Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 11:56)
Mano optimizacija vyksta gana lėtai, bet tikslingai smile.gif dabar krizės akivazdoje gal ir gerai.
Mano krepšys (kol nesusidariau sąrašo, tiek daaaaaaug neatrodė ax.gif ) :
Plaukams 10 buteliukų:
1,5 buteliuko šampūno
1 Plaukų galiukų serumas
1 Purškiamas kondicionierius
1 Tiesinantis serumas
1 Modeliuojantis pienelis
1 modeliuojančios putos
1.5 buteliuko lako
1 apsauginis kremas plaukams
1 blizgesį suteikianti emulsija
Kūnui 21 pakuotė blink.gif :
3 kūno pieneliai: 2 drėkinantys ir vienas kvepalų, likučiai garnier mažoje taroje (kelioninis)
1 anticeliulitinis
1 dušo kvepalinė želė + 3 muilai
1 Scholl kojų purškalas (gal nebuvo labai reikalingas)
1 Bodyžopos cukrinis depiliatorius
1 Kokosų aliejus
1 Monoi aliejus
1 rankų kremas Neutrogena + 1 darbo stalčiuje rusiškas smile.gif
1 Sandalmedžio aliejus
2 Boromedai
1 skardinė talko
1 alijošiaus želė
2 dezodorantai (1 Rexona rutulinis + 1 Biok "kristalas" (kaip šitą optimizuot neįsivazduoju)
Veidui 12 pakuočių  doh.gif :
1 valantis losjonas (Biodermos universalus valymo vandenėlis)
1 L'Occitane kelioninis tonikas
1 Shu Uemura drėkinanti emulsija
1 10ml Hauschka aliejukas (niekaip nepabaigiu)
1 Payot pylingas, baisiai taupus
1 Payot drėkinanti kaukė
1 Haushka atkurianti kaukė
1 Rasos spuogų "valgytojas"
1 pakas marokietiško? molio
1 kaukė kapiliarams
1 arbatmedžio aliejus
1 lūpų balzamas
2 antibiotiniai tepalai, bet jie gal į optimizaciją neįeina
Nagai 7 pakuotės:
Acetonas
4 nagų lakai
1 kutikulos "removeris"
1 lako kietintojas biggrin.gif
Dekoratyvinė 12 produktų:
1 kreminė pudra
1 mineralinė pudra
1 antakių pieštukas
2 akių "plunksnelės" raudona ir juoda
2 akių tušai
1 akių pieštukas
2 "mono" akių šešėliai
1 žalias maskuoklis
1 lūpų dažas
Ženkloką dalį krepšy užima visokie mėginukai iš žurnalų ir parduotuvių. Kur juos dėt kažin.
Njo, viso 62 pakuotės. Atsispausdinau sąrašą  lotuliukas.gif

Žodžiu, per akis visko ir su kaupu.



Kaip sako liaudies ismintis is didelio rasto isejo is krasto doh.gif doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 17, 23:53)
Kaip sako liaudies ismintis is didelio rasto isejo is krasto  doh.gif  doh.gif  cool.gif

man is krasto eit nereik biggrin.gif Turiu kas padovanoja biggrin.gif puse priemoniu- haliava tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 17:36)
tai belieka pirkti mažiausius kiekius  rolleyes.gif  man kvepalai - kaip koks kapitalas, lai stovi. manijos ir nuotaikos eina ir praeina, po kiek laiko labai smagu vėl senu geru kvapu pasikvėpint.

Tai ir perku miniukų rinkinukus, nebet kokio nors kvapo labai jau noriu ax.gif
Supratau, kad neatsibostantis kvapas man yra Dior Jadore ir Armani Sensi White notes. Šiti man superiniai, o kiti - epizodiniai ax.gif Tai reiks pakartot jų po butelką dar kartą kai kokius kelis išbaigsiu...

