Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Vat nagų aliejuką iš naujo atradau mirksiukas.gif Einu į nagų lakus įsisuksiu ir jaučiu tušas šiandien nagų lakams šiukšlių dėžėj laikys kompaniją ax.gif
Atsakyti
Keune aliejuka plaukam siandiena pabaigiau, patiko, kada nors ji vel pirksiu.Siandiena nusipirkau kita, net nezinau jau kelinta karta perku ta savo Vitalycio su vit B5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 01, 15:36)
Vat nagų aliejuką iš naujo atradau  mirksiukas.gif  Einu į nagų lakus įsisuksiu ir jaučiu tušas šiandien nagų lakams šiukšlių dėžėj laikys kompaniją  ax.gif

Numatytas planas įvykdytas mirksiukas.gif Reziumuoju: išmesta 9 buteliukai nagų lako ir 2 nagų dailės lako buteliukai. Liko 17 nagų lako buteliukų, iš jų 4 ala gydantys, ir 4 nagų dailės lako buteliukai + aliejukas nagams.

Jeigu ir kitų lakų konsistencija kis, jiems nuosprendis aiškus - šiukšliadėžė cool.gif

Beje ir tušas atgyveno blush2.gif
Atsakyti
suotimizavau L'orela balzamą, naudojau skutimui, greitai suėjo jis man lotuliukas.gif vis vienu buteliuku mažiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 31, 20:38)
Pas mane optimizacija vyksta tyliai ir iš lėto... Nepersistengiu nieko super greiti naudodama, nes tepti rankas kremu 10x per dieną tas pats kaip tą kremą į kriauklę supilti... Žodžiu viskas saikingai ir su protu  mirksiukas.gif  Žinoma, tai reikalauja ilgiau laiko, daugiau kantrybės. Bet tai bausmė už tuos naetsilaikymus vartotojiškam pirkimui...


Darau panašiai. Nekraunu nieko nenormaliais kiekiais ant savęs, tiesiog išsirenku vieną priemonę - dažniausiai tai būna ta, kurios likę mažiausiai - ir naudoju tik ją. Pas mane visokie kūno kremai/losjonai/pieneliai kaupiasi todėl, kad aš paprasčiausiai tingiu juos naudoti. O va kai apsisprendžiau optimizuoti - prisiverčiu tokius dalykus naudoti kas dieną. Ir veido kaukę užsidedu ne kartą per du mėnesius, o bent kartą per savaitę. Taigi, optimizacija pas mane irgi vyksta lėtai, tačiau jau matosi pokyčiai į gerąją pusę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 04 02, 00:14)
Darau panašiai. Nekraunu nieko nenormaliais kiekiais ant savęs, tiesiog išsirenku vieną priemonę - dažniausiai tai būna ta, kurios likę mažiausiai - ir naudoju tik ją. Pas mane visokie kūno kremai/losjonai/pieneliai kaupiasi todėl, kad aš paprasčiausiai tingiu juos naudoti. O va kai apsisprendžiau optimizuoti - prisiverčiu tokius dalykus naudoti kas dieną. Ir veido kaukę užsidedu ne kartą per du mėnesius, o bent kartą per savaitę. Taigi, optimizacija pas mane irgi vyksta lėtai, tačiau jau matosi pokyčiai į gerąją pusę  4u.gif

drinks_cheers.gif Nu žinok aš irgi panašiai ax.gif Va kai nusprendžiu optimizuot, tai naudoju tas priemones, o ne turiu ant lenttynos susidėjus. Na naudoju kai ir turiu tik vieną priemonę. Tai tam, kad naudočiau man reikia turėt vieną priemonę arba optimizuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
suoptimizavau Margarita kremą bigsmile.gif į jo vietą stojo jau išbandytas Alterra drėkiklis, tai veido kremų srities optimizacija pas mane kaip ir baigta rolleyes.gif

optimizacija iš esmės pas mane dabar vyksta labai tvarkingai, kremu nesitepu dėl to, kad teptis, o tik tada, kai reikia. pvz vakar prausiausi tbs duške, kuri gana stipriai išsausino odą ir dėl to natūraliai norėjosi daugiau kūno sviesto užsitepti... bandau optimizaciją pateisinti dar ir tuo, kad susitaupo tikrai daug pinigėliu ax.gif
Atsakyti
ir man reikia rimtai uzsiimti optimizacija... priemoniu daug ir norisi dar nauju, bet kam man tiek kaukiu, nagu laku, kremu... Noriu palikti tik po viena tinkama, o ne daug ir nenaudojamu...
Dabar galvoju, ka reiketu pabaigti (nes noriu nauju prekiu):
Plauku kaukes/aliejai:
Generos kokosine
revivor
Gaia
ir dar kazkokia kokosine

Sampunai:

Generos
linu aliejus (kuris plauna, nenaturalus)
Himalaya

Plaukams:

Ampules su placenta: liko 5
Ampules pazewistiems plaukams: liko 13 doh.gif
Dzintars balzamas (liko kokiems 2 kartams)

Nagų lakai: gal vis dėlto ismest keleta...
Seseliai: atiduosiu, arba ismesiu nenaudojamus...
Lūpų blizgiai: gaila ismest, bet turiu nemazai ju...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 02, 11:20)
ir man reikia rimtai uzsiimti optimizacija... priemoniu daug ir norisi dar nauju, bet kam man tiek kaukiu, nagu laku, kremu... Noriu palikti tik po viena tinkama, o ne daug ir nenaudojamu...
Dabar galvoju, ka reiketu pabaigti (nes noriu nauju prekiu):
Plauku kaukes/aliejai:
Generos kokosine
revivor
Gaia
ir dar kazkokia kokosine

Sampunai:

Generos
linu aliejus (kuris plauna, nenaturalus)
Himalaya

Plaukams:

Ampules su placenta: liko 5
Ampules pazewistiems plaukams: liko 13  doh.gif
Dzintars balzamas (liko kokiems 2 kartams)

Nagų lakai: gal vis dėlto ismest keleta...
Seseliai: atiduosiu, arba ismesiu nenaudojamus...
Lūpų blizgiai: gaila ismest, bet turiu nemazai ju...



ne ne ne, jokių metimų schmoll.gif nebent priemonė beviltiškai pasenusi. o dėl ampulių tai kokia čia bėda - po kiekvieno plovimo tepat ir ramu rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane kaip visada su kuno losjonais netvarka, turiu 4, tbs white musk, essex hydrogelis, aldo vandini oriental ir jonsons vaikiskas su levandom......
taip apt turiu 3 veido kremus....( oj ne 4 pamirsau dar shiseido kremukas po pylingo, bet jo neoptimizuosiu, naudosiu tiek kiek reikia ir po nedaug) viena krema atiduosiu mamai, vienas bus namie, o kitas kosmetinej, kuria nesiojuos i sporto kluba ( su kuno kremu ir kt. reikalingais daikciukais) bet noriu labