Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Prisimenu man buvo didžiulė pirkimo manija doh.gif Dabar išmokau gyvent kitaip...Nes kažkaip buvo grynai dėl kiekio manija doh.gif Reikėjo kalnų,nors naudojau tik koki 1/3. Dabar tvarkausi veidą,tai reikia visai kitokių priemonių,bet labai nedaug...Nes anksčiau buvo 5 prausikliai,3 tonikai,4-6 kremai doh.gif ir t.t. Dabar esu daug ramesnė...planuoju pirkinius,ilgai renkuosi. Dekoratyvinės turiu labai mažai,nes praktiškai nustojau naudot šešėlius,blizgius. Tai turiu vazelinų,biški šešėlių ir man pilnai užtenka..Tokios priemonės man dabar tik įpatingoms progoms,keli blizgiai. Pudrų daugiau netestuoju,nes visoms esu alergiška doh.gif Atradau viena kuri nekemša porų ir atrodo wub.gif Daugiau bandyt kitų nenoriu...Visko turiu labai optimaliai thumbup.gif Nes išmokau valdytis ir nesekt sm tendencijų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilberta: 11 balandžio 2009 - 10:02
Gilberta, kokia pudra atradai?? blush2.gif
Atsakyti
Na ką, namie subaigiau jau O'Rising kaukę, baiginėjasi aliejukas galams, tai galvoju reikia man aliejuko ar ne g.gif: Patarkit kas nors g.gif

Su veido priemonėm vis dar aišku viskas, tik gal reikia drėkinančios kaukės vasarai ateinant ax.gif

Kūnui padėtą YR dušo gelį bambukinį turiu, bet naudoju dabar Sirišką rankų darbo muilą, kas keisčiausia - praktiškai ir kremo jokio nereikia, oda nesijaučia sausa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 12, 23:43)
Na ką, namie subaigiau jau O'Rising kaukę, baiginėjasi aliejukas galams, tai galvoju reikia man aliejuko ar ne g.gif: Patarkit kas nors  g.gif

Su veido priemonėm vis dar aišku viskas, tik gal reikia drėkinančios kaukės vasarai ateinant ax.gif

Kūnui padėtą YR dušo gelį bambukinį turiu, bet naudoju dabar Sirišką rankų darbo muilą, kas keisčiausia - praktiškai ir kremo jokio nereikia, oda nesijaučia sausa  wub.gif


del aliejuko, maciau,kad zadat pirkt orising, na,svarstot pirkt. kai pati naudojau orising linija,tai teko bendraut su ju konsultante. tai ji man buvo prisakius, kad vasara aliejuku galams negalima blink.gif kad tinka karstu sezonu tik lengvi purskaliukai,o nuo aliejaus per karscius tik dar blogiau bus..nu zodz, nznau net pati,tiket ja ar ne,bet pamaniau pasidalinsiu informacija:ax:
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 13, 14:52)
del aliejuko, maciau,kad zadat pirkt orising, na,svarstot pirkt. kai pati naudojau orising linija,tai teko bendraut su ju konsultante. tai ji man buvo prisakius, kad vasara aliejuku galams negalima  blink.gif  kad tinka karstu sezonu tik lengvi purskaliukai,o nuo aliejaus per karscius tik dar blogiau bus..nu zodz, nznau net pati,tiket ja ar ne,bet pamaniau pasidalinsiu informacija:ax:


Labai teisingai rasot ir teisybe jums sake - nes buitiskai paaiskinus aliejukas sauleje 'kepa' ir plaukas 'iskepa' wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 12, 22:43)
Na ką, namie subaigiau jau O'Rising kaukę, baiginėjasi aliejukas galams, tai galvoju reikia man aliejuko ar ne g.gif: Patarkit kas nors  g.gif


reikalas paprastas: pabaigi turimą ir darai pertrauką beigi žiūri, kaip sekasi išgyventi be alieuko. jei matysi, kad labai reikia, tai nusipirksi ax.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 04 13, 17:48)
Labai teisingai rasot ir teisybe jums sake - nes buitiskai paaiskinus aliejukas sauleje 'kepa' ir plaukas 'iskepa' wink.gif


io, tik buitiškai pamiršot, kad ant plaukų tepamas "aliejukas" yra truputį kitoks daiktas nei aliejus, pilamas į keptuvę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 13, 15:48)
Labai teisingai rasot ir teisybe jums sake - nes buitiskai paaiskinus aliejukas sauleje 'kepa' ir plaukas 'iskepa' wink.gif



