Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Turejau visokiu likuciu ir siaip megineliu mineraliniu pudru, kurias tingedavau naudot, nes arba spalvos nelabai atitinka arba baisiai nepatogu dideliu sepeciu po miniatiurinius indelius malt, tai sugalvojau visas sumaisyt. Sumaisiau TBS likuti, rawMinerals firmos pudra, EM miniukus (3 atitinkancios psalvytes ir 2 ne itema: vienas per geltonas, kitas per baltas) ir EM maskuokli. Nu sumaisyt sumaisiau ir paglavojau, kad truputi per sviesi galutine spalva gavosi, bet kol neidegus visai tiktu.... Nors va uztepiau, pabuvau siek tiek, tai dabar ziuriu, kad labai idealiai spalvyte atsitaike ir maskavimo pilnai pakanka thumbup.gif O dar pamirsau paminet, kad taip pat imaisiau 'mineral veil', kuris geriau laiko, sutvirtina makiaza. Zodziu parasyt, kad imaisiau 'mineral veil', kuris sutvirtina makiaza, geriau laikosi. Zodziu pasidariau viskas viename: pudra, maskuoklis ir veil'as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 24 gegužės 2009 - 20:23
O as beveik nieko nebeturiu lotuliukas.gif liko tik 2 sampunai, abieju po puse, vienas balzamas(neskaitant meginuku) ir viena kauke.
Veidui visko saikingai, tik rasos kremas sueina kulnams tepti dabar
kunui gal kiek perdaug - 3duso zele ir 3 kuno kremai, bet po biski mazinu
biggrin.gif
Dar turiu kruvas meginuku, kai baigsiu priemones isbandysiu meginukus o tada pirksiu kazka vel ko tikrai reikes smile.gif
Atsakyti
Pasinaudojau ideja ir papudruota veida apipurskiau terminiu vandenuku - labai patiko rezultatas. thumbup.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2009 05 24, 21:41)
Dar turiu kruvas meginuku, kai baigsiu priemones isbandysiu meginukus o tada pirksiu kazka vel ko tikrai reikes smile.gif


Pas mane nereikalingu priemoniu praktiskai nebelike irgi, visko saikingai (na blogiausiu atveju yra sandeliuke, bet nepradaryta). Tiesa, turiu 1 nepatinkancia kauke (po kurios plaukai atrodo kaip riebaluoti, nors katik isplauti buna) ir 2 tonikus (vieno maziau nei puse, kito puse like). Tai da ne taip blogai....

O va su meginukais, tai jauciu susigadinau oda truputi - pradejo man kazkaip serpetot vietomis (pora tokiu kaip serpetojimo demeliu ant skruostu ir tarp antakiu ant kaktos). Mano oda is sausuju, bet vistiek buvo puikiai susitvarkius, o dabar meginau visokius kremus ir kitas priemones, kuriu meginiu prikaupus turiu, tai jauciu kazkas suerzino. sad.gif Siandien isvis atiskeliau, tai visos tos sausos demeles tokios raudonos pasidare...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 24 gegužės 2009 - 20:50
QUOTE(shopingas @ 2009 05 24, 21:49)

O va su meginukais, tai jauciu susigadinau oda truputi - pradejo man kazkaip serpetot vietomis (pora tokiu kaip serpetojimo demeliu ant skruostu ir tarp antakiu ant kaktos). Mano oda is sausuju, bet vistiek buvo puikiai susitvarkius, o dabar meginau visokius kremus ir kitas priemones, kuriu meginiu prikaupus turiu, tai jauciu kazkas suerzino. sad.gif Siandien isvis atiskeliau, tai visos tos sausos demeles tokios raudonos pasidare...

