Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2009 04 22, 09:48)
O pas jumi nėra parduotuvių,m kuriose būtų testeriai, kad ant savęs pabandyt?


Pvz tokia kosmetika kaip Loreal, Maybelline ir pan pardavinejama vaistinese ir jai nei vienam produktui testeriu nera. ax.gif Normaliose parduotuvese (pvz Sephora) testeriai yra, bet tuso daznai jau ir apdziuve buna, lupdaziu ar akiu pravedimu nemegstu ant saves bandyt, nes nelabai higieniska, o as labai jautri visokioms baciloms, tai geriau jau surizikuoju patikusia ant rankos tepta spalva pati parsisiust...
Atsakyti
ismeciau du pasenusius miss sporty seselius, ir lipcote skystala, ala islaiko lupdazi visa diena ant lupu. nesuprantu, kam as ta brieda pirkau, nelaiko nieko. o be to kartybe, pfu, kad ji biesas doh.gif ir alkoholiu nesa, vienzo, nesamone schmoll.gif

p. s., o man visai nei gaila, nei pikta ant tu merginu, kurios perka gausybe kosmetikos ir higienos priemoniu, na, nelabai supratu, kaip galima tiek lupu blizgiu sunaudot, bet jei jos perka, tai vadinas reikia biggrin.gif tam ir yra sis forumas, kad pirkinius rodyt, bandyt ir pasakot ispudzius, nelabai suprantu tas, kurioms cia pikta g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2009 04 23, 13:53)
p. s., o man visai nei gaila, nei pikta ant tu merginu, kurios perka gausybe kosmetikos ir higienos priemoniu, na, nelabai supratu, kaip galima tiek lupu blizgiu sunaudot, bet jei jos perka, tai vadinas reikia biggrin.gif tam ir yra sis forumas, kad pirkinius rodyt, bandyt ir pasakot ispudzius, nelabai suprantu tas, kurioms cia pikta  g.gif  doh.gif


Pritariu, bet nemanau, kad čia kas pyksta...gal greičiau "piktai" nesupranta smile.gif

Aš sutepiau anticeliulitinį L'oreal krema...su masažuokliu rolleyes.gif Tai pirmas žingsnis link optimalaus krepšio...nes reklamos auka nebebūsiu ir tokio daikto nebepirksiu iš viso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smaggiuke: 23 balandžio 2009 - 14:46
QUOTE(gatinha2 @ 2009 04 23, 14:53)
nelabai suprantu tas, kurioms cia pikta  g.gif  doh.gif

gal del vartotojiskumo, racionalumo trukumo? Daznas atvejis kai vienaip mastantys nesupranta kitaip galvojanciu. Tai gali erzinti, kelti panieka ar net pykti. nemanau, kad tarp musu yra va tokiu jau nepakanciu, bet paerzint...visai possible

QUOTE(smaggiuke @ 2009 04 23, 15:44)
Pritariu, bet nemanau, kad čia kas pyksta...gal greičiau "piktai" nesupranta  smile.gif

Aš sutepiau anticeliulitinį L'oreal krema...su masažuokliu  rolleyes.gif  Tai pirmas žingsnis link optimalaus krepšio...nes reklamos auka nebebūsiu ir tokio daikto nebepirksiu iš viso.
O, mano drauge. as irgi kai pabaigsiu celiulitini nebepirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 04 23, 14:44)
Aš sutepiau anticeliulitinį L'oreal krema...su masažuokliu  rolleyes.gif  Tai pirmas žingsnis link optimalaus krepšio...nes reklamos auka nebebūsiu ir tokio daikto nebepirksiu iš viso.


drinks_cheers.gif
neperku ir aš jau jo, čia jau žmonių mulkinimas, kad padės per keturias savaites kažkokie tepaliukai...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 23, 19:36)
drinks_cheers.gif
neperku ir aš jau jo, čia jau žmonių mulkinimas, kad padės per keturias savaites kažkokie tepaliukai...


