Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

o kokosu, monoi ir ricinu aliejai netinka tam? huh.gif bandai optimizuot, bet nori dar vieno aliejaus... nagi nebuna idealios priemones kaip ir idealaus rezultato
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 04 19, 21:01)
o kokosu, monoi  ir ricinu aliejai netinka tam?  huh.gif bandai optimizuot, bet nori dar vieno aliejaus... nagi nebuna idealios priemones kaip ir idealaus rezultato


minėtieji naudojami tik prieš plovimą, nes išriebina plauką. tai nepulsiu aš dabar pirkti dar vieno naujo, pabaigsiu visus turimus ir tik tada planuosiu naujus pirkinius. informaciją rinktis iš anksto manau nėra blogai.
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 19, 22:16)
minėtieji naudojami tik prieš plovimą, nes išriebina plauką. tai nepulsiu aš dabar pirkti dar vieno naujo, pabaigsiu visus turimus ir tik tada planuosiu naujus pirkinius. informaciją rinktis iš anksto manau nėra blogai.

Mecia, mano manymu, visi išvardinti aliejai tinka plaukų galiukų priežiūrai ir panašiai. Tik reikia laabai saikingai ir nedaug tept. Pasitreniravus išmoktum ir atsirinktum kiek ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 20, 10:05)
Mecia, mano manymu, visi išvardinti aliejai tinka plaukų galiukų priežiūrai ir panašiai. Tik reikia laabai saikingai ir nedaug tept. Pasitreniravus išmoktum ir atsirinktum kiek ir kaip smile.gif



na reikės bandyti, bet jaučiu greičiausiai reikės kokį mažiausiai riebų tam bandyti g.gif
Atsakyti
svarbiausia taisykl4, aliejus pradedamas tepti nuo plaukų galų, kylant aukštyn t.y. pradžioj (didžiausias kiekis) galiukai, tuomet neimant daugioau aliejaus plaukų ilgis link galiukų. Prie šaknų netepti arba vos vos. Irgi svarbu kiekis- geriau jau kelius kartus po mažiau, nei iškjart daug. Ir galiausiai geriausia tepti ant drėgnų plaukų. Reikia tik šiek tiek praktikos.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 20, 15:44)
svarbiausia taisykl4, aliejus pradedamas tepti nuo plaukų galų, kylant aukštyn t.y. pradžioj (didžiausias kiekis) galiukai, tuomet neimant daugioau aliejaus plaukų ilgis link galiukų. Prie šaknų netepti arba vos vos. Irgi svarbu kiekis- geriau jau kelius kartus po mažiau, nei iškjart daug. Ir galiausiai geriausia tepti ant drėgnų plaukų. Reikia tik šiek tiek praktikos.



ačiū Marla 4u.gif pasipraktikuosiu kada prie progos, dabar turiu dar ką optimizuoti ax.gif
Atsakyti
mielai pasinaudociau patarimu - nesti i isparduotuve, tik kas nores moketi uz siuntima is Jav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 04 21, 05:15)
mielai pasinaudociau patarimu - nesti i isparduotuve, tik kas nores moketi uz siuntima is Jav smile.gif


Na jei didesni kieki prekiu i viena krepseli sudesit ir nebrangiai atiduosit, tai gali ir apsimoket siustis. As kartais ka nors parduodu ir siunciu i LT - visai normaliai gaunasi.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 21, 05:36)
Na jei didesni kieki prekiu i viena krepseli sudesit ir nebrangiai atiduosit, tai gali ir apsimoket siustis. As kartais ka nors parduodu ir siunciu i LT - visai normaliai gaunasi....  ax.gif


nu nežinauuuuu, bet jūsų postai paskutinio pirkinio temoj tai tokie savotiški, cituoju:
"nei is sio, nei is to man jo taip prireike"
"va sitas turbut neapgalvociausias pirkinys siandien - nelabai jo man reikia"
"bandziau tik seselius, nes del ju ir perku"

enciklopedinis šopaholizmas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 21, 07:58)
nu nežinauuuuu, bet jūsų postai paskutinio pirkinio temoj tai tokie savotiški, cituoju:
"nei is sio, nei is to man jo taip prireike"
"va sitas turbut neapgalvociausias pirkinys siandien - nelabai jo man reikia"
"bandziau tik seselius, nes del ju ir perku"

enciklopedinis šopaholizmas?  g.gif


Va Prieblanda pasakė, ką kątik pagalvojau. Kasdien Shopingas ką nors įsigyja. Aš būna, kad apsiprekinu kosmetikos tik 2 kartus per mėn. ir taip sunaudot nevisada spėju doh.gif:

Vakar tai nusipirkau Lumene dušo gelį ir kūno kremą aistruolėje. Kainos ten tikrai mažos buvo, o būtent ta mėlyna Lumene serija man labai patinka. Dar kaip ir reikėjo dušo gelio (nebegaliu muilu praustis: pradėjo vėl sausėt oda doh.gif: ). Tai šitas gėtis greit sueis kol sulauksiu Hempz kūno losijono iš tarpininkės ax.gif Tik va su Ahava kūno kremu kankinuosi, tai pasistačiau prie lovos ir prieš miegą patepu rankas ir pėdas. Gal irgi sunaudosiu smile.gif Kvepalinių kūno losijonų nesistengiu kuo greičiau subaigti, vis tiek susianudos kartais pasitepliojant.

O daugiau... rodos viskas OK su optimizacija aps mane. NEsijaučiu turinti kažko labai per daug.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 21, 08:28)
Va Prieblanda pasakė, ką kątik pagalvojau. Kasdien Shopingas ką nors įsigyja. Aš būna, kad apsiprekinu kosmetikos tik 2 kartus per mėn. ir taip sunaudot nevisada spėju doh.gif:

Vakar tai nusipirkau Lumene dušo gelį ir kūno kremą aistruolėje. Kainos ten tikrai mažos buvo, o būtent ta mėlyna Lumene serija man labai patinka. Dar kaip ir reikėjo dušo gelio (nebegaliu muilu praustis: pradėjo vėl sausėt oda doh.gif: ). Tai šitas gėtis greit sueis kol sulauksiu Hempz kūno losijono iš tarpininkės ax.gif Tik va su Ahava kūno kremu kankinuosi, tai pasistačiau prie lovos ir prieš miegą patepu  rankas ir pėdas.  Gal irgi sunaudosiu smile.gif Kvepalinių kūno losijonų nesistengiu kuo greičiau subaigti, vis tiek susianudos kartais pasitepliojant.

O daugiau... rodos viskas OK su optimizacija aps mane. NEsijaučiu turinti kažko labai per daug.

jadzka, kaip tau hemz losionas? ar gerai drekina, geriasi?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 04 21, 09:27)
jadzka, kaip tau hemz losionas? ar gerai drekina, geriasi?


Dar negavau. Laukiu......
Bet bandžius pas draugę esu, tai labai patiko. wub.gif
Atsakyti