Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(jadzka @ 2009 04 29, 06:41)
Super thumbup.gif
Odelių tirpiklį turiu, bet irgi retai naudoju ax.gif reiks pradėt dažniau ir disciplinuoti save. Beje, kas kiek laiko su odelių tirpikliu tepat ?


stengiuosi kiekvieną kartą manikiūrą darydamasi, tai maždaug kartą per savaitę ax.gif užtepu ir dar merkiu į vandenį (nors kartais ir be vandens apsieinu), man labai neblogai nutirpdo (nors odelės pas mane tokios pakankamai didelės ir greitai atauga doh.gif )
Atsakyti
optimizacija aš derinu su šiokiu tokiu taupymu, bet šiandien taip sugebėjau pasilinksminti lotuliukas.gif kažkuri mergina buvo šitam forume nurodžiusi nuorodą kaip seną blizgį iš mirties prikelti, po tos nuorodos filmuko buvo įvairių komentarų, kad tą patį galima ir su tušu padaryti. tai va aš savo besibaigiantį tušą ir blizgį įmerkiau į karšto vandens puodelį, palaikiau 5 minutes ir gavau praktiškai naują tušą bigsmile.gif (blizgis kažko nelabai sureagavo) bet džiaugsmas truko tik iki tol kol jis atvėso: va tada tai jau gavau super pasenusį tušą, gerokai baisesnį nei buvo prieš eksperimentą doh.gif bandysiu dar prieš dažymąsi jį taip pašildyti, pabandysiu bent taip išbaigti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 29, 19:36)
va tada tai jau gavau super pasenusį tušą, gerokai baisesnį nei buvo prieš eksperimentą doh.gif bandysiu dar prieš dažymąsi jį taip pašildyti, pabandysiu bent taip išbaigti ax.gif

Na, jei tusas vienas ir tas pasenes, gal verciau nusipirkti nauja siuo atveju. paskui dar koki akiu uzdegima ar alergija pasigausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 29, 18:45)
Na, jei tusas vienas ir tas pasenes, gal verciau nusipirkti nauja siuo atveju. paskui dar koki akiu uzdegima ar alergija pasigausi  unsure.gif


nebuvo jis pasenęs, tiesiog jau pradėjęs tirštėti ax.gif
Atsakyti
Trumpam užsuku pasigirt, kad optimizacija besimokant (sėdint prie kompo) labai gerai veikia. Rankų kremo neturiu, nes man jo kol kas nereikia (šitam reikalui yra kūno ir rankų losijonas 400ml) toliau subaigiau dantis sukandus šampūną ir intymkę. Reziumuoju - baigiau 3 priemones, iš jų naujos atsirado 2, nes be šampūno ir intymkės negyvensiu schmoll.gif
Atsakyti
O jus tik kosmetikos sau neleidziat tureti keliu rusiu tos pacios paskirties (o pvz man malonumas didelis, viena diena kvepeti vanile, kita citrinom,viena karta teptis sildanciu, kita saldanciu kuno kremu, ir nemataucia problemos) o ,kad turit keliu rusiu mesos saldytuve, kelias duona stalciuje,keliu kvapu arbatos lentynoje, ir 5 tusinukus ant stalo? Cia nieko blogo, neoptimizuojat? biggrin.gif
Atsakyti
Jei tamstai patinka tai turekit ir niekas nesako kad cia labai labai blogai jei viska naudoji.
Mano kuno kremai visi vienodos paskirties, sildanciu- saldanciu nemegstu, o tam kad skirtingai kvepeti turiu kvepalus. Tai kam tada keli tik firma besiskiriantys kremai rekalingi, kam apsikraut? Mano vonia nedidele biggrin.gif Taip pat su dekoratyvine ir veido prieziuros kosmetika. Man uztenka 1 priemones, kuri tinka. Nors sampunus dabar turiu 2, abu reikalingi ir abu naudojami pakaitom.
Ir manau visos, kas bando optimizuotis tai daro ne del temos, bet del saves, kadangi perteklius visko uzkniso juodai biggrin.gif

