Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Renatina @ 2009 05 04, 13:45)
bet ar toks bl.tusas dar tinkamas is tikruju?
juk pradeje tirsteti paprastai trupa, paakiai tuomet atrodo labai blogai.
man matyt dabartinis Diorshow pasitaike nelabai sviezias,tai ooooovaikyti kaip patrupa, nebeilgas jam gyvenimelis (keleta menesiu vis bandziau "ant trumpo" pasidazyti,bet ilgam kur ruosiantis tai jau rizika atrodyt kaip ranka akis patrynusiai schmoll.gif



man kaip tik nauji tušai labai nepatinka, kažkaip per daug tepa ir pan doh.gif o va kai pasinaudoja tuomet super eina. nebedarysiu aš tokių fintų su tušais, nesamonė didžiausia, dabar net truputi gaila, nes būčiau dar kokias porą savaičių naudojusi... turiu kitą tušą (akcijų auka), nelabai jis man patinka, bet funkcijas plius minus atlieka ir pagal optimizavimo taisykles negaliu nauju jo pakeisti kol nepasibaigs ax.gif
Atsakyti
Pabaigiau veido drėkiklį, parfuminį kūno kremą, dar anksčiau drėkiklį, bet radau dar 1 nuoceliulitinės želė likutį. vis viena kūno priemonių nuo 21 sumažėjo iki 15 smile.gif
Atsakyti
ka turi galvoj kuno priemoniu? tik kunui? blink.gif kremai kremukai...?
nejaugi yra nesveikesniu uz mane? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nežinau, šiaip nesu pamišusi dėl kūno priežiūros priemonių. Tik prisikaupę buvo iš dovanotų ar šiaip tokių, kurias galvojau naudot vienur, bet naudojasi kitur...smile.gif

Dabar pabaigiau 2 dovanotus kūno pienelius, kvepalų kvapo želė, muilus, kurių šiaip pati tikrai nebūčiau pirkus- jau 6 priemonės.
Sandalmedžio aliejus turėjo būt geras daiktas veidui, bet teko pėdoms. Biok kristalas dezodoruojantis man per silpnas atrodo, tad teko pirkti dar 1 dezodorantą. Vienas rankų kremas pvz. pirktas žvėries pageidavimu, nes Neutrogena gerai susigeria, o kiti kremai jam šlykštūs (bet vis viena nenaudoja, liko man) ir t.t. ir panašiai smile.gif
Buvo ir idiotiškų pirkinių kaip pora boromedų ir anticeliulitinis kremas, va prireikė ir viskas. O viršūnių viršūnė tai talkas, dabar nežinau kam gi jį visgi sunaudot. gal vasarai pėdas dezodoruot ar ką.


Atsakyti
kazkur skaiciau kad talkas tinka bikinio odai po depiliacijos nuraminti, bet praktiskai neisbandzius unsure.gif
Atsakyti
mano optimizacija einasi super bigsmile.gif po truputį naudojasi viskas, ateina tas baisusis laikas, kad viskas pasibaigs vienu metu (mintyse turiu tuos daiktus, kurių neturiu per daug)
geriausiai einasi su plaukų priežiūros priemonėmis: kaukės liko jau vienam ar porai kartų, abiejų aliejukų jau liko ant dugno (bet dar ilgai užteks), pabaigiau keletą šampūnų, greitai liksiu tik su vienu šampūnų ir vienu balzamu bigsmile.gif
va su kūno sviestais ir losjonais dar didelio postūmio nesijaučia, bet vieną sviestą jau pribaigiau, o naujų prisipirkti nėra nė menkiausio noro bigsmile.gif

tikiuosi nepulsit barti, nes atidaviau sesei vieną blizgį blush2.gif galiu pasiaiškinti kodėl: visų pirma supratau, kad man reikia tik dviejų blizgių (vieno nude ir vieno raudono atspalvio), tai va kaip ir atliko vienas nereikalingas... mano sesė blizgius naudoja labai sparčiai, o šį blizgį turiu jau ilgokai, nebūčiau spėjusi išnaudoti iki galiojimo pabaigos, todėl manau, kad visai nepadariau didelės nuodėmės optimizavimo kelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 05 11, 17:12)
tikiuosi nepulsit barti, nes atidaviau sesei vieną blizgį

Šaunu, kad gerai einasi smile.gif O dįėl puolimo bart man tai ne trafgedija, jei padovanoji daiktą, kurio tau pačiai nereik, o kažkam ji tinka ir gavėjas tiesiog apsidžiaugs.
Nesuprasčiau tik tuo atveju, jei padovanojau vieną ir nusipirkau beveik tokį patį kitą smile.gif

Papildyta:
QUOTE(ne mama @ 2009 05 11, 17:11)
kazkur skaiciau kad talkas tinka bikinio odai po depiliacijos nuraminti, bet praktiskai neisbandzius unsure.gif

ilgai truktų smile.gif Bet reiks pabandyt, kai vėl pradėsiu depiliuot smile.gif Ačiū.
Atsakyti
optimizacija plaukų šampūnų ir kondicionierių srityje baigta ax.gif turiu tik po vieną naudojamus pagal paskirtį tongue.gif
žiūriu, kad man labai greitai sueina tokie visokie šepečiams ir šepetėliams plauti naudojami, liko kokioms 2-3 savaitėms. Gal galite kažką parekomenduoti, ką jūs naudojate tam tikslui? negi teks pirkti kažkokį šampūną specialiai tam g.gif nes plaukams perėjau prie natūralių priemonių, kurias naudoti ne pagal paskirtį būtų prabanga vien dėl didelės išeigos...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 05 18, 12:41)
optimizacija plaukų šampūnų ir kondicionierių srityje baigta ax.gif turiu tik po vieną naudojamus pagal paskirtį tongue.gif
žiūriu, kad man labai greitai sueina tokie visokie šepečiams ir šepetėliams plauti naudojami, liko kokioms 2-3 savaitėms. Gal galite kažką parekomenduoti, ką jūs naudojate tam tikslui? negi teks pirkti kažkokį šampūną specialiai tam g.gif nes plaukams perėjau prie natūralių priemonių, kurias naudoti ne pagal paskirtį būtų prabanga vien dėl didelės išeigos...


šepetėlisu, kaip ir savo galvą, plaunu Margaritos šampūnais ir vargo nematau rolleyes.gif geriausiai tam reikalui man patinka dilgėlinis šampūnas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 05 18, 12:05)
šepetėlisu, kaip ir savo galvą, plaunu Margaritos šampūnais ir vargo nematau  rolleyes.gif  geriausiai tam reikalui man patinka dilgėlinis šampūnas  ax.gif


na bet vistiek tada reikėtų man pirkti specialiai...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 05 18, 13:27)
na bet vistiek tada reikėtų man pirkti specialiai...


nu tai tuo pačius šampūnu kaip ir galvai tai nenori plauti. o ką dar pasiūlyti? veido prausiklis nebent. arba intymios higienos prausiklis. arba dušo želė.
Atsakyti
Kur sunaudot nebenaudojama tonika veidui? g.gif
Atsakyti