Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 15, 16:11)
Racionalumo principas pas mane veikia efektyviai mirksiukas.gif  Paimdama naują produktą į rankas, jeigu jis nenumatytas pirkti, pagalvoju, ar man jo tikrai reikia. Jeigu nereikia, tuomet pagalvoju, ar skaitant, vartant ir apžiūrint produktą bei jo etiketę sugaištas laikas man yra brangus... Dažnai šitų 2-jų klausimų užtenka, kad apsisukus išeičiau iš kosmetikos skyriaus ar parduotuvės...

Šiaip optimizacija pas mane sulėtėjus, tačiau tikslas yra vienas - neterminuojant laiko ir neprievartaujant savęs sumažinti kosmetikos butelių ir kitų pakuočių kiekį krepšelyje.


ačiū už patarimus prieblanda ir dirty_kiss, pabandysiu neapakti nuo naujų pirkinių blizgesio ir atsilaikyti mirksiukas.gif

optimizacija pas mane irgi vyksta lėtokai, bet negi pilsi saujom šampūną ar tepsi nesusigeriančius kiekius losjono vien tam kad sunaudoti, kol kas esu patenkinta savo tuštėjančiu krepšeliu ax.gif
Atsakyti
mecia, nėra už ką 4u.gif

Man pastebėjau kartais būna taip, kad naudoju kažkokį produktą, laukiu atrodo, kada jis baigsis, o kai visai mažai jo lieka, tai imu galvoti kaip greitai baigėsi, arba ką dabar reikės vietoj to naudoti, neturiu laiko naują kada nusipirkti ir pan. Bet gerai, kad likus mažam kiekiui nepradedu taupyti schmoll.gif nes tada daug likučių būtų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 15 balandžio 2009 - 16:32
Mano artimiausi optimizacijos uždaviniai:

Sunaudoti rankų kremus ir dėti tašką tokiam produktui. Nereikia man jo, o turiu net 2 doh.gif Rankų priežiūros funkciją puikiai atlieka kūno sviestas ar losjonas, o kadangi neturiu poreikio rankų tepti dažnai, tai užtenka ryte ir vakare tepantis visą kūną.

Sunaudoti veido losjoną ir dėti tašką tokiam produktui. Kiek esu jų turėjus, nieko jie nedaro...Gal tiesiog neradau tinkančio ir patinkančio, bet esmė viena - nereikia man.

Surasti tinkantį šampūną ir kondicionierių, kad galėčiau pirkti ir būti laiminga, o tai dabar apsistačius tais butelaičiais, o naudos jokios, nes vis į naujus žiūriu doh.gif

Čia tik uždaviniai...o bendras tikslas daug didesnis, bet bandysiu mažais žingsneliais, nes apsikrovėlė esu baisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 15, 09:58)
Su suteneriu susimušt.

O šiaip, bet ką, visko pasitaiko tai užkliūt tai susitrenkt. O šiaip yra tokių žmonių, kurie net nuo silpno silpno sutrenkimo ar užkabinimo lieka su gražiausia mėlyne.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Matai, mano draugių tarpe matyt nė vienos tokios nėra, kuriai nuo menkiausio stuktelėjimo mėlynės lieka, tai aš kažkaip maniau, kad ir visų kitų mėlynės tolimoje vaikystėje likę... 4u.gif
O va jei vyras taip nezgrabnai liečia, tai tokiam parazitui reikia pirštus nukapot bash.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 04 15, 20:22)
Sunaudoti rankų kremus ir dėti tašką tokiam produktui. Nereikia man jo, o turiu net 2  doh.gif  Rankų priežiūros funkciją puikiai atlieka kūno sviestas ar losjonas, o kadangi neturiu poreikio rankų tepti dažnai, tai užtenka ryte ir vakare tepantis visą kūną.
---------
Surasti tinkantį šampūną ir kondicionierių, kad galėčiau pirkti ir būti laiminga, o tai dabar apsistačius tais butelaičiais, o naudos jokios, nes vis į naujus žiūriu  doh.gif