P.S. tai galioja ir mano saldytuvui, darbo stalui, buities priemonem ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 01 gegužės 2009 - 14:48
QUOTE(Marla @ 2009 05 01, 15:46)
Jei tamstai patinka tai turekit ir niekas nesako kad cia labai labai blogai jei viska naudoji.
Mano kuno kremai visi vienodos paskirties, sildanciu- saldanciu nemegstu, o tam kad skirtingai kvepeti turiu kvepalus. Tai kam tada keli tik firma besiskiriantys kremai rekalingi, kam apsikraut? Mano vonia nedidele biggrin.gif Taip pat su dekoratyvine ir veido prieziuros kosmetika. Man uztenka 1 priemones, kuri tinka. Nors sampunus dabar turiu 2, abu reikalingi ir abu naudojami pakaitom. 
Ir manau visos, kas bando optimizuotis tai daro ne del temos, bet del saves, kadangi perteklius visko uzkniso juodai biggrin.gif

P.S. tai galioja ir mano saldytuvui, darbo stalui, buities priemonem ir t.t. lotuliukas.gif


na tai ir nerasiau berods,kad optimizacija blogai,pati domiuosisitoj temo sedziu,,nes man patinka cia rasti patarimu kaip nemegiamas priemones greiciau dabaigti,tik va, tas toks vos nepamisimas,kad gerai tik tada, kai bus tik po viena vienos paskirties daikta man iskele klausima kaip yra kitose srityse maisto,kanceliarijos,rubu:)

p.s mano vonia ir lb nedidele, todel kremu bankes laikai miegamojo spintoj,pintoj dezei, lb patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 05 01, 16:17)
na tai ir nerasiau berods,kad optimizacija blogai,pati domiuosisitoj temo sedziu,,nes man patinka cia rasti patarimu kaip nemegiamas priemones greiciau dabaigti,tik va, tas toks vos nepamisimas,kad gerai tik tada, kai bus tik po viena vienos paskirties daikta man iskele klausima kaip yra kitose srityse maisto,kanceliarijos,rubu:)

p.s mano vonia ir lb nedidele, todel kremu bankes laikai miegamojo spintoj,pintoj dezei, lb patogu smile.gif

Klausei ar blogai biggrin.gif
Man patogu nebutu, man patogu kai viskas po ranka ir ne per daug biggrin.gif Kai kurias gal siaip azartas pagaves, o as labai noreciau kad butu po 1, nereiketu dulkiu valyt nuo to, ko nenaudoju biggrin.gif Kazkada visko turejau daug daug, viskas buvo idomu ir nesvarbu reikia ar nereikia. Dabar kitaip, atsirinkau ko man reik ir ka naudosiu. Ir supratau, kad man maziau reiskia daugiau, ypac kosmetinej srity smile.gif
Kiekvienam vis kitaip, kazkas megsta turet daugiau priemoniu, kaip pvz jus, kazkas neatsispiria siaip pirkimo poreikiui nes reikia nauju buteliuku, pakuociu ar galu gale dar vieno "stebuklingo" produkto.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 05 01, 15:02)
O jus tik kosmetikos sau neleidziat tureti keliu rusiu tos pacios paskirties (o pvz man malonumas didelis, viena diena kvepeti vanile, kita citrinom,viena karta teptis sildanciu, kita saldanciu kuno kremu, ir nemataucia problemos) o ,kad turit keliu rusiu mesos saldytuve, kelias duona stalciuje,keliu kvapu arbatos lentynoje, ir 5 tusinukus ant stalo? Cia nieko blogo, neoptimizuojat? biggrin.gif