Kokia turi buti oro temperatura kad aliejus ant plauku kept pradetu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 13, 18:57)
Kokia turi buti oro temperatura kad aliejus ant plauku kept pradetu? blink.gif


Ir KOKS turi būti aliejus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 13, 18:48)
Labai teisingai rasot ir teisybe jums sake - nes buitiskai paaiskinus aliejukas sauleje 'kepa' ir plaukas 'iskepa' wink.gif


nu va lygiai taip man ir ta konsultante aiskino g.gif tik as ir kaip Prieblanda mastau,kad nugi ne toks tas aliejus kaip naturalus, valgomasis, augalinis. is viso, tuose sintetiniuose ten aliejaus gal 1% ,o visa kita silikonas ir priedai (orising kiek zinau irgi silikoninis), .... tai kas ten kepa? g.gif
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 13, 19:28)
reikalas paprastas: pabaigi turimą ir darai pertrauką beigi žiūri, kaip sekasi išgyventi be alieuko. jei matysi, kad labai reikia, tai nusipirksi  ax.gif


cia pats geriausias budas drinks_cheers.gif as kelionese suvokiu,kad daug naudojamu priemoniu yra tik 'moraliai' reikalingos daznai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 13 balandžio 2009 - 19:53
QUOTE(Sultry @ 2009 04 13, 18:51)
as kelionese suvokiu,kad daug naudojamu priemoniu yra tik 'moraliai' reikalingos daznai  blush2.gif


drinks_cheers.gif Net pati nepastebejau kaip apsikroviau visokiais buteliukais, vienas uz kita tik labiau kvepianciais doh.gif Ir tos akcijos is kelio veda - uzsiperku kaip meskute ziemai atsargu doh.gif Labai noriu iki vasaros susimazint veido kremu (uzteks 2 - drekinamojo ir poras valomojo) nes turiu gal 8 dabar doh.gif plauku kaukiu visa kolekcija issirikiavus vonioj stovi ir kuno sviestu ir losjonu dar porai metu i prieki turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 13, 14:52)
del aliejuko, maciau,kad zadat pirkt orising, na,svarstot pirkt. kai pati naudojau orising linija,tai teko bendraut su ju konsultante. tai ji man buvo prisakius, kad vasara aliejuku galams negalima  blink.gif  kad tinka karstu sezonu tik lengvi purskaliukai,o nuo aliejaus per karscius tik dar blogiau bus..nu zodz, nznau net pati,tiket ja ar ne,bet pamaniau pasidalinsiu informacija:ax:

Tai va ir svarstau.... NEs kurį laiką ir Paul Mitchelio mažai tepiau. O jei rimtai, tai tikrai karštuose kraštuose naudojant aliejuką plaukams nepatiko schmoll.gif:


QUOTE(prieblanda @ 2009 04 13, 18:28)
reikalas paprastas: pabaigi turimą ir darai pertrauką beigi žiūri, kaip sekasi išgyventi be alieuko. jei matysi, kad labai reikia, tai nusipirksi  ax.gif


Vuo čia mintis thumbup.gif
Tai turęsiu Proteinines putas nenuskalaujamas, jei reiks - patepsiou galus.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 13, 17:28)
reikalas paprastas: pabaigi turimą ir darai pertrauką beigi žiūri, kaip sekasi išgyventi be alieuko. jei matysi, kad labai reikia, tai nusipirksi  ax.gif



va šitą tikrai reikia ir man pabandyti papraktikuoti, nes vos pamatau, kad kažkas į pabaigą, tuoj naujo kažko ieškau arba kartoju pirkinį, ir tai labai dažnai nepasiteisina, nes nebesinori naudoti senojo (jei nusiperku kažką naujo) arba susimąstau, kad nusibodo tas pats daiktas (jei kartoju pirkinį) doh.gif

jei tęsiant klausimą reikia ar nereikia aliejuko plaukams, tai aš taip puikiai išgyvendinau iš savo poreikių lentynos nenuskalaujamą balzamą (bet tbs su agrastais tebebandau pribaigti...), o aliejuką pripažinau kaip reikalingą daiktą, nes jis man ir kaip formavimo priemonė ir kaip blizgiklis tarnauja ax.gif kad galams labai geras daiktas būtų nepastebėjau, čia tikriausiai psichologija daugiau sugroja g.gif
Atsakyti