Nu veidui as irgi biski bijau bandyti kazka is meginuku, bet turiu prikaupus sampunu-balzamu-kaukiu meginuku smile.gif Daug ivairiu veido priemoniu is sante ir logona tai visgi reikes pabandyti o tada krautis nauja krepseli atsirinkus kas tikrai tiko 4u.gif
Atsakyti
sugalvojau kaip naudosiu faina, bet deja, nelabai tinkancio atspalvio lupdazi biggrin.gif ogi maisysiu su kitu. Tas netinkantis lupdazis per morkavas man, ir vienas netinka schmoll.gif . Bet uztepus ant kito, rozinio, beveik neutralaus atspalvio, gaunasi visai linksma vasariska spalvike (tokia kaip persikine su blizgesiuku)mirksiukas.gif
Atsakyti
laikymas arčiau akių, norint greičiau subaigti įgrysusias priemones, pasiteisino thumbup.gif pribaigiau 2 lūpų balzamus, vietoj kurių jau nusipirkau vieną (ir galutinai įsitikinau, kad man patinka tik tradiciniai pieštuko formos), tikiuosi nebeužplauks visokių užsipirkti šito nebaigus doh.gif žodžiu po truputį protingėju ir tikiuosi, kad taip bus ir toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš taipogi pradėjau optimizuotis. Turiu keturis TBS body butter, vieną užbaigiau, dabar kitą naudoju, pas mane kojų oda sausa tai taip riebiai tepu lotuliukas.gif . Vietoj jų galvoju pirkti LUSH lotion'ą smile.gif. Mėnesio gale daugiau susižiūrėsiu ką mesti lauk ar suvartot smile.gif.
Atsakyti
lotuliukas.gif na, dekoratyvines ivykdyta uzduotis, gal net per mazai turiu. Veido kosmetikos optimizacija vyksta gana sklandziai ir pabaiga ne uz kalnu biggrin.gif bet va priemones kunui jau labai skalsios....labai labai...pernelyg net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 06 02, 21:16)
lotuliukas.gif na, dekoratyvines ivykdyta uzduotis, gal net per mazai turiu. Veido kosmetikos optimizacija vyksta gana sklandziai ir pabaiga ne uz kalnu biggrin.gif bet va priemones kunui jau labai skalsios....labai labai...pernelyg net smile.gif


na jo, man irgi su kūno priežiūros priemonėm sudėtingiausia doh.gif iš veido priežiūros pribaigiau pienelį, nebedaug liko jau ir prausiklio, tad tuoj liksiu tik su viena priemone prausimui/valymui/gaivinimui, t.y. šiuo metu su toniku, o vėliau jau žiūrėsiu ką norėsiu įsigyti, nes tikrai neverta man daugiau priemonių tam tikslui turėti...
bet sugebėjau naują šampūną senojo nepabaigus nusipirkti doh.gif ir toks netinkamas pasitaikė... matyt čia man pamoka, kad nenusidėčiau optimizavimo principams ax.gif
Atsakyti
Supyliau MB duskes likuti i naujos duskes butelaiti ir i vonia vietoj putu.
I vonia keliavo ir Dilgeliu sampuno likutis.
Lorealio kuno scruba supyliau i mini buteliuka skirta kelionems.
Viso 3 tuscios bonkos keliauja i siuksliadeze.
Surusiavau i 2 pintus krepsiukus vonioje priemones: i viena veido ir plauku, i kita kuno. ale ne viskas tilpo, reiks dar optimizuot.
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 06 07, 12:27)
Supyliau MB duskes likuti i naujos duskes butelaiti ir i vonia vietoj putu.
I vonia keliavo ir Dilgeliu sampuno likutis.
Lorealio kuno scruba supyliau i mini buteliuka skirta kelionems.
Viso 3 tuscios bonkos keliauja i siuksliadeze.
Surusiavau i 2 pintus krepsiukus vonioje priemones: i viena veido ir plauku, i kita kuno. ale ne viskas tilpo, reiks dar optimizuot.

tai jei į 2 krepšiukus tilpo tai norma smile.gif pas mane tokie krepšiukai 4:S
Nors daug priemonių jau link pabaigos. Gal ir baigsis kiaulystės metodu kai jhau baigiasi- tai viskas iškart biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane tai į pora laisvai viskas telpa ir MB šmutkes priimu mirksiukas.gif Dabar skaičiuoju, kiek ilgai galiu naudotis turimom priemonėm ir nereikės pirkti naujų, nes tam nelabai pinigėlių noriu skirti paskutiniu metu...
Atsakyti