jei nuoširdžiai užsiimi optimizacija, tai norom nenorom ji persikelia ir į kitas sritis, ne tik kosmetiką. nereikalingo šlamšto stengiuosi atsikratyti, naujo neįsigyti ir kitų prašau, kad nekištų man nenaudingų dalykų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 05 01, 14:02)
O jus tik kosmetikos sau neleidziat tureti keliu rusiu tos pacios paskirties (o pvz man malonumas didelis, viena diena kvepeti vanile, kita citrinom,viena karta teptis sildanciu, kita saldanciu kuno kremu, ir nemataucia problemos) o ,kad turit keliu rusiu mesos saldytuve, kelias duona stalciuje,keliu kvapu arbatos lentynoje, ir 5 tusinukus ant stalo? Cia nieko blogo, neoptimizuojat? biggrin.gif



na sutinku, kad gal ir malonumas taip viską suderinti, bet aš pvz nemoku, nes vis tiek iš visų šitų skirtingai kvepiančių ar kitokį poveikį turinčių priemonių aš atrasiu tokią, kurią naudoti bus maloniau nei visas kitas, o tai automatiškai išprovokuos jos pakartotiną pirkimą nepaisant visų kitų nepasibaigusių doh.gif
o dėl optimizacijos kitose srityse tai tikrai pradėjus nuo kosmetikos priemonių ji persimetė ir kitur, nes duonos neverta užsipirkti daugiau rūšių, juk pasensta... tas pats galioja ir su visais kitais greitai gendančiais produktais ax.gif vienu tarpu buvau stipriai arbatom užsikrovusi, smagu turėti keletos rūšių, ale kai spintelėj vietos nelieka ir visos turimos rūšys įgrysta tai nieko kito nelieka kaip optimizuoti ir jas, nes užsipirkus naujų gautųsi užburtas ratas...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 29, 20:30)
nebuvo jis pasenęs, tiesiog jau pradėjęs tirštėti ax.gif


bet ar toks bl.tusas dar tinkamas is tikruju?
juk pradeje tirsteti paprastai trupa, paakiai tuomet atrodo labai blogai.
man matyt dabartinis Diorshow pasitaike nelabai sviezias,tai ooooovaikyti kaip patrupa, nebeilgas jam gyvenimelis (keleta menesiu vis bandziau "ant trumpo" pasidazyti,bet ilgam kur ruosiantis tai jau rizika atrodyt kaip ranka akis patrynusiai schmoll.gif

turbut tushai sunaudoti arba nebetinkami gali keliauti tik i siuksline. nebent sepeteli galima fairy'iais isplauti ir naudoti ricinos aliejukui blakstienoms ar pan. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(mecia @ 2009 05 03, 10:22)
o dėl optimizacijos kitose srityse tai tikrai pradėjus nuo kosmetikos priemonių ji persimetė ir kitur, nes duonos neverta užsipirkti daugiau rūšių, juk pasensta... tas pats galioja ir su visais kitais greitai gendančiais produktais ax.gif vienu tarpu buvau stipriai arbatom užsikrovusi, smagu turėti keletos rūšių, ale kai spintelėj vietos nelieka ir visos turimos rūšys įgrysta tai nieko kito nelieka kaip optimizuoti ir jas, nes užsipirkus naujų gautųsi užburtas ratas...


drinks_cheers.gif tik man atvirksciai, t.y. kosmetika jau senokai,t.y. kelinti metai samoningo ir atskiro gyvenimo, optimizuoju del to,kad ir su k.sritimis elgiuosi panasiai. pvz.man nuo mazens isisaknijusi nuostata,kad neturi buti vienu metu keleto trumpo galiojimo maisto produktu (per didelis kiekis ivairoves trumpam laikui, kazkas issirenkama, o kitkas retai kada "perdirbama",nukeliautu i siuksline); t.p. ir kt. gyvenimiskose srityse.
tad jei kada besitvarkinejant apsiziuriu,kad kazkuriu kosmetikos priemoniu susikaupe perteklius, padidinu optimizacijos pavara, sunaudoju kt.tikslams arba susilaikau nuo nauju pirkimu kol nepribaigsiu uzsimetusios senesnes analogiskos
priemones.
4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 04 gegužės 2009 - 13:46