Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(jadzka @ 2009 04 21, 09:41)
Dar negavau. Laukiu......
Bet bandžius pas draugę esu, tai labai patiko.  wub.gif

o kiek kainuoja per tarpininke mazdaug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 04 21, 09:53)
o kiek kainuoja per tarpininke mazdaug  blush2.gif

15,75 dolcų + 15 proc. + parsiuntimas. O ėmiau šitą:
http://www.tanforles...-oz-p-3262.html


Douglase 160 Lt. doh.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 21 balandžio 2009 - 09:01
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 21, 07:58)
nu nežinauuuuu, bet jūsų postai paskutinio pirkinio temoj tai tokie savotiški, cituoju:
"nei is sio, nei is to man jo taip prireike"
"va sitas turbut neapgalvociausias pirkinys siandien - nelabai jo man reikia"
"bandziau tik seselius, nes del ju ir perku"

enciklopedinis šopaholizmas?  g.gif


Zinau, man su pirkimu negerai yra... blush2.gif Nu tiksliau viska idomu isbandyt bent - dabar man reikia pravedima atrast tinkanti ir patinkanti, seselius ir akiu piestukus melsvu ir zalsvu spalvyciu, tai paieskos stadijoje esu. O dar kai pasiulo 15% nuolaida viskam Sephora, tai neiseina nepirkt.... Dior ta shimmeri perku, nes noriu kazko blizgaus, bet noriu palygint ar panasu i gold meteoritus ar ne. Ta ruzava Dior shimerri perku skruostams, nes pas mane tik matiniai skaistalai ir neturiu tokios svelnios spalvos, tai kaip ir reikalinga bus. Na o palete perku del seseliu (ruzu ir pudru is rinkiniu dazniausiai nenaudoju niekada),bet taip ir labiau apsimoka - ta palete 22$, bet jei pirkt tik seseliukus atskirai, tai po viena spalva virs 10$, o dvispalviai 16$...Vistiek susitaupo.
Atsakyti
Dėl shopingo tai ir aš galvojau aną dieną, kad reikia gerai nuprotėjusiai (atsiprašau už išsireiškimą) būti kad tokiais kiekiais vilk namo kosmetiką ir kitus produktus asmens higienai. Tikriausiai man su tokiais kiekiais tai reikėtų 24h per parą, 7d per savaitę non stop'u mozoti save visais tais produktais, kad kiekvienas jų būtų naudojamas...

Paradokslu - žmonės perka apimti velnias žino kokių jėgų ir sprendimų, o paskui lekia į optimizavimo temą ir bando rasti išeitį, kaip sunaudoti 5 šampūnus, 7 balzamus ir 10 lūpų priežiūros priemonių... Vienintelė mano siūloma išeiti - racionaliai planuoti ir rinktis pirkinius.

Sorry už pamokslą, bet supykstu kartais ant šopinimosi manijakių gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 21, 16:42)
Paradokslu - žmonės perka apimti velnias žino kokių jėgų ir sprendimų, o paskui lekia į optimizavimo temą ir bando rasti išeitį, kaip sunaudoti 5 šampūnus, 7 balzamus ir 10 lūpų priežiūros priemonių... Vienintelė mano siūloma išeiti - racionaliai planuoti ir rinktis pirkinius.


drinks_cheers.gif
bet aš ant pirkimo manjakų nepykstu, man greičiau jų gaila, nes pati neseniai lygiai tokia pati išprotėjusi dėl kiekvieno naujo šūduko buvau doh.gif
lyg prieblanda yra minėjusi, kad kelios super druper dažnos pirkėjos vis dažniau čia pasirodo, o tai manau vienas žingsnis arčiau supratimo, kad užsipirkta per daug rolleyes.gif
Atsakyti
Shopingas,tam yra sis forumas,kad cia pilna atsiliepimu apie ivairias priemones,todel nebutina visko pirkt,kad isbandyt.Taip pat uzsienio forumuose pilna info,gal taip patenkinsit savo smalsuma?

Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 21, 17:52)
drinks_cheers.gif
bet aš ant pirkimo manjakų nepykstu, man greičiau jų gaila, nes pati neseniai lygiai tokia pati išprotėjusi dėl kiekvieno naujo šūduko buvau doh.gif
-----
lyg prieblanda yra minėjusi, kad kelios super druper dažnos pirkėjos vis dažniau čia pasirodo, o tai manau vienas žingsnis arčiau supratimo, kad užsipirkta per daug rolleyes.gif

Manęs joks gailestis kosmetikos pirkimo maniakių atžvilgiu neima. Pikta darosi skaitant jų postus unsure.gif
-----
Gal ir yra progresas kažkoks, bet labai epizodinis, nes potraukis pirkti niekur nedingsta ir nemažėja... Prieblanda, beje, labai gerus argumentus tų pirkimų išrinko doh.gif
QUOTE(Malena @ 2009 04 21, 17:57)
Shopingas,tam yra sis forumas,kad cia pilna atsiliepimu apie ivairias priemones,todel nebutina visko pirkt,kad isbandyt.Taip pat uzsienio forumuose pilna info,gal taip patenkinsit savo smalsuma?

drinks_cheers.gif Labai geras patarimas Malena.
Atsakyti
Man dabar tokia stadija,kad kosmetika nebelabai įdomu: PAsižiūriu internetines parduotuves, pasvarstau, ale nusprendžiu, kad man nieko iš jų nereikia... Tik įdomu kiek ilgai tęsis ta apatija g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 04 21, 17:57)
Shopingas,tam yra sis forumas,kad cia pilna atsiliepimu apie ivairias priemones,todel nebutina visko pirkt,kad isbandyt.Taip pat uzsienio forumuose pilna info,gal taip patenkinsit savo smalsuma?


Paciai isbandyt ir pamatyt ant kito ar paskaityt yra labai skirtingi dalykai. Kad ir L'oreal pravedima nusipirkau, nes prisiziurejau internete, patiko, o kai pati uzsitepiau, tai s.. gavosi - visi vokai issimozojo po kokiu 5 min. Na ir siaip juk negali is aprasymu atsirinkt sau tinkanciu priemoniu - kad ir tie patys MAC sepeteliai taip giriami, o man visiskai nepatiko... ax.gif

Siuo metu as esu tokioj stadijoj, kai bandau isbaigt viska, kas nepatinka ir susikraut svajoniu krepseli (iki kurio siuo metu man nieko ir nebetruksta, nes viska kas domino susipirkau, tad beliko ismest ar kitaip sunaudot nepatinkancius dalykus).

Kas mate mano kosmetikos krepseli, tai zino, kad pas mane tu priemoniu tikrai nera daug ir visko su saiku. Del naujienu irgi labai nealpstu - neuzsisakineju vien todel, kad nauja, bet jei pamatau naudojamoms priemonems akcijas ir zinau, kad vistiek reikes greitu metu pirkt, tai apsiperku is anksto.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 22, 01:49)
Kas mate mano kosmetikos krepseli, tai zino, kad pas mane tu priemoniu tikrai nera daug ir visko su saiku. Del naujienu irgi labai nealpstu - neuzsisakineju vien todel, kad nauja, bet jei pamatau naudojamoms priemonems akcijas ir zinau, kad vistiek reikes greitu metu pirkt, tai apsiperku is anksto.


io, priemonių nedaug tų, kurias sudėjot fotografavimui, bet dar sakėt sandėliuką turit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 22, 01:49)
Paciai isbandyt ir pamatyt ant kito ar paskaityt yra labai skirtingi dalykai.

O pas jumi nėra parduotuvių,m kuriose būtų testeriai, kad ant savęs pabandyt?
Atsakyti
Va va, kam save apgaudinėti ir dėti tik tuos daiktus ką naudoji, o sandėliuką ignoruot?

Va sau pasisakiau, kad gana parfumų manijos. Reisk turėt kokius 3-4 ir vsio. Vis tiek dažniausia kvepinuosi keliais ir nelabai randu ką nors naujo, kad sužavėtų baisingai ir norėčiau labai labai. Kelis kvapus turiu kurių noriu dar ir dar, tai ir užtenka man.
Atsakyti