Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(kniaumiau @ 2009 04 02, 14:32)
Vakar suoptimizavau Clinique veido šveitiklį ir kojų šveitiklį (pamiršau firmą). Abiejų likučius panaudojau visam kūnui, tai per kartą ir suėjo  thumbup.gif

Nesumąstau, ką daryti su plaukų priemonėmis (kur glotnina ir tiesina), nenaudoju ir nenaudosiu jų  doh.gif

nešk į išparduotuvę, kad ir už simbolinę kainą. arba padovanok draugėms/mamai kam reik ir kas naudos.

Aš su plaukų priemonėm irgi vargstu šiek tiek, bet gal visgi sunaudosiu pati biggrin.gif
Atsakyti
dar prie optimizavimo idėjų netyčia gavosi: šiandien draugei prižadėjau savo 3 kremų mėginius duoti, tai vėl sumažės likęs sunaudoti kiekis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 02, 15:02)
dar prie optimizavimo idėjų netyčia gavosi: šiandien draugei prižadėjau savo 3 kremų mėginius duoti, tai vėl sumažės likęs sunaudoti kiekis biggrin.gif


Irgi varijontas ax.gif Aš va susilaikau laikinai nuo pirkinio (O'Rising) didelio tol kol nebaigsiu kelių turimų priemonių. Nebedaug jų liko - kokiems max. 10 kartų.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 02, 14:35)
nešk į išparduotuvę, kad ir už simbolinę kainą. arba padovanok draugėms/mamai kam reik ir kas naudos.

Aš su plaukų priemonėm irgi vargstu šiek tiek, bet gal visgi sunaudosiu pati biggrin.gif


Dėl simbolinės kainos tingiu prasidėti, o iš artimųjų niekam nereikia doh.gif Dar neįsivaizduoju, kur dėti priemones su aha/bha rūgštim. Bandžiau parduot išparduotuvėj, bet nieks nesusidomėjo. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 03 balandžio 2009 - 19:48
Kadangi parkeliavo China Glaze lakai, tai senukus Orly nešu į išparduotuvę. Visai po truputį tik nunaudota ax.gif Dar ir China glazus kelis ten pat nešiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 04 03, 20:48)
Dėl simbolinės kainos tingiu prasidėti, o iš artimųjų niekam nereikia  doh.gif  Dar neįsivaizduoju, kur dėti priemones su aha/bha rūgštim. Bandžiau parduot išparduotuvėj, bet nieks nesusidomėjo.  schmoll.gif

as irgi turiu losiona su bha, sakau gal ant nugaros sueis, nes ten kartais spuogiuku uzeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 04 03, 21:04)
as irgi turiu losiona su bha, sakau gal ant nugaros sueis, nes ten kartais spuogiuku uzeina  g.gif


tai tau irgi Paula netiko? g.gif aš tai ją ruošiuosi pakeisti naujuoju Rasos kremu probleminei odai ax.gif

o priemones su AHA ir BHA sunaudoti išvis turėtų būti paprasta, nes visos ravit savo gaurus, o šitie dalykai labai padeda nuo įauginėjimo good.gif tai visokias kojas ar kitas vietas galit tepti drąsiai
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 04 03, 19:48)
Dėl simbolinės kainos tingiu prasidėti, o iš artimųjų niekam nereikia  doh.gif  Dar neįsivaizduoju, kur dėti priemones su aha/bha rūgštim. Bandžiau parduot išparduotuvėj, bet nieks nesusidomėjo.  schmoll.gif

Kas per priemone? Kokios firmos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 03, 21:19)
tai tau irgi Paula netiko?  g.gif  aš tai ją ruošiuosi pakeisti naujuoju Rasos kremu probleminei odai  ax.gif

o priemones su AHA ir BHA sunaudoti išvis turėtų būti paprasta, nes visos ravit savo gaurus, o šitie dalykai labai padeda nuo įauginėjimo  good.gif  tai visokias kojas ar kitas vietas galit tepti drąsiai

net nzn, kazkaip nlb saziningai naudoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 02, 14:08)
nagu lakus tai tikrai reiketu ismest gal, nes sutirstejo jau... na, manau pradesiu nuo ampuliu su placenta ir Generos kokosines kaukes. Pirmai jas damusiu, per savaite dvi tureciau


o kam isviso ampules optimizuot, gi vietos daug neuzima, analogu keliu rusiu ampuliu neprisipirkot,daiktas tikrai taisantis plauku bukle, naudokit kaip reikia megaukites ir nesukit galvos nors del ju...tieisog naudokit,nepamirskit:)
As per akcija nusiprikau dvi dezutes, trinuos kas antra diena ir labai labai dziaugiuosi,galejau trecia paimt, ir kada profilaktiskai sunaudot smile.gif

Man optimizacija lb patiinka,nes tada nepamirstu svaim rupintis..kai rankas pradejau daznai tepliotis kremais ( uzsistovejusiu avon spa kuno kremu),ko anskciau nedariau,nes ranku oda ok, susitvarke odeles aplink nagus. Ir kuno oda,kai saziningai pradejau 2 syk dienoj kremais imasazuot pagrazejo (nes i kuno krema, supyliau slyktuji svaiminio idegio krema,prasiskiede ir atspalvis ir kvapas ir dabar be jokiu ruozu ir smarviu graziai mane rusvina ir drekina) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 03 balandžio 2009 - 21:12
Nu vuo, sukroviau į išparduotuvę ko nebenaudoju. Valio. Gal nors ką praretinsiu namie ax.gif lotuliukas.gif

Einu dar po lentynas pasiknaisiot, gal dar ką rasiu g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 03, 22:41)
Nu vuo, sukroviau į išparduotuvę ko nebenaudoju. Valio. Gal nors ką praretinsiu namie ax.gif  lotuliukas.gif

Einu dar po lentynas pasiknaisiot, gal dar ką rasiu g.gif:


tai jau prikrovei...buciau vioniete visus paimciau, velniopt optimizacijas, kaip grazu.tiesakant bisk inesuprantu kam teik daug graziu turint dar tiek pat zusiskayti? O jei neispirks kur desi sitokia kruva??
Atsakyti