Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

aš šiandien nusipirkau dvi akcijines puslitrines Margaritos dušo želė bonkas, nes negalėjau apsispręsti, kurio kvapo labiau noriu ir jau iš seniau ruošiausi dalį dušo želė panaudoti vietoj skysto muilo ax.gif
galvojau, kad šimtą metų naudosiu Gaia kaukę, bet žiūriu, kad ji man nerealiais tempais eina blink.gif
visa kita irgi normoje, praktiškai nelabai yra ką optimizuoti biggrin.gif nors šiaip patiktų išmokti gyventi su mažiau veido priežiūros priemonių ax.gif be intymios higienos prausiklio nepavyko išgyventi ilgiau nei porą mėnesių doh.gif
nu ir dar su lūpdažiais bėda. ale tik 2 pati pirkau, 3 atiduoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 09, 22:51)
aš šiandien nusipirkau dvi akcijines puslitrines Margaritos dušo želė bonkas, nes negalėjau apsispręsti, kurio kvapo labiau noriu ir jau iš seniau ruošiausi dalį dušo želė panaudoti vietoj skysto muilo ax.gif
galvojau, kad šimtą metų naudosiu Gaia kaukę, bet žiūriu, kad ji man nerealiais tempais eina  blink.gif
visa kita irgi normoje, praktiškai nelabai yra ką optimizuoti biggrin.gif  nors šiaip patiktų išmokti gyventi su mažiau veido priežiūros priemonių ax.gif  be intymios higienos prausiklio nepavyko išgyventi ilgiau nei porą mėnesių  doh.gif
nu ir dar su lūpdažiais bėda. ale tik 2 pati pirkau, 3 atiduoti doh.gif

Tai kad tau ir nelabai ir bera ka optimizuot. vis viena daugmaz esi atsirinkusi kas tinka ir patinka ir naudoji. Nestovi gi nepabaigtu dalyku kalnais, kaip kad pas mane pvz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 09, 22:51)
aš šiandien nusipirkau dvi akcijines puslitrines Margaritos dušo želė bonkas, nes negalėjau apsispręsti, kurio kvapo labiau noriu ir jau iš seniau ruošiausi dalį dušo želė panaudoti vietoj skysto muilo ax.gif
-----------
visa kita irgi normoje, praktiškai nelabai yra ką optimizuoti biggrin.gif  nors šiaip patiktų išmokti gyventi su mažiau veido priežiūros priemonių ax.gif 
-----------
be intymios higienos prausiklio nepavyko išgyventi ilgiau nei porą mėnesių  doh.gif

Aš irgi vieną dušo želę taip naudoju... Nes ranka nekyla išmest.
-----------
Aš pagalvojau, kad reikia susidaryti būtiniausių priemonių sąrašą ir stengtis pasiekti tokį kiekį, nes dabar daugiau turiu norimų ir ala reikiamų priemonių nei būtinų.
-----------
Intymkė pas mane į būtinų sąrašą tikrai bus įtraukta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 10, 00:06)
Aš pagalvojau, kad reikia susidaryti būtiniausių priemonių sąrašą ir stengtis pasiekti tokį kiekį, nes dabar daugiau turiu norimų ir ala reikiamų priemonių nei būtinų.

tai ir yra optimizacija, o ne "pabaik pakluotę ir pirk naują" biggrin.gif

Kaip bebūtų, naujų nusipirkau, kirpėja liepė unsure.gif Kaukė ir šampūnas pilinginis
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 09, 07:51)
Kaskart kažką naujo pamačius, išgirdus, paskaičius ateina nauja viltis gaut kažką nerealaus.

drinks_cheers.gif
svarbu suvokti , kad buteliuku skaicius, anei brangumas nepadaro zmogaus grazesniu.
mano buteliuose (del patogumo pasirinkau visus su dozatoriais) supilstytos kaukes, sampunai, tonikai, nebera originaliu etikeciu, kokius stebuklus daro. nenaudoju pernelyg daug, neskubu subaigti, ateis laikas pakeisiu kitu, stovinciu sandely. Dali energijos, domejimosi nukreipiau kita linkme rolleyes.gif
o be to, ne karo metas, bus tu kosmetiku irnesakyk.gif gal net geresniu pasirodys, kam cia prisipirkt po kelis vnt
as dar megdvau labai geras priemones pataupyti, nes turiu pvz viena ir daugiau tokio nebenusipirksiu, tai nenaudoju, o paskui ziurek jis nebeidomus pasidaro... et.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 10 balandžio 2009 - 10:33
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 09, 23:06)
Aš pagalvojau, kad reikia susidaryti būtiniausių priemonių sąrašą ir stengtis pasiekti tokį kiekį, nes dabar daugiau turiu norimų ir ala reikiamų priemonių nei būtinų.


drinks_cheers.gif
reikės manau kurią dieną man tokį sąrašiuką pasidaryti, arba bent jau kelis (Būtinos priemonės, Norimos išbandyti priemonės) ir taip atsižvelgiant į tuo metu susidariusius prioritetus ir piniginės būklę mąstyti ką pirkti ir ko verta atsisakyti ax.gif kai pagalvoju, koks proto aptemimas buvo dėl visų baisiai stebuklingų sviestų, šampūnų, kaukių, balzamų ir tt apėmęs tai net gėda prieš save pasidaro...