QUOTE(Marla @ 2009 03 18, 00:02)
man is krasto eit nereik biggrin.gif Turiu kas padovanoja biggrin.gif puse priemoniu- haliava  tongue.gif

thumbup.gif
Atsakyti
as tavo vietoj netinkamas dovanas perdovanociau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 18 kovo 2009 - 10:49
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 03 18, 10:48)
as tavo vietoj netinkamas dovanas perdovanociau


gera mintis biggrin.gif

bet šito dalyko aš atsikračiau nuolatinių dovanotojų paprašiusi tiesiog man nebedovanoti. gražiai sumotyvavau, kad jau ir taip daug visko pridovanota ir nespėju naudot, o išmesti bus gaila, tai suveikė kažkaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 03 18, 11:48)
as tavo vietoj netinkamas dovanas perdovanociau

Man įskiepyta mintis, kad perpadovanėt dovanas yra negražu. Kitas dalykas, kad man nelabai yra kam perpadovanoti. Atgal dovanotojui tai neneši schmoll.gif
Trčias dalykas, kad priemonės jos kaip ir geros, ne iš pasibaigusio galiojimo laiko ir ne už 2 lt. tik man tam kartui per daug.

QUOTE(prieblanda @ 2009 03 18, 11:57)
gera mintis biggrin.gif

bet šito dalyko aš atsikračiau nuolatinių dovanotojų paprašiusi tiesiog man nebedovanoti. gražiai sumotyvavau, kad jau ir taip daug visko pridovanota ir nespėju naudot, o išmesti bus gaila, tai suveikė kažkaip  rolleyes.gif

Jo, aš primotyvavau tiek, kad mano draugai jau bijo man ką ir dovanot. Jau prieš savaitę ima nervintis. Dažniausiai dovanoja tie žmonės, kurių nematau labai dažnai, tai anie s buchty barachty kažką dovanoja, nors aš iš jų visiškai NIEKO nelaukiu. Arba va prideda muiliukų kaip "prioedą", arvba pagalvoja, kad kvepia, reiškia norės. Ir so on, aspektų daug. Išmest negaliu, perpadovanot, kaip minėjau, taip pat. Lieka sunaudot. Kai kurios prioemonės povz jau ne pirmus metus skaičiuoja, nes nespėju. Pvz. aš šukuosenų nedarau, ką daryt su priemonėm? Kažklada siūliau išpardupotuvėje \SM niekam irgi nereikėjo, vienintelė išeitis- pradėt naudot biggrin.gif Va galėsiu načiosus kas rytą gamintis lotuliukas.gif
Atsakyti
nu bet isduokit paslapty kas gali sugalvot dovanot kokias nors plauku formavimo priemones blink.gif doh.gif
man apskritai keistai skamba tokios dovanos- arba dovanoji ceki, kad zmogus pats issirinktu kosmetika, arba nu jau jei draugas tai kokius nors kvepalus(aisku irgi gerai but kad issiaiskintu kas tinka ir patinka), nu bet dovanot krema ar plauku zele tai man cia biski keistas dalykas rolleyes.gif
o muiliuku tai as irgi gaunu- populiari dovana ziuriu daros is kelioniu parvezt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 18 kovo 2009 - 11:43
QUOTE(ne mama @ 2009 03 18, 11:42)
nu bet isduokit paslapty kas gali sugalvot dovanot kokias nors plauku formavimo priemones blink.gif  doh.gif 
man apskritai keistai skamba tokios dovanos- arba dovanoji ceki, kad zmogus pats issirinktu kosmetika, arba nu jau jei draugas tai kokius nors kvepalus(aisku irgi gerai but kad issiaiskintu kas tinka ir patinka), nu bet dovanot krema ar plauku zele tai man cia biski keistas dalykas rolleyes.gif
o muiliuku tai as irgi gaunu- populiari dovana ziuriu daros is kelioniu parvezt ax.gif



yra ir pas mane tokių mėgstančių įvairias priemones dovanoti: "va koks nuostabus kremas, aš pati tokį naudoju, tai ir tau va nupirkau" doh.gif arba iš kitos serijos: "pamačiau, kad akcija, prisiminiau, kad tavo gimimo diena greitai, tai ta proga ir nupirkau..." doh.gif žodžiu, sudėtinga, ir juolab, kad nieko tokiems žmonėms nepaaiškinsi, kad kas tinka vienam, tas gal netinka kitam...

