Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

jadzka, krepsa v studiju! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 03 balandžio 2009 - 23:21
QUOTE(dilgelyt @ 2009 04 04, 00:18)
tai jau prikrovei...buciau vioniete visus paimciau, velniopt optimizacijas, kaip grazu.tiesakant bisk inesuprantu kam teik daug graziu turint dar tiek pat zusiskayti? O jei neispirks kur desi sitokia kruva??


Va va smile.gif jau beveik visus išpirko wink.gif
Liko tik keli... Kai ką ir siunčiu...

QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 04 04, 00:21)
jadzka, krepsa v studiju! bigsmile.gif


PP, MB abu fotikus išsivežė, o su WebCamu fotkyt nesamonė doh.gif:
Manau, kad greitu metu krapšai studijai parodytas bus wink.gif NEs pati jaučiu, kad visai logiškas pasidarė jis pas mane ax.gif
Atsakyti
suoptimizavau Essence žaliąjį akių makiažo valiklį ax.gif eilėje tbs su ramūnėlėmis (250 ml bankė...) ir toks pat net nepraimtas... žodžiu papildomų pirkinių iš šitos sferos ilgam nenusimato rolleyes.gif
Atsakyti
Gavau dovanų veido prausiklių,tai esamą sunaudojau kūnui.Subaigiau Weledos rožių toniką,Tigio S-Factor smoothing kremuką plaukams,rankų kremą,liko vienas.Na lyg ir apmažėjo lentytų turinys thumbup.gif
Atsakyti
tema panašėja į temą "Ar naudojate priemones iki galo?"
Atsakyti
klausimas: kaip sunaudoti kvepalus kurie yra visai nemieli? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 04 04, 19:34)
klausimas: kaip sunaudoti kvepalus kurie yra visai nemieli? unsure.gif


Nešti į išparduotuvę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 04 04, 21:34)
klausimas: kaip sunaudoti kvepalus kurie yra visai nemieli? unsure.gif


Jei negaila, tai vietoj oro gaiviklio naudot. As vienus taip darbe sunaudojau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE
emiliuxas Paskelbta Vakar, 21:34
  klausimas: kaip sunaudoti kvepalus kurie yra visai nemieli? 

Klausimas,aš tai nešiau į išparduotuvę,nepirko ax.gif O vietoj oro gaiviklio negaliu,nes tas kvapas mane pykina doh.gif Teko mamai padovanot smile.gif
Atsakyti
Suoptimizavau - padovanojau mamai pudra Rimmel, nes kol iki jos prisikasus buciau per meteoritus daug laiko butu praeje doh.gif . Pabaigiau ranku krema Neutrogena, greit susigerianti, i jo vieta stoja Neutrogena koncentruotas, va su situo tai jauciu pavargsiu unsure.gif
Atsakyti
Man reikia suoptimizuoti akiu seselius, nemazai seseriai atidaviau, bet dar nenaudojmu turiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Kere_: 05 balandžio 2009 - 10:51
sva4biausia, kad vietoje kruvos suoptimizuotu ir nenaudojamu seseliu neatsirastu nauja kruva nenaudojamu seseliu ir pan. daiktu.
Atsakyti