Dėl rankų kremo pas mane tikslas irgi toks pats drinks_cheers.gif
---------
Aš vis ieškau, bet neperku naujo tol, kol senas nesibaigia.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 15, 15:06)
būna. tada prisimenu vieną iš budizmo tiesų,kad kančią sukelia prisirišimas prie materialiojo pasaulio. o man tai ne lygis būti priklausomai nuo materialiojo pasaulio ir nutariu, kad lai jie pasiunta su savo naujom kolekcijom  cool.gif  aš dvasingesnė  biggrin.gif

thumbup.gif jo jo, FengShui irgi tą patį sako ax.gif Dvasingumas matyt su protu ateina lotuliukas.gif Ypač kai supranti, kad velniam tiek pinigų mėtyt vėjais jai vis tiek nepasidarysi Vasilisa Prikrasnaja.

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 15, 17:11)
Kas dėl būtinų priemonių sąrašo, tai, aš kaip jadzka atrodo, pasidariau inventorizaciją ir raudonai paryškinau tas priemones, kurių man nereikia, t.y. joms vykdoma optimizacija  bigsmile.gif  Toliau susižiūrėjau, kurios priemonės yra būtinos ir 100% reikalingos ir siekiu, kad tik jos liktų krepšelyje.


Sąrašas tikrai apriboja šiek tiek. Ir gerai, bent jau susivaldai save nuo impulsyvių pirkinių (pvz 8'o kūno losijono, vien dėl to, kad jis su Jūrų dumbliais, o tokio neturi).

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 16, 00:22)
Dėl rankų kremo pas mane tikslas irgi toks pats  drinks_cheers.gif

Rankų kremo neatsisakysiu schmoll.gif: man reikia dieną po kelis kartus pasiteplioti, dėl to turiu rankinėje visada.
Atsakyti
Bandau optimizuoti savo krepšį,jau džiaugiausi,kad neblogai gaunasi,visko beveik po vieną,tai ne,vakar vėl nusipirkau kokį penktą plaukį kremą doh.gif Ir taip širdelę dabar skauda,kokia negera,reikia išleist pinigus,tik dėl to kad noriu blush2.gif Prisižadu sau ir kad būtų lengviau visiems garsiai NEPIRKSIU daugiau tol kol tikrai nereiks verkiant... ok.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 16, 08:00)
Rankų kremo neatsisakysiu schmoll.gif: man reikia dieną po kelis kartus pasiteplioti, dėl to turiu rankinėje visada.


rankas ir aš mėgstu dažnai pasiteplioti, bet tam aš į mažesnį indelį įsipilu losjono arba sviesto ir nešiojuosi rankinėje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 16, 10:06)
rankas ir aš mėgstu dažnai pasiteplioti, bet tam aš į mažesnį indelį įsipilu losjono arba sviesto ir nešiojuosi rankinėje rolleyes.gif


Man rankų kremo tiūbikai patogūs anudoti, o kremą bent kokiu atveju naudoju. Tai nematau prasmės optimizuoti: vis tiek buteliukų skaičius ensumažėja ax.gif
Atsakyti
Kadangi man rankų kremas tik namuose reikalingas, tai atskiro kaip ir nereikia. Manau, kad turimas kūno - rankų drėkinantis losijonas pasitarnaus tam tikrai gerai mirksiukas.gif Žinoma, reikia pabaigti rankų kremą pirmiausiai doh.gif
Atsakyti
man manhatan subyredavo, bet as ir gabalus sekmingai sunaudodavau. o is paskutiniosios pasidariau miltukus, kai baigsis BE, supilsiu i inda ir naudosiuos kaip biria
Atsakyti
o sakykit.kaip supotimizuoti netinkancia plauku kauke?ji tokia skystoka ax.gif jau naudoju skusdama kojas,bet jos ten toks kiekis ka reikia verkiant dar kur nors naudotis nes tikrai ismesiu biggrin.gif
Atsakyti