nėėė, čia leidimasis būti apmulkintiems cool.gif
prisimenu, kažkada anticeliulitinių kremų temoj bandžiau išaiškinti, kad čia tik būdas už kūno kremą mokėti brangiau, tai išdurnino mane biggrin.gif o paskui pagalvojau, nu lai tepasi žmonės, kosmetikos kompanijoms gi reikia iš kažko gyventi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 23, 19:35)
nėėė, čia leidimasis būti apmulkintiems  cool.gif
prisimenu, kažkada anticeliulitinių kremų temoj bandžiau išaiškinti, kad čia tik būdas už kūno kremą mokėti brangiau, tai išdurnino mane biggrin.gif  o paskui pagalvojau, nu lai tepasi žmonės, kosmetikos kompanijoms gi reikia iš kažko gyventi  irnesakyk.gif


na taip, kur jau čia tavim patikės, kai šitokios gražios ilgakojės visais tais kremais apsitepusios tv ekranuose po pliažus laksto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 23, 20:35)
nėėė, čia leidimasis būti apmulkintiems  cool.gif
prisimenu, kažkada anticeliulitinių kremų temoj bandžiau išaiškinti, kad čia tik būdas už kūno kremą mokėti brangiau, tai išdurnino mane biggrin.gif  o paskui pagalvojau, nu lai tepasi žmonės, kosmetikos kompanijoms gi reikia iš kažko gyventi  irnesakyk.gif


Kaip ir taip smile.gif O jei grįžt prie optimizacijos, tai kad ir anticeliulitinis, ale vienas kremas naudojamas, o ne 1 papukams, kitas užpakaliukui, trečias leškoms ir dar ketvirtas pėdos, penktas viskam kas liko ir dar kokie 6 veidui. Nu jei jau nusiperki tą anticeliulitinį (už super duper kainą ir kainuoja ne brungiau už paprastą) tai ko ne?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 24, 08:41)
Kaip ir taip smile.gif O jei grįžt prie optimizacijos, tai kad ir anticeliulitinis, ale vienas kremas naudojamas, o ne 1 papukams, kitas užpakaliukui, trečias leškoms ir dar ketvirtas pėdos, penktas viskam kas liko ir dar kokie 6 veidui. Nu jei jau nusiperki tą anticeliulitinį (už super duper kainą ir kainuoja ne brungiau už paprastą) tai ko ne?


tai taip, jumi esate visiškai teisi, bet kiek žinai TIK TĄ VIENĄ anticeliulitinį kremą kūnui naudojančią? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 24, 09:29)
tai taip, jumi esate visiškai teisi, bet kiek žinai TIK TĄ VIENĄ anticeliulitinį kremą kūnui naudojančią?  ax.gif

Aš poliubomu naudojau(ju) 2 smile.gif Vienas subinei, kitas- visam kitam.
Atsakyti
Gerokai pasistūmėjau su savo krepšo optimizacija.
Kątik sutepiau paskutinius lašus EL serumo ir kremo. Kremuko paakiams dar liko porai kartų, ir lieku su 1 jau pradėtu kremuku paakiams ir 1 drėkinančiu kremu, 1 valnčia kauke, 1 pylingu ir vienu prausikliu.
Kūnui: duškės 2 įpusėtos ir 1 aliejukas.
Tušas 1.
Pieštukai akims: 3 (juodas, žalias ir mėlynas).
Lūpoms: 2 besibaigiantys lūpdažiai, 1 naujas blizgesiukas.
Šešėliai: 2 nereikalingas paletes pardaviau, liko 1 naudojama + 4 po vieną spalvytę.
Skaistalai: 1.
Shimeris: 1.
1 įpusėta kreminė pudra.
1 įpusėta mineralinė pudra.
Rankoms kremas: 1.
Kojoms: 1 kremas ir 1 vėsinantis purškalas.
Dezodorantas: 1
Aliejukas po deginimosi: 1
Aliejukas plaukų galams: 1 įpusėtas, kitas eilės laukia.
Blizgiklis plaukams: 1
Putos plaukams 1
Plaukų lakas: 1
Oi, kaip patinka man mano dabartinis krepšas wub.gif wub.gif wub.gif Tik tai, ko reikia.
Susitvarkyti beliko su 3 kaukėm ir 4 šampūnais. O talpos tai diiiiidelėėėėės... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 04 24, 23:11)
Oi, kaip patinka man mano dabartinis krepšas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tik tai, ko reikia.
Susitvarkyti beliko su 3 kaukėm ir 4 šampūnais. O talpos tai diiiiidelėėėėės... doh.gif

saunuole thumbup.gif sampunus ir kaukes pabaigsi jau kaip nors, bile neprisipirk is naujo kalno priemoniu smile.gif

PAs mane kazkaip laaabai letai viskas stumiasi smile.gif bet kuno losjonas eina jau pabaigon stabiliai, pjausiu pakuote jau tuoj, nes dispenseris jau nebepajegus visko ispurksti smile.gif
Atsakyti