Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Vitulka @ 2009 04 04, 18:44)
tema panašėja į temą "Ar naudojate priemones iki galo?"


As tai cia ateinu ideju daugiau ne tam, ka subaigiu, o tam kaip subaigt (ir greiciausiai daugiau tos priemones niekada nebepirkt). ax.gif Va pvz stovi sampunu ir balzamu kruva pas mane ir nenaudoju,tai dabar skutantis sueis. Kuno krema is VS sunaudosiu kaip rnaku krema (nes rankoms jis geras, o kuna issitepus niezet ima). Tik dar nesugalvojau ka su kruva kuno kremu ir losjonu daryt - jie netinkami skutimui. Dar tokia minti turiu, kad pries dusa issitept kuna, kad prausiklis neissausintu odos.... g.gif

QUOTE(gabria @ 2009 04 06, 17:10)
bet problemele kad ne lietuvoj esu, tai uz ta maisa laku siuntimo sumokeciau turbut tokia pat kaina kaip jie kainavo smile.gif


Tai i ebay neskit - vis pora svaru i kisene. wink.gif
Atsakyti
Santalmedžio aliejus baigėsi biggrin.gif, kojas nuo šiol drėkinsiu paprastu kūno losjonu. Pabaigiau Miracle dušo želę, atėjo laikas naudot muilus. Mamai prireikė lako, atidaviau saviškį didesnę pakuotę, o sau pasilikau kelioninį 100ml talpos, dėl viso pikto. Boromedą naudoju po depiliacijos bikini sričiai po truputėlį. Lyg visai tinka, žiūrėsiu dar kaip bus toliau.
Atsakyti
vargais negalais pribaigiau dilgėlių skystį plaukams doh.gif va dėl tokių daiktų kosmetikos krepšelis ir apsikrauna, nes tikrai nesuvokiu kam man toks daiktas reikalingas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 08, 20:25)
vargais negalais pribaigiau dilgėlių skystį plaukams doh.gif va dėl tokių daiktų kosmetikos krepšelis ir apsikrauna, nes tikrai nesuvokiu kam man toks daiktas reikalingas buvo lotuliukas.gif

nes tikejai, kad jis padarys stebuklus biggrin.gif
Atsakyti
Pabaigiau Alterra alieju kunui. Pakartosiu kada nors, patiko visai.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 08, 21:08)
nes tikejai, kad jis padarys stebuklus biggrin.gif

optimizuojant tikriausiai tik viens tikėjimas yra - kad greičiau pasibaigtų doh.gif Pas mane situacija stabili... Veido tonikas ant dienų baigsis, šampūnas irgi šį mėnesį bus pakeistas nauju (tikiuosi, kad naujas stebuklus darys lotuliukas.gif ) O šiaip vis nevalingai mažėja kiekiai buteliukuose, o ilgainiui ir buteliukų kiekis sumažės ax.gif
Atsakyti
Gerai čia patarėt AHA/BHA prausiklį blauzdoms sunaudoti, reiks taip ir padaryt thumbup.gif O aš pastebėjau, kad kai pradėjau naudot natūralią kosmetiką (na dar yra krepšelyje užsilikę nenatūralios, bet mažai), tai mano pirkimo manija apmažėjo, nieko nebenoriu ax.gif Lieka tik sunaudoti visokias nereikalingas nesąmones, kurių turiu iš seniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 08, 23:51)
optimizuojant tikriausiai tik viens tikėjimas yra - kad greičiau pasibaigtų  doh.gif  Pas mane situacija stabili... Veido tonikas ant dienų baigsis, šampūnas irgi šį mėnesį bus pakeistas nauju (tikiuosi, kad naujas stebuklus darys  lotuliukas.gif  ) O šiaip vis nevalingai mažėja kiekiai buteliukuose, o ilgainiui ir buteliukų kiekis sumažės  ax.gif

na jo, bet prieš tą "kad greičiau pasibaigtų" imant nuo lentynos parduotuvės "va čia tai tas daiktas, kurio man ir reikėjo ir būsiu graži per visu sgalus", argi ne?
Nu man tik taip apsikroivimo buteliukais priežastis atrodo, kad kaskart kažką naujo pamačius, išgirdus, paskaičius ateina nauja viltis gaut kažką nerealaus.

