Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Naudojamas iš esmės gali būti, bet tik ar patogu? Jei ne- atsisveikink.
Atsakyti
galima sutrupinti ir pasidaryti biria smile.gif
Atsakyti
nu jasna, škias pabandysiu panaudot, jei nieko doro nesigaus - skries pudra lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 15, 08:23)
man jau antra presuota pudra, kai jos mažai lieka, ima ir subyra tokiais stambiais gabalais. toks daiktas dar gali būti naudojamas, ar nebesicackint ir mest lauk?  g.gif


Kaip i r gaila kaip ir nepatogu doh.gif: jei dažais tik namie, tai tegu stovi... panaudosi, o nešiotis tai jau nebelabai tinkamas dalykas...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 15, 10:12)
nu jasna, škias pabandysiu panaudot, jei nieko doro nesigaus - skries pudra lauk biggrin.gif

sutrink ir pasilik kojų mėlynėm maskuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 15, 09:31)
sutrink ir pasilik kojų mėlynėm maskuot  smile.gif


Kojų mėlynėm? O tai ką reikia daryti, kad jos atsirastų???
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 04 15, 11:38)
Kojų mėlynėm? O tai ką reikia daryti, kad jos atsirastų???

Su suteneriu susimušt.

O šiaip, bet ką, visko pasitaiko tai užkliūt tai susitrenkt. O šiaip yra tokių žmonių, kurie net nuo silpno silpno sutrenkimo ar užkabinimo lieka su gražiausia mėlyne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 15 balandžio 2009 - 10:58
mano užsibrėžtai optimizacijai iškilo pavojus unsure.gif pradėjau susidaryti būtinų ir kitokių prekių sąrašiuką, iš pradžių sekėsi, bet po to užplaukė begalinis noras kažką naujo nusipirkti, nors realiai visko turiu dar pakankamai, kai ko ilgam dar nereikės pirkti, bet tikrai seniai pirkau kažką iš tokių visokių kosmetinių dalykėlių ir matyt pasiilgau to naujų pirkinių džiaugsmo... grynai sergu pirkimo manija, bet iš visų jėgų stengiuosi jai nepasiduoti... kaip jūs kovojat su tokiais nemotyvuotų norų antplūdžiais? ar nebūna jums taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 15, 15:02)
mano užsibrėžtai optimizacijai iškilo pavojus unsure.gif pradėjau susidaryti būtinų ir kitokių prekių sąrašiuką, iš pradžių sekėsi, bet po to užplaukė begalinis noras kažką naujo nusipirkti, nors realiai visko turiu dar pakankamai, kai ko ilgam dar nereikės pirkti, bet tikrai seniai pirkau kažką iš tokių visokių kosmetinių dalykėlių ir matyt pasiilgau to naujų pirkinių džiaugsmo... grynai sergu pirkimo manija, bet iš visų jėgų stengiuosi jai nepasiduoti... kaip jūs kovojat su tokiais nemotyvuotų norų antplūdžiais? ar nebūna jums taip? g.gif


būna. tada prisimenu vieną iš budizmo tiesų,kad kančią sukelia prisirišimas prie materialiojo pasaulio. o man tai ne lygis būti priklausomai nuo materialiojo pasaulio ir nutariu, kad lai jie pasiunta su savo naujom kolekcijom cool.gif aš dvasingesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 15, 14:06)
būna. tada prisimenu vieną iš budizmo tiesų,kad kančią sukelia prisirišimas prie materialiojo pasaulio. o man tai ne lygis būti priklausomai nuo materialiojo pasaulio ir nutariu, kad lai jie pasiunta su savo naujom kolekcijom  cool.gif  aš dvasingesnė  biggrin.gif


reikės ir man susimąstyti apie kaupimo negeroves prie prekių lentynos mirksiukas.gif nusimato kaip tik išvažiavimas į vadinamąją pramogų sostinę, reikės suplanuoti geriau į kokį filmą nueiti ar svajonių suknelės paieškoti (turiu jai pinigėlių atsidėjus, būtų labai gėda jei ištaškyčiau juos eiliniam buteliukų tuntui...)
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 15, 08:12)
nu jasna, škias pabandysiu panaudot, jei nieko doro nesigaus - skries pudra lauk biggrin.gif



Ir man taip buvo su pudra - susitryniau, galvojau sunaudosiu kaip biria. bet va pudros indelis nebuvo pritaikytas biriai tai per visus sonus isbyrejo i kosmetine, rankinuka ir t.t. doh.gif iskart ismeciau ir sekanti karta pirkau iskart biria su uzsukamu dangteliu. daug patogiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 15, 15:02)
mano užsibrėžtai optimizacijai iškilo pavojus unsure.gif pradėjau susidaryti būtinų ir kitokių prekių sąrašiuką, iš pradžių sekėsi, bet po to užplaukė begalinis noras kažką naujo nusipirkti, nors realiai visko turiu dar pakankamai, kai ko ilgam dar nereikės pirkti, bet tikrai seniai pirkau kažką iš tokių visokių kosmetinių dalykėlių ir matyt pasiilgau to naujų pirkinių džiaugsmo... grynai sergu pirkimo manija, bet iš visų jėgų stengiuosi jai nepasiduoti... kaip jūs kovojat su tokiais nemotyvuotų norų antplūdžiais? ar nebūna jums taip? g.gif

Racionalumo principas pas mane veikia efektyviai mirksiukas.gif Paimdama naują produktą į rankas, jeigu jis nenumatytas pirkti, pagalvoju, ar man jo tikrai reikia. Jeigu nereikia, tuomet pagalvoju, ar skaitant, vartant ir apžiūrint produktą bei jo etiketę sugaištas laikas man yra brangus... Dažnai šitų 2-jų klausimų užtenka, kad apsisukus išeičiau iš kosmetikos skyriaus ar parduotuvės...

Šiaip optimizacija pas mane sulėtėjus, tačiau tikslas yra vienas - neterminuojant laiko ir neprievartaujant savęs sumažinti kosmetikos butelių ir kitų pakuočių kiekį krepšelyje.

Kas dėl būtinų priemonių sąrašo, tai, aš kaip jadzka atrodo, pasidariau inventorizaciją ir raudonai paryškinau tas priemones, kurių man nereikia, t.y. joms vykdoma optimizacija bigsmile.gif Toliau susižiūrėjau, kurios priemonės yra būtinos ir 100% reikalingos ir siekiu, kad tik jos liktų krepšelyje.
Atsakyti