Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 11:11)
Pasiruošę?  pioneers.gif Pirmyn!

Neapleidžiu palaikymo komandos mirksiukas.gif
QUOTE(jadzka @ 2009 03 17, 11:22)
lotuliukas.gif Vuo vuo, geriau jau kavos tirščiais patrinti šlaunas, manau daugiau poveikio

Man bėda su kavos tirščiais - mielai naudočiau, bet negeriu kavos schmoll.gif
QUOTE(mecia @ 2009 03 17, 11:31)
optimizavau tbs arbūzinį lūpų balzamą, na nelabai jis man, nepirkčiau antro tongue.gif
----------------
ech kaip man patinka išmesti į šiukšlinę pabaigtos priemonės indelį... doh.gif

Turiu ir aš šitą, man jis visai nieko, bet ir nieko stebuklingo
----------------
drinks_cheers.gif
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 12:25)
O šiaip Prieblanda labai puikiai parašė kūnui- rankom- kojom-celiulitui užtektų 1 losjono/aliejaus/emulsijos/sviesto (kas labiau limpa), jau kiek vietos ir buteliukų susitaupo  wub.gif

Pritariu mirksiukas.gif

Vakar atlikau inventorizaciją doh.gif doh.gif doh.gif

Dekoratyvinė kosmetika

1. Meteoritai
2. Rimmel lūpų dažai
3. L'Oreal Architect akių tušas juodas
4. L'Oreal Glam Shine 6H lūpų blizgesys
5. L'Oreal Glam Shine 6H lūpų blizgesys
6. L'Oreal akių šešėliai
7. Manhattan kompaktinė pudra
8. Lumene lūpų blizgesys
9. Maybelline tušas akims "Define-A-Lash"
10. Essence akių šešėliai vienspalviai
11. Vazelinas "Malenkaja fėja" (dukterėčios palikimas)
12. Vazelinas "Nivea" mėlynas
13. Vazelinas "Nivea" ružavas
14. Lūpų balzamas "The Body Shop" arbūzinis
15. Manhattan lūpų blizgesys

doh.gif Čia reikia apmažinti lūpų tepalus visokius

Kūno priežiūra

16. Kolastyna deginimosi emulsija (likutis nuo praeitos vasaros)
17. Faberlic gelis po depiliacijos
18. Faberlic kojų kremas
19. Natural's dušo gelis - šveitiklis
20. Faberlic kosmetinis purškiamas ledas
21. Body Series rankų ir kūno losijonas
22. Genera rankų - nagų kremas
23. Buk nagų lako valiklis
24. Isana nagų lako valiklis
25. Genera intymios higienos prausiklis
26. Body Series rutulinis dezodorantas

doh.gif Manau gyvybiškai nereikšmingi yra kojų kremas, purškiamas ledas ir rankų kremas, nes yra kūno - rankų losijonas.

Veido priežiūra

27. Artistry veido kaukė sutraukianti poras
28. Faberlic akių makiažo valiklis
29. Margarita veido kremas drėkinamasis
30. Margarita veido kremas - gelis
31. Margarita veido tonikas gaivinamasis
32. Faberlic veido kremas "Zima"
33. Faberlic veido prausiklis

doh.gif Veido kremų kiekis man nebūdingas, reikia susikaupt šitoj srity.

Plaukų priežiūra

34. Natural's purškiama plaukų želė
35. Faberlic plaukų galiukų serumas
36. L'Oreal plaukų plakas Studio Line
37. Genera plaukų kaukė
38. Genera plaukų šampūnas

doh.gif Čia +/- normalu, bet plaukų želės kiekis man per didelis.

+ nagų lakų krūva (nesuskaičiavau dar)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 17 kovo 2009 - 16:08
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 11:33)
aš tai turiu vieną vienintelį kūno kremą ir visada jį taip naudoju. rankų kremų neperku, specialiai kojoms irgi. turiu atskirą dezodoruojantį kojoms, bet jis nedrėkina.

