti naują nusipirkti...


taip ir gudriausia. jei namie neber jo kuo pakeist.
arba kokia nuolaida uzmacius tam daiktui,kurio pirmtakui dienos paskutines.
4u.gif


Atsakyti
Pabaigiau Keunes kasdienini sampuna 4u.gif
Atsakyti
Labai puikiai optimizuoju Gaia kauke plaukams - vietoj skutimosi gelio. rezultatas nustebino. ir galvoju ar tik neiskeisiu skutimosi gelio i ta kauke su visam smile.gif
Atsakyti