Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Sveikutes,
vykdau "the body shop" paklausos tyrima, gal galetutumete atsakyti i keleta klausimuku mirksiukas.gif

http://www.apklausa.....php?form=18847


sirdingai dekoju,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meinarda: 16 balandžio 2009 - 11:16
QUOTE(Dovkyte @ 2009 04 16, 12:05)
o sakykit.kaip supotimizuoti netinkancia plauku kauke?ji tokia skystoka ax.gif jau naudoju skusdama kojas,bet jos ten toks kiekis ka reikia verkiant dar kur nors naudotis nes tikrai ismesiu biggrin.gif

Vietoj balzamo plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 04 16, 10:05)
o sakykit.kaip supotimizuoti netinkancia plauku kauke?ji tokia skystoka ax.gif jau naudoju skusdama kojas,bet jos ten toks kiekis ka reikia verkiant dar kur nors naudotis nes tikrai ismesiu biggrin.gif



Kodel plaukuciams netinka? g.gif As irgi tokia turiu, tai retkarciais vistiek sutepu plaukus, gaila ismest unsure.gif Gal atiduok mamai, draugei jei labai netinka.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 16, 09:25)
Man rankų kremo tiūbikai patogūs anudoti, o kremą bent kokiu atveju naudoju. Tai nematau prasmės optimizuoti: vis tiek buteliukų skaičius ensumažėja ax.gif


na iš kitos pusės gal ir tiesa, nes realiai ir higieniškiau gaunasi, bet man tada apsimokėtų nebent mini pakuotę pirkti, nes didelė labai jau ilgai naudotųsi ax.gif
Atsakyti
Man įdomu pasidarė, kuriam laikui pakanka 100ml tūbelės rankų kremo. g.gif Turiu nusipirkus 100ml nuo sausio ir dar galo nematyti... Matau tik, kad likę per 2 pirštus kažkur, tai tikrai dar ilgai naudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
dirty_kiss Paskelbta Šiandien, 13:52
  Man įdomu pasidarė, kuriam laikui pakanka 100ml tūbelės rankų kremo.  Turiu nusipirkus 100ml nuo sausio ir dar galo nematyti... Matau tik, kad likę per 2 pirštus kažkur, tai tikrai dar ilgai naudosiu 

Na aš naudoju darbe vieną rankų kremą,vieną nešiojuos rankinėj,ir būdavo du namie,dabar jau pasiekimas,liko tik vienas,ir perku naują tik pabaigus seną thumbup.gif Bet man rankų kremai labai reikalingi,aš ištisai naudoju,negalėčiau be jo,tai man greit ir sueina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 16, 11:47)
Vietoj balzamo plaukams  mirksiukas.gif

tas ir yra kad plaukam man ji visai netinkama,silikonu apvelia plaukus,kaip negyvi tokie buna doh.gif jauciu rimtai reiks kam nors padovanot nes tik nervina mane vonioj guledama biggrin.gif
Atsakyti
Vyras parsinese jojobos aliejuko sau, bet kad nenaudoja... Tai optimizuosiu as: siadien puikiai suejo dalis jo kai pries skutantis juo issitepiau kojas (dar po to truputi duso zeles uzsitepiau). Kolkas susilaikau nuo kondicionieriaus naudojimo skutimuisi, nes vyras pyksta, kad vonia po to labai slidi buna. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 04 16, 15:14)
tas ir yra kad plaukam man ji visai netinkama,silikonu apvelia plaukus,kaip negyvi tokie buna doh.gif jauciu rimtai reiks kam nors padovanot nes tik nervina mane vonioj guledama biggrin.gif


as nemegstamas plauku kaukes pradejau naudoti ir pries plauku plovima..na neva galiukams apsaugot kad plaunan ga;va sampunas ju "nelauzytu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 17, 16:32)
Vyras parsinese jojobos aliejuko sau, bet kad nenaudoja... Tai optimizuosiu as: siadien puikiai suejo dalis jo kai pries skutantis juo issitepiau kojas (dar po to truputi duso zeles uzsitepiau). Kolkas susilaikau nuo kondicionieriaus naudojimo skutimuisi, nes vyras pyksta, kad vonia po to labai slidi buna.  doh.gif

taqi dar ir po skutimosi pasitepk ax.gif
Atsakyti
Aš optimizaciją paspartinau surinkdama visas nemylimas priemones į maišelį ir atiduodama draugei. Kas tiks - pasiliks, kas netiks - išmes. O man namie daug lengviau kvėpuoti pasidarėsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkiria: 17 balandžio 2009 - 22:52
QUOTE(shopingas @ 2009 04 17, 15:32)
Vyras parsinese jojobos aliejuko sau, bet kad nenaudoja... Tai optimizuosiu as: siadien puikiai suejo dalis jo kai pries skutantis juo issitepiau kojas (dar po to truputi duso zeles uzsitepiau). Kolkas susilaikau nuo kondicionieriaus naudojimo skutimuisi, nes vyras pyksta, kad vonia po to labai slidi buna.  doh.gif

as cia truputi ne i tema paklausiu: ar jojobos aliejus turi specifini kvapa? nes as gavau jau saviski ir man svelniai tariant nemalonus jo kvapas, o as ir kojas mozosiu ir veida ir plaukus. Tai mastau ar cia turi toks savotiskas kvapas buti ar kaip g.gif
Atsakyti