Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

isdrebiau lauk seniai pirkta kazkoki H&M blizgala ax.gif, dar vienu maziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2009 04 27, 14:44)
isdrebiau lauk seniai pirkta kazkoki H&M blizgala ax.gif, dar vienu maziau biggrin.gif

sazines reik turet taip blizgiais drabstytis umn.gif: ir as norec taip isdrebt kokius 5 vnt, ir nauju noriu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 04 27, 14:55)
sazines reik turet taip blizgiais drabstytis umn.gif: ir as norec taip isdrebt kokius 5 vnt, ir nauju noriu  ax.gif  blush2.gif

tai jei sh... yra, ko laikyt? biggrin.gif Jauciu parejus namo mesiu dar lauk kelias pigienas tongue.gif ir vengsiu pirkt tokiu blizgiu, kur spalvos beveik neduoda tik blizgejima rolleyes.gif ai, tik dar gosh melyna noris isbandyt blush2.gif
Atsakyti
prastesni blizgiai ar pan. man sueina pasitepliojimui prieš miegą, nes po dantų pastos lūpos kiek sausos būna, bet lievako joms užtenka biggrin.gif

o mėtymas tai nedisciplinuoja nono.gif prašom nevesti iš kelio pasiekusias 7-ąjį ratą, bo gali tave tekt atgal į pirmą nublokšt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 27 balandžio 2009 - 14:22
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 27, 15:22)
prastesni blizgiai ar pan. man sueina pasitepliojimui prieš miegą, nes po dantų pastos lūpos kiek sausos būna, bet lievako joms užtenka biggrin.gif

o mėtymas tai nedisciplinuoja  nono.gif   prašom nevesti iš kelio pasiekusias 7-ąjį ratą, bo gali tave tekt atgal į pirmą nublokšt biggrin.gif

tai kad po ju man lupos sauseja... turiu geru lupu balzamu, tai dabar juos naudoju lupu drekinimui blush2.gif jei reiktu dabar tas pigienas sunaudot, tai porai metu... doh.gif kas nakti, oh no doh.gif
prisiekiu apdairiau rinksiuos blizgius:geda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 27 balandžio 2009 - 14:32
Wuo su blizgiais tai pas mane nėra bėdos: kasdienai turiu Juicy tubsą, dar gavau dovanų L'Orealį, katrą sutepsiu ir dar turiu Lancome lūpdažių kuris irgi naudojamas. Dar 1 lūpų balzamč, katras irgi naudojamas. Čia disciplinuota jaučiuos visai. Tik vienintelė vieta - kremai kūnui dar... sunkiai su jais doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2009 04 27, 14:30)
jei reiktu dabar tas pigienas sunaudot, tai porai metu... doh.gif kas nakti, oh no doh.gif
prisiekiu apdairiau rinksiuos blizgius:geda


bet aš esu šventai įsitikinusi, kad po dviejų metų (jei aišku nepasentų ankščiau) blizgio naudojimo tikrai jau nebereikėtų prisiekinėti apie apdairų rinkimąsi, nes tuomet jau valia būtų išugdyta ax.gif naudoju dabar po truputį visus savo resursus ir labai džiaugiuosi švarėjančiu krepšeliu, kai dantukus sukandus prisiverčiu išnaudoti visas įgrysusias priemones tikrai žinau, kad kitą kartą prieš pirkdama gerokai pagalvosiu, ar man naujo daikto reikia.
nusipirkau kremuką, kuris man ne itin patinka, bet nealergizuoja ir šiaip nėra blogas daiktas, tai veiduką patepusi tuo pačiu nemažu kiekiu ir kaklą pamasažuoju: ir išsinaudos greičiau, ir kitą pirksiu tik šitam pasibaigus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 27, 15:28)
bet aš esu šventai įsitikinusi, kad po dviejų metų (jei aišku nepasentų ankščiau) blizgio naudojimo tikrai jau nebereikėtų prisiekinėti apie apdairų rinkimąsi, nes tuomet jau valia būtų išugdyta ax.gif naudoju dabar po truputį visus savo resursus ir labai džiaugiuosi švarėjančiu krepšeliu, kai dantukus sukandus prisiverčiu išnaudoti visas įgrysusias priemones tikrai žinau, kad kitą kartą prieš pirkdama gerokai pagalvosiu, ar man naujo daikto reikia.
nusipirkau kremuką, kuris man ne itin patinka, bet nealergizuoja ir šiaip nėra blogas daiktas, tai veiduką patepusi tuo pačiu nemažu kiekiu ir kaklą pamasažuoju: ir išsinaudos greičiau, ir kitą pirksiu tik šitam pasibaigus tongue.gif


