Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 18, 14:17)
Kur sunaudot nebenaudojama tonika veidui? g.gif


Kaklui, kunui.... Tiesa sakant pati turiu nemegstama tonika, tai neisgalvojau kur naudot - pradzioj laikiau ji be darbo, o dabar kakla juo valau, na ir kartais visa veida.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 05 18, 12:51)
nu tai tuo pačius šampūnu kaip ir galvai tai nenori plauti. o ką dar pasiūlyti? veido prausiklis nebent. arba intymios higienos prausiklis. arba dušo želė.


galvoju gal ir skystas muilas sueitų g.gif na šiaip ar taip jaučiu naudosiu tą, kas pakliūs po ranka, vis greičiau susinaudos ir neužsikaups bigsmile.gif o iš kitos pusės jei ir nusipirksiu tavo rekomenduotą dilgėlių Margaritą specialiai tam reikalui tai ubagais neišeisiu lotuliukas.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 18, 13:17)
Kur sunaudot nebenaudojama tonika veidui?


o dėl ko būtent netinka? aš pvz jau kelis pienelius ir tonikus sunaudojau vietoj prausiklio: nusivalau sudrėkinus vatuką arba isipylus į delną ir nuplaunu vandeniu. netiko jie man, nes labai lipnią plėvelę palikdavo, bet nuplovus visai gerai suėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 18, 14:17)
Kur sunaudot nebenaudojama tonika veidui? g.gif


O jei susipiltum į buteliuką su purštuku ir vietoj terminio vandens papurškaliotum ? Man taip patarė kosmetologė daryt kai apie terminį vandenį kalbėjau: sakė toniką purškaliok kai reikia ir galima net nebrangų (nors aš iš jos 0,5 l. pirkau vieno, tai va ir naudoju taio. Ypač ant mineralkės gerai....)
Atsakyti
as netinkanti tonika, kaip ir kremus sunaudoju nakciai. jei tonikas limpa, ant virsaus matizuojanti kremuka ir rezultatas kaip nakciai tai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 19, 09:10)
Ypač ant mineralkės gerai....)


o koki poveiki duoda ant mineralines pudros uzspurstas tonikas? Cia tiesiog veido atgaivinimui ar mineraline purda geriau tepasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 05 19, 11:18)
o koki poveiki duoda ant mineralines pudros uzspurstas tonikas? Cia tiesiog veido atgaivinimui ar mineraline purda geriau tepasi? smile.gif


Geriau susigeria mineralkė. Ypač jei kokią matinę formulę naudoji tai užpurškus susilugina išvis gerai.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 05 18, 14:49)
Kaklui, kunui.... Tiesa sakant pati turiu nemegstama tonika, tai neisgalvojau kur naudot - pradzioj laikiau ji be darbo, o dabar kakla juo valau, na ir kartais visa veida.


turbut kakla tepsim g.gif mirksiukas.gif

QUOTE(mecia @ 2009 05 18, 20:04)
o dėl ko būtent netinka? aš pvz jau kelis pienelius ir tonikus sunaudojau vietoj prausiklio: nusivalau sudrėkinus vatuką arba isipylus į delną ir nuplaunu vandeniu. netiko jie man, nes labai lipnią plėvelę palikdavo, bet nuplovus visai gerai suėjo ax.gif


tiesiog netiko odai- radau geresne priemone ax.gif

QUOTE(jadzka @ 2009 05 19, 11:34)
Geriau susigeria mineralkė. Ypač jei kokią matinę formulę naudoji tai užpurškus susilugina išvis gerai.


cia tada gaunasi lyg krempudra uzsitepus ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 20, 13:11)

cia tada gaunasi lyg krempudra uzsitepus ar kaip? g.gif

Man taip wink.gif
Atsakyti
na va suoptimizavau šiandien vieną lūpų balzamą (jaučiu beveik metus jis pas mane užsistovėjo doh.gif ), liko ant dugniuko tbs lūpų sviesto (kokiai savaitėlei užteks) ir nusipirkau jau naują (planuotą ax.gif ), bet ji pasidėjau toliau nuo akių (aišku iš pradžių pabandžiau blush2.gif ) ir kol nebaigsiu tbs tol nenaudosiu, nes vėl užsikaups...
turėtas drėkiklis veidui vis dėlto labiau tinkamas kaklui (taip negailėdama įmasažuoju) ir paakiams patepti, o visam veidui nusipirkau kitą, guodžiu save, kad tikrai reikėjo man naujo pirkinio, nes jau pabodo blizgančiu veidu vaikščioti doh.gif
su viskuo normaliai man einasi, tik ne su kūno sviestais ir losjonais, jau šitie tai doh.gif
Atsakyti
Kaip siulytumete optimizuoti ryskius seselius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2009 05 22, 13:41)
Kaip siulytumete optimizuoti ryskius seselius  lotuliukas.gif

1. dažytis.
2. maišyti su neryškiais ar tamsiais, kurti naujus atspalvius.
3. parduoti SM
4. Padovanoti draugei
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 05 22, 13:43)

2. maišyti su neryškiais ar tamsiais, kurti naujus atspalvius.


ideja nybloga g.gif kazka panasaus buvau sumascius
Atsakyti