o kvepalai man toks daiktas, kurio gali būti, nejaučiu poreikio optimizuoti, nes jei tinkamai laikomi, tai negenda jie ilgai  ax.gif



aš irgi visus išbaigusi pirksiu vieną universalų visiems galams lotuliukas.gif

o su kvepalais tai man kaip ir jadzkai - nesinori, kad lentynėlese ilgai užsistovėtų, na nebent tai ypatingai kažkuo išskirtinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 17, 16:29)
o su kvepalais tai man kaip ir jadzkai - nesinori, kad lentynėlese ilgai užsistovėtų, na nebent tai ypatingai kažkuo išskirtinis mirksiukas.gif


tai belieka pirkti mažiausius kiekius rolleyes.gif man kvepalai - kaip koks kapitalas, lai stovi. manijos ir nuotaikos eina ir praeina, po kiek laiko labai smagu vėl senu geru kvapu pasikvėpint.
Atsakyti
O man kas kas, o va kvepalai netrukdo nė pro kur, neįtraukiu jų į optimizacijų sąrašą. Man jų turi būti visokių, įvairių, poagal nuotaiką ir galvos turinį smile.gif
Privaloma tvarka mažinamas tik kūno-plaukų ir pan. priežiūros priemonių kiekis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 16:36)
tai belieka pirkti mažiausius kiekius  rolleyes.gif  man kvepalai - kaip koks kapitalas, lai stovi. manijos ir nuotaikos eina ir praeina, po kiek laiko labai smagu vėl senu geru kvapu pasikvėpint.


dėl mažesnių kiekių tai tikrai labai pritariu: turėjau jau tokius pačius mylimiausius, išnaudojau, nusipirkau didesnį kiekį jau ir nebenaudoju doh.gif o ir pinigų daugiau išleista...
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 17:45)
O man kas kas, o va kvepalai netrukdo nė pro kur, neįtraukiu jų į optimizacijų sąrašą. Man jų turi būti visokių, įvairių, poagal nuotaiką ir galvos turinį smile.gif
Privaloma tvarka mažinamas tik kūno-plaukų ir pan. priežiūros priemonių kiekis smile.gif



man tai irgi kvepalai netrukdo, bet kazkaip nejaukiai pasijuntu kai ir kokia drauge atejus vonioj visus tuos buteliukus pamato, sako oho kiek kvepalu turi doh.gif nors pas mane dabar tik 6 buteliukai stovi, tai kazkaip visai neatrodo daug, ypac paziurejus i kitu kolekcijas blush2.gif tuo labiau kad megstu ta pacia diena keliais kvepalais kvepintis- pvz uzipurskiu covet zalia, ir del gaivumo ant virsaus dar hermes nilo sodus- man kombinacija labiau patinka, nei kazkuris vienas atskirai ax.gif
Atsakyti
kvepalų nematau reikalo optimizuot, man jų reik kuo įvairesnių, o jei kvapas netinka, tai neoptimizuot reik, o parduot ax.gif
aplamai kaip gali vykt kvepalų optimizacija, jei jų neparduot? ant savęs dideliais kiekiais purkšt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 17, 18:55)
kvepalų nematau reikalo optimizuot, man jų reik kuo įvairesnių, o jei kvapas netinka, tai neoptimizuot reik, o parduot  ax.gif 
aplamai kaip gali vykt kvepalų optimizacija, jei jų neparduot? ant savęs dideliais kiekiais purkšt?  g.gif



ir kankintis atgailaujant, kad kita kart nekiltu noras pirkt gerokai neisbandzius ar patiks hihihi.gif
Atsakyti
baisu biggrin.gif
bet ar to reikia, jei jau nusibodo, gal geriau padėt į lentyną ir laukt laikų, kai iš naujo pasiilgsi rolleyes.gif
o ne purkštis vien tam, kad suoptimizuot ax.gif o jei jau taip, tai gal vertėtų kitą kartą atidžiau kvepalus rinktis ax.gif
Atsakyti
suoptimizavau kazkoki jelly bean blizgi, tepiau kasdien po kelis kartus, kaip vazelina ax.gif Dar liko 14 blizgiu, sakau, kol dar kokiu 3 nepabaigsiu, nauju nepirksiu. Sekantis H&M...
doh.gif
Atsakyti
o kai liks 11 pirksi vel?
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 20:17)
o kai liks 11 pirksi vel?



mane irgi tai sudomino g.gif kažkaip optimizacija nė nekvepia... aš pati turiu 3 blizgesiukus ir 1 lūpų balzamą, naudoju labai dažnai, bet ir tai labai ilgam užtenka, o jei turėčiau virš 10 tai tuomet jau labai žiūrėčiau ar jie visi išnaudojami iki galiojimo laiko pabaigos, nes ant lūpų tepti senokai stovintį lūpų blizgį man neatrodo labai sveika schmoll.gif
Atsakyti