Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Eveliina @ 2009 04 17, 23:44)
taqi dar ir po skutimosi pasitepk  ax.gif


Kazkaip nepratus aliejuko po duso teptis -o ir kremu/losjonu daug namuose yra, tai bandau tuos naudot....

QUOTE(valkiria @ 2009 04 17, 23:51)
Aš optimizaciją paspartinau surinkdama visas nemylimas priemones į maišelį ir atiduodama draugei. Kas tiks - pasiliks, kas netiks - išmes. O man namie daug lengviau kvėpuoti pasidarėsmile.gif


Va cia geriausias budas - paciai daznai skaudu ismest, o kai atiduodi, tai ramu buna ir nesvarbu ismes ar ne...

QUOTE(evelinki @ 2009 04 18, 01:01)
as cia truputi ne i tema paklausiu: ar jojobos aliejus turi specifini kvapa? nes as gavau jau saviski ir man svelniai tariant nemalonus jo kvapas, o as ir kojas mozosiu ir veida ir plaukus. Tai mastau ar cia turi toks savotiskas kvapas buti ar kaip g.gif


Specialiai neuosciau, bet pasirode neutralus kvapas - kazko nemalonaus neuzuodziau.
Atsakyti
Aš nenaudojamų produktų surinkimo ir atidavimo (išmetimo) nelaikau optimizacija... Išskyrus tuos atvajus, kai produktas pasensta (tušas, nagų lakai)
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 18, 09:43)
Aš nenaudojamų produktų surinkimo ir atidavimo (išmetimo) nelaikau optimizacija... Išskyrus tuos atvajus, kai produktas pasensta (tušas, nagų lakai)


drinks_cheers.gif
nes po tokio staigaus apsišvarinimo iš karto atsiranda noras kažką naujo nusipirkti ir taip kaip užburtas ratas... o va, kai vargais negalais ištuštini krūvas turimų buteliukų, tuomet tikrai nebesinori apsikrauti rolleyes.gif
atsispyriau pagundai kosmetikos pirkiniams, žiūriu, kad po truputi išmokstu neslampinėti po parduotuves, nes tai tikrai skatina neplanuotų pirkinių pirkimą...
Atsakyti
na, jei save kontroliuoji ir nieko i "aptustejusi" krepsa nemeti naujo, tada viskas ok, as taip manau.

mecia, saunuole, laikykis smile.gif Tik nedrisk paluzt biggrin.gif Bo nubausim!
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 18, 15:42)
na, jei save kontroliuoji ir nieko i "aptustejusi" krepsa nemeti naujo, tada viskas ok, as taip manau.

mecia, saunuole, laikykis smile.gif Tik nedrisk paluzt biggrin.gif  Bo nubausim!

Įkvepianti frazė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 18, 08:43)
Aš nenaudojamų produktų surinkimo ir atidavimo (išmetimo) nelaikau optimizacija... Išskyrus tuos atvajus, kai produktas pasensta (tušas, nagų lakai)


Kodėl ne? Pvz., vienas mano atiduotų dalykų buvo man netinkančio atspalvio chanel pudrytė. Išmesti gaila - juk mokėti pinigai, o naudoti negaliu (kai pirkau buvau kur kas rudesnė, o dabar į soliariumą neinu ir eiti nežadu). Pora kremų man odą per daug riebino. Pirkimo momentu tiko, o kai oda susitvarkė, liko nebenaudojami. Negi laukti kol pasens ir tada į šiukšliadėžę mest?
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 04 19, 01:55)
Kodėl ne? Pvz., vienas mano atiduotų dalykų buvo man netinkančio atspalvio chanel pudrytė. Išmesti gaila - juk mokėti pinigai, o naudoti negaliu (kai pirkau buvau kur kas rudesnė, o dabar į soliariumą neinu ir eiti nežadu). Pora kremų man odą per daug riebino. Pirkimo momentu tiko, o kai oda susitvarkė, liko nebenaudojami. Negi laukti kol pasens ir tada į šiukšliadėžę mest?