O aš jau pagalvoju kuo gi reikės užpildyti tuščias lentynas lotuliukas.gif Ne iš kosmetinės srities, aišku.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 09, 08:51)
na jo, bet  prieš tą "kad greičiau pasibaigtų" imant nuo lentynos parduotuvės "va čia tai tas daiktas, kurio man ir reikėjo ir būsiu graži per visus galus", argi ne?



drinks_cheers.gif
nemažai turiu tokių akimirkos produktų, kurių realiai man nereikia, ir kurie nedaro man absoliučiai jokio ypatingo poveiko, bet va pamatai parduotuvėje kokį "stebuklą" ir griebi doh.gif o jei dar apie jį kokių geresnių komentarų išgirsti tai iš viso apima noras vos ne kelias pakuotes iš karto nusipirkti, gi šitokio gero daikto nevalia nenusipirkti lotuliukas.gif bet aš gydausi ir pamažu sveikstu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mecia: 09 balandžio 2009 - 10:41
QUOTE(mecia @ 2009 04 09, 11:40)
drinks_cheers.gif
nemažai turiu tokių akimirkos produktų, kurių realiai man nereikia, ir kurie nedaro man absoliučiai jokio ypatingo poveiko, bet va pamatai parduotuvėje kokį "stebuklą" ir griebi doh.gif o jei dar apie jį kokių geresnių komentarų išgirsti tai iš viso apima noras vos ne kelias pakuotes iš karto nusipirkti, gi šitokio gero daikto nevalia nenusipirkti lotuliukas.gif bet aš gydausi ir pamažu sveikstu ax.gif


turbut prie isvardytuju motyvu neretai prisideda ir viliojancios akcijos-atrakcijos.
kad jau stebuklas,tai reikia uzsipirkti ateinanciam penkmeciui.
doh.gif

as paprastai jei ir susigundau pasiulymu 2uz1 kaina, tai tik a.jei man to daikto vis tiek reikia (ar pirkciau 1 uz 10 Lt,ar 2 uz 10 Lt tongue.gif ), b.jei zinau,kad antrojo reikia (tikrai reikia) mamai/sesei.
kitais atvejais - tik kaupimas, svaistymasis ir belaukiantis nesibaigiantis optimizavimas lotuliukas.gif



Atsakyti
Aš jau taip naiviai nepasitikiu atsiliepimais ir patarimais, nes dažnai pasitvirtina taisyklė "kas tinka vienam, tas kitam visai netinka"... Dabar stengiuosi rasti produktus, kurie man tinka, jų kaina racionali mirksiukas.gif Žinoma, tas racionalumas turėtų ir priemonių lentynėlėje (krepšelyje) atsirasti su laiku...
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 04 09, 14:01)
turbut prie isvardytuju motyvu neretai prisideda ir viliojancios akcijos-atrakcijos.
kad jau stebuklas,tai reikia uzsipirkti ateinanciam penkmeciui.
doh.gif

as paprastai jei ir susigundau pasiulymu 2uz1 kaina, tai tik a.jei man to daikto vis tiek reikia (ar pirkciau 1 uz 10 Lt,ar 2 uz 10 Lt tongue.gif ), b.jei zinau,kad antrojo reikia (tikrai reikia) mamai/sesei.
kitais atvejais - tik kaupimas, svaistymasis ir belaukiantis nesibaigiantis optimizavimas lotuliukas.gif


na bet su tais kad reikia pigiau ar brangiau akcijų metu, tai man su kosmetika tikrai negalioja, nes ta akimirka daiktas nepakeičiamas atrodo, bet praėjus kažkiek laiko jau noriu visai kitką įsigyti g.gif tokiu būdu tikrai mėgstu visokių higienos prekių užsipirkti ir pan, tikrai susinaudoja neužsistovint mirksiukas.gif

bet išmokti pirkti per akcijas man tikrai reikia, nes dažnai neapsižiūriu ir dėl galiojimo laiko ir šiaip dėl visokių smulkmenų, nors ir prekybininkai sugeba labai gerai visus trūkumus ir šiaip būtiną informaciją po ryškiais akcijų lipdukais paslėpti g.gif
Atsakyti