Pramonės prospekas, Jūsų įdėja dėl pakuočių su dozatoriais tikrai gera, galvoju, kad reikės ir man daugiau tokias naudoti, nes ir patogiau ir higieniškiau, o ir susinaudoja taip kur kas mažiau nei šliukštelint iš kokio nemažo butelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 09, 17:51)
bet išmokti pirkti per akcijas man tikrai reikia, nes dažnai neapsižiūriu ir dėl galiojimo laiko ir šiaip dėl visokių smulkmenų, nors ir prekybininkai sugeba labai gerai visus trūkumus ir šiaip būtiną informaciją po ryškiais akcijų lipdukais paslėpti g.gif


tarp kitko - taip! ir bukite atsargios (nors jau neabejoju,kad beveik visos ismoke skaityti smulkius uzrasus po "super akcija" lipdukais, nes pati ne karta meciau atgal lentynon pamacius, kad parduodamos paskutini menesi ar net paskutine diena begaliojancios prekes - tokios manau ir nuo ju pradarymo momento trumpiau begalios schmoll.gif


Atsakyti
priemones į tarą su dozatoriais ir aš mėgstu perkraustyti, veido priemonėm man labai patinka Rasos tara ax.gif

nu gerai, protingieji kurmiai, peržvelkime prieblandos veido priežiūros priemones, gal čia ką gero man patarsit sumažint:

kremai
- drėkinantis su SPF - man patinka dienai, nes noriu UV apsaugos + drėkinimas
- Margaritos gaivinamasis - drėkina, veidas mažiau blizga, bet be UV apsaugos, tinka ir kaklui, bet netinka paakiams (nemalonus tam reikalui), labaiu tinka šiltam metų laikui
- Rasos drėkinamasis - drėkina, bet labiau tinka šaltam metų laikui, nes šiltam per sunkus, be UV apsaugos, tinka paakiams ir kaklui
- Rasos kremas-gelis su BHA probleminei odai - reikalingas kiaurus metus dėl poveikio inkštirams ir spuogams, odos ragėjimui, paakiams netinkamas, kaklo netepu

švarinimo priemonės
- Margaritos prausiklis - nelabai patinka, sunaudosiu ir tiek
- Rasos prausiklis - geras, pirksiu vėl
- Rasos tonikas probleminei odai - ne to man reikia iš toniko, sunaudosiu ir tiek
- AA Oligovital tonikas - geras, patinka, kad drėkina, pirksiu vėl

spec. priemonės
- arbatmedžio aliejus - anksčiau naudojau molio kaukėms, dabar jų nebedarau, tai praktiškai nenaudoju, gal nebent plaukų šepečio dezinfekcijai sueis biggrin.gif
- Akne BP5 - geras daiktas nuo spuogų
- Paula's Choice BHA losjonas - geras daiktas nuo inkštirų ir spuogų (tik jis kitaip veikia nei Akne BP5), bet kitinu jį sunaudojus daugiau nebepirkti, o vietoj jo naudoti Rasos kremą-gelį probleminei odai
- Rasos gelis nuo spuogų - su alkaguoliu, nepatinka man jis, tai vis pateplioju kokią spuogeną ant kūno. gavau dovanų, pati net nebūčiau pirkusi.

kaip matote, sudėtingiausia dalis su kremais, nes man reikia trijų: su BHA, su UV filtru ir drėkinančios, kad tiktų ir paakiams. ar eina juos sudubliuoti? nes kažkaip man psichologiškai sunku kremą su UV filtru naudoti ir naktį unsure.gif
švarinimosi priemonių liks 2, o spec. priemonių 1 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 10 balandžio 2009 - 11:27
Dar man svarbu nesekti SM forumo madų doh.gif: kažkaip pastoviai kokia nors manija užplaukia.... Dabar va nepasiduodu pirkaliojimams ir matau kaip normalėja krepšelis ax.gif

Atsakyti
As ir vel neatsispyriau akcijai doh.gif
Nors kuno kremu optimizacija sekasi neblogai, liko tik 3 pilni indeliai kremu taciau nusipirkau dar garnier stangrinamaji nes labai pigus buvo.Tik guodziu save kad pries vasara tikrai vistiek ji buciau pirkusi nes labai patinka, ir pasizadu padeti i atsarga kol sunaudosiu nors viena is tu 3 biggrin.gif
Atsakyti
Labai dziaugiuosi kad baigesi sildymos sezonas,tai dabar veidui drekinti teturiu margaritos pigu gaivinamaji geli ir jo mano odai pakanka ir dienai ir nakciai thumbup.gif
Tiesa turiu ir drekinamaja kauke.Siaip su veidu pigiai prasisuku.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 10, 11:25)
spec. priemonės
  - arbatmedžio aliejus - anksčiau naudojau molio kaukėms, dabar jų nebedarau, tai praktiškai nenaudoju, gal nebent plaukų šepečio dezinfekcijai sueis biggrin.gif
  - Akne BP5 - geras daiktas nuo spuogų




na aš spuogeliams visokiems naudoju būtent arbatmedžio alieju ir todėl man nebereikia nei Akne BP5 nei specialių kremų nuo spuogų rolleyes.gif nebandėt tam tikslui jo irgi panaudoti?

su veido kremais man sudėtinga situacija irgi, turiu dabar tik vieną, bet nesu juo labai patenkinta unsure.gif bet aišku dabar pasiduodusi paieškoms nutrūkčiau nuo optimizacijos, todėl naują pirksiu tik senąjį pabaigus... paakiams ir sausesniems skruostams naudoju migdolų aliejų, kuris sueina dar ir kitiem dalykams rolleyes.gif
Atsakyti