Tokiu atveju, mano manymu, naudingiau į išparduotuvę nešti...
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 18, 14:42)
mecia, saunuole, laikykis smile.gif Tik nedrisk paluzt biggrin.gif  Bo nubausim!


ačiū bigsmile.gif
su tokia palaikymo komanda sunku net į šoną nuklysti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 19, 12:12)
ačiū bigsmile.gif
su tokia palaikymo komanda sunku net į šoną nuklysti thumbup.gif


Nu taip thumbup.gif:

Ryt subaigsiu paskutinius lašus Cadutos senojo šampūno, tai skaitau labai laiku naujas priemones užsipirkau ax.gif

Ar nesupeiksit manęs jei kokisu 5 mll. Paul Mitchelio aliejuko išmesiu lauk? MAn rodos nuo jo kaip tik galai šakojas doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 04 19, 01:55)
Kodėl ne? Pvz., vienas mano atiduotų dalykų buvo man netinkančio atspalvio chanel pudrytė. Išmesti gaila - juk mokėti pinigai, o naudoti negaliu (kai pirkau buvau kur kas rudesnė, o dabar į soliariumą neinu ir eiti nežadu). Pora kremų man odą per daug riebino. Pirkimo momentu tiko, o kai oda susitvarkė, liko nebenaudojami. Negi laukti kol pasens ir tada į šiukšliadėžę mest?


na jums tai nemoralizuosiu, bet šiaip, gal ateičiai kam pravers:
netinkamo atspalvio pudrą galima maišyti su kitais atspalviais arba kremu (aišku, vargas, bet...), kitas variantas yra išparduotuvė
per riebūs kremai puikiai tinka kaklui wink.gif

jadzka, Mitchelį nešk išparduotuvėn už simbolinę kainą ar saldumyną (ar salotą) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 19 balandžio 2009 - 16:12
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 19, 17:11)
jadzka, Mitchelį nešk išparduotuvėn už simbolinę kainą ar saldumyną (ar salotą) biggrin.gif


prieblanda, jo ten tiek mažai, kad nebevertair žaisti: Laikas + telefono sąskaita daugiau kainuos. Gal sunaudosiu kas kažkelintą kartą pasitepdama ax.gif
Atsakyti
šiandien pribaigiau Belkosmex kaukę, vakar nevykusį šampūną su auksiniu ūsu, ir galų gale prisiverčiau atlikti plaukų priežiūros priemonių inventorizaciją:

šampūnai: Himalaya pusbutelis, beveik pilnas i+m ir pora Tigių keliems kartams;
balzamai ir kaukės: tbs kaukės likutis, beveik pilnas i+m balzamo butelis. Na, čia kaip ir panašiai pribaigta optimizaciją, bet mano akimis tai reikia vienu metu tik vieno daikto, arba balzamo arba kaukės. Todėl dabar pabaigsiu kaukę ir tik tada balzamą naudosiu;
aliejukai galams: po pusę buteliuko tbs ir wella, naudoju abu pakaitom, nei vienas stebuklų nedaro, bet man puikiai tinka uodegai suglostyti;
nenuplaunami balzamai: tbs su agrastais beveik puse bonkutės, visi kiti atsidūrė pas mamą dar gerokai prieš optimizaciją, nereikalingas daiktas man, mirtinai reikia pribaigti...;
kitos priemonės: kokosų aliejus, ricinų aliejus, monoi aliejus, rozmarinų eterinis aliejus, naudoju kaukėms visus vienu metu sumaišydama.

na merginos kokių įdėjų optimizavimui ar priemonių pamažinimui? bigsmile.gif aš norėčiau rasti kokį naturalų aliejų, kuris tiktų ir kaukėm ir tokiam sausų plaukų pasitepimui, gal žinot kokių?
Atsakyti