Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

suoptimizavau Himalaya šampūną riebiems plaukams, eilėje dar puse tokio pat, pora pabandymui duotų Tigi, i+m riebiems plaukams ir dar keli kurie optimizuojami ne pagal paskirtį ax.gif labai džiaugiuosi savimi, kad atsispiriu naujų pirkimui bigsmile.gif
Atsakyti
Suoptimizavau Guerlain super aqua lotion molio kaukėms. Labai įdomus, šaldantis jausmas - ne taip,kaip maišant su vandeniu. Šiaip ar taip, dar vienas buteliukas iškeliavo į šiukšlių dėžę. Pavasaris - apsivalymo metas biggrin.gif
Atsakyti
O kaip jūs valot odeles aplink nagus kai netyčia užsitepi ryškiu laku lakuojant? Va galvoju ar man reikia specialaus daikčiuko valymui odelių ar ne g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 05, 13:37)
O kaip jūs valot odeles aplink nagus kai netyčia užsitepi ryškiu laku lakuojant? Va galvoju ar man reikia specialaus daikčiuko valymui odelių ar ne g.gif:


turiu spec. "daikčiuką", bet daugiau nepirkčiau schmoll.gif jis geras tik tol, kol visai naujas, paskui tie galiukai apsineša laku ir jau nebe valo, o terlioja irgi, tai turi vėl naują pirkti, kas gaunasi finansiškai š. be to, man labiau patinka valyti su kietais nedidelėmis gavutėmis ausų krapštukais, nes mano lako valiklis kažkaip geriau laką paima, nei tas pirktinis cackas. o ir švariau nusivalo su krapštukais nail.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 05, 13:53)
turiu spec. "daikčiuką", bet daugiau nepirkčiau  schmoll.gif  jis geras tik tol, kol visai naujas, paskui tie galiukai apsineša laku ir jau nebe valo, o terlioja irgi, tai turi vėl naują pirkti, kas gaunasi finansiškai š. be to, man labiau patinka valyti su kietais nedidelėmis gavutėmis ausų krapštukais, nes mano lako valiklis kažkaip geriau laką paima, nei tas pirktinis cackas. o ir švariau nusivalo su krapštukais nail.gif


Mačiau tokių plokščių ala ausų valiklių (jie daugiau makiažui skirti) tai tikriausia tiktų g.gif:
Nes dabar tai gerai sutepu rankas kremu, paskui sudrėkinu ir su nagu nusivalo... arba duše kai sudrėksta rankos irgi gerai nusivalo tiesiog su nagu...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 05, 13:53)
turiu spec. "daikčiuką", bet daugiau nepirkčiau  schmoll.gif  jis geras tik tol, kol visai naujas, paskui tie galiukai apsineša laku ir jau nebe valo, o terlioja irgi, tai turi vėl naują pirkti, kas gaunasi finansiškai š. be to, man labiau patinka valyti su kietais nedidelėmis gavutėmis ausų krapštukais, nes mano lako valiklis kažkaip geriau laką paima, nei tas pirktinis cackas. o ir švariau nusivalo su krapštukais nail.gif

drinks_cheers.gif as irgi turejau toki ala flamasteri,kol naujas tai tikraai puikus dalykelis,bet paskui..jei kainuotu kokie 5lt gal ir pirkciau vel,bet daugiau moket uz labai trumpalaiki daikta nesinori.
Atsakyti
as cia visai naujoke sitoj temoj, bet viska perskaiciau, kaupiu jegas ir tuoj eisiu savo visu lentynu optimizuot.
bet jau dabar pirmas klausimas yra, kaip sunaudot 60spalvu nagu laku rinkini? (buvo spontanisko pirkimo nuotaika, pamaciau, lb patiko, panaudojau karta - ir viskas...)
kokiu pasiulymu gal? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2009 04 05, 19:33)
as cia visai naujoke sitoj temoj, bet viska perskaiciau, kaupiu jegas ir tuoj eisiu savo visu lentynu optimizuot.
bet jau dabar pirmas klausimas yra, kaip sunaudot 60spalvu nagu laku rinkini? (buvo spontanisko pirkimo nuotaika, pamaciau, lb patiko, panaudojau karta - ir viskas...)
kokiu pasiulymu gal?  blush2.gif



arteja velykos, tai galima panaudot kiausiniu dazymui lotuliukas.gif
rimtai, is vaikystes prisimenu kaip maliavodavom nagu lakais tokiais senoviniais kiausus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 05, 13:17)
Mačiau tokių plokščių ala ausų valiklių (jie daugiau makiažui skirti) tai tikriausia tiktų g.gif:
Nes dabar tai gerai sutepu rankas kremu, paskui sudrėkinu ir su nagu nusivalo... arba duše kai sudrėksta rankos irgi gerai nusivalo tiesiog su nagu...


kur stambūs tokie netikslumai tai labai gerai su vatos pagaliuku arba kaip tu rašai duše nusivalo, bet tokiems labai smulkiems arti nago aš naudoju ant žirklučių apvyniotą vatos diskelį, nes tuomet toks aštrus kampas susidaro ir labai gerai valo smile.gif principas kaip to specialaus flomasteriuko gaunasi, bet daug pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2009 04 05, 19:33)
as cia visai naujoke sitoj temoj, bet viska perskaiciau, kaupiu jegas ir tuoj eisiu savo visu lentynu optimizuot.
bet jau dabar pirmas klausimas yra, kaip sunaudot 60spalvu nagu laku rinkini? (buvo spontanisko pirkimo nuotaika, pamaciau, lb patiko, panaudojau karta - ir viskas...)
kokiu pasiulymu gal?  blush2.gif


yra SM nagų dailę mėgstančių mamyčių, gal išparduotuvėj susidomėtų? g.gif
Atsakyti
bet problemele kad ne lietuvoj esu, tai uz ta maisa laku siuntimo sumokeciau turbut tokia pat kaina kaip jie kainavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 04, 18:44)
tema panašėja į temą "Ar naudojate priemones iki galo?"

drinks_cheers.gif
QUOTE(emiliuxas @ 2009 04 04, 21:34)
klausimas: kaip sunaudoti kvepalus kurie yra visai nemieli? unsure.gif

Patalpų gaiviklis.
QUOTE(jadzka @ 2009 04 05, 13:37)
O kaip jūs valot odeles aplink nagus kai netyčia užsitepi ryškiu laku lakuojant? Va galvoju ar man reikia specialaus daikčiuko valymui odelių ar ne g.gif:

Aš kaip prieblanda su ausų krapštuku valau. Viskas labai gerai pamirkius į nagų lako valiklį nusivalo thumbup.gif Man net į galvą nebuvo atėję šiai procedūrai spec.priemonę įsigyti... g.gif
Atsakyti