suoptimizavau Belkosmex šampūną, plaukams netiko, tai sunaudojau plaukų šepečiams ir kosmetiniams šepetėliams plauti mirksiukas.gif dabar lygiai taip pat bus naudojamas ir Live clean šampūnas.
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 18, 12:42)
1. nu bet isduokit paslapty kas gali sugalvot dovanot kokias nors plauku formavimo priemones blink.gif  doh.gif 
2. man apskritai keistai skamba tokios dovanos- arba dovanoji ceki, kad zmogus pats issirinktu kosmetika, arba nu jau jei draugas tai kokius nors kvepalus(aisku irgi gerai but kad issiaiskintu kas tinka ir patinka), nu bet dovanot krema ar plauku zele tai man cia biski keistas dalykas rolleyes.gif
o muiliuku tai as irgi gaunu- populiari dovana ziuriu daros is kelioniu parvezt ax.gif

1. Išduodu paslaptį: gavau darbe, kaip padėką. Kažkiek tuo metu naudojau, paskui nustojau naudot. Ir ką?
2. Žmonėm, taupantiems pinigus, yra tikrai patogiau padovanot kokį gražų ar skaniai kvepiantį muiliuką už 5-7lt, nei čekį už 50 lt (sutikite, ne visose parduotuvėse išrašomi čekiai bet kokiai sumai, dažniausiai tai būna 50- 100- 150, dabar gal yra ir už 20), arba kūno losjoną irgi gražiai įpakuotas, ne fufliakas, kaipo gera priemonė kainuojanti 15 ar 20 lt, bet ne 50.

QUOTE(mecia @ 2009 03 18, 12:56)
yra ir pas mane tokių mėgstančių įvairias priemones dovanoti: "va koks nuostabus kremas, aš pati tokį naudoju, tai ir tau va nupirkau" doh.gif arba iš kitos serijos: "pamačiau, kad akcija, prisiminiau, kad tavo gimimo diena greitai, tai ta proga ir nupirkau..." :
Ačiū Dievui, akcijinių prekių dovanotojų ir veiudo kosmetikos dovanotojų neturiu. Problema su kūno priežiūrom labiau biggrin.gif
Atsakyti
iš išvardintų priemonių bene mažiausiai problemų man keltų muilai - MB pripažįsta tik muilus prausimuisi, tai nesunkiai juos sumuiluoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 18, 13:20)
iš išvardintų priemonių bene mažiausiai problemų man keltų muilai - MB pripažįsta tik muilus prausimuisi, tai nesunkiai juos sumuiluoja rolleyes.gif

Man dar visai patinka kai dovanoja kokias vonios druskas, burbulus ir pan. Vis tiek sunaudoju, o pačiai pirktis gaila ax.gif
Atsakyti
Pas mane tendencija ryškėja tokia, kad naujos priemonės susinaudoja greičiau, nei anksčiau įsigytos... Reikia kažkaip apsukt mąstymą ir pabaigt senas doh.gif

p.s. Aš čia morališkai jau kokia antra diena nusiteikinėju, nes kitaip nieko nepasieksiu schmoll.gif Silpna šitoj vietoj esu, nors kai tik pradėjau skaityti šią optimizavimo temą kažkada seniai tai buvau taip suoptimizavus savo kosmetikos krepšelį, kad nebuvo nei vienos nereikalingos priemonės.
Atsakyti