Aš irgi vis stebiu tuštėjančias lentynas ir taip smagu, taip smagu smile.gif Pvz baigiu išnaudoti visus šampūnus su kondicionieriais, kurie netiko ar šiaip nepatiko ir buvo atidėti "blogesniems laikams". Dabar tikrai žinau, kad prieš pirkdama šampūną išsiklausinėsiu visokių nuomonių, jei bus galimybė bandysiu mėginukus ir pan. ir tikrai nebepirksiu visokių Nivea, Fructis ir pan. (maximiniais juos vadinu rolleyes.gif ) stebuklų, nes dar nė karto man tokie netiko...
Dar bandau susidoroti su veido kremais...tikrai turiu tokių, kurie netinka mano odai...matyt teks kitas kūno vietas tepti g.gif Ir ieškoti tokio, kuris tiktų...
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 25, 14:34)
saunuole  thumbup.gif sampunus ir kaukes pabaigsi jau kaip nors, bile neprisipirk is naujo kalno priemoniu smile.gif


Ačiūsmile.gif
Per paskutines tris dienas net du kartus duty free lankiausi, ir nieko nenusipirkau. Ale kiek pastangų tai kainavo doh.gif Tiek pagundų aplink... Bet aš stipri, nepasidaviau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif tuoj kreustysiuos į skuduryno optimizavimą lotuliukas.gif O jau nebesuprantu kokie škurliai spintoje gyvena ir pamirštu, kad pastaruosius turiu...

O grįžtant į kosmetikos temą: Nešiu dar kelis nagų lakus į išparduotuvę ax.gif Dar vis tiek per daug man jų lotuliukas.gif Tik nežinau kada prisiruošiu ax.gif

Atsakyti
planavau šiandien naujus pirkinius iš kosmetikos srities: tikrai žinau, kad odelių tirpiklis jau visai į pabaigą, ir dar susimąsčiau naują pagrindą-stipriklį įsigyti, nes senasis jau irgi nebelabai formoj, bet pradėjusi mąstyti suvokiau, kad turiu dar bent 3 priemones (bespalvis, ir pora prancūzų švelnių spalvyčių) tai tikrai jau nepirksiu nieko naujo kol šitų nesubaigsiu, nes iš esmės jie man tą pačią funkciją atlieka ax.gif žiūriu stipriai tobulėju saviįtaigos sferoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 28, 23:38)
planavau šiandien naujus pirkinius iš kosmetikos srities: tikrai žinau, kad odelių tirpiklis jau visai į pabaigą, ir dar susimąsčiau naują pagrindą-stipriklį įsigyti, nes senasis jau irgi nebelabai formoj, bet pradėjusi mąstyti suvokiau, kad turiu dar bent 3 priemones (bespalvis, ir pora prancūzų švelnių spalvyčių) tai tikrai jau nepirksiu nieko naujo kol šitų nesubaigsiu, nes iš esmės jie man tą pačią funkciją atlieka ax.gif žiūriu stipriai tobulėju saviįtaigos sferoje lotuliukas.gif


Super thumbup.gif
Pas mane irgi savidisciplina atsirado, tik šiadnien stebūklingu būdu pamiršau pasiteptio kūno losijonu. Nu suprantu, kad būčiau tingėjos, nenorėjus ar dar ką, nu bet pamiršti doh.gif: Reiks pirkt Bilobilio doh.gif:
Odelių tirpiklį turiu, bet irgi retai naudoju ax.gif reiks pradėt dažniau ir disciplinuoti save. Beje, kas kiek laiko su odelių tirpikliu tepat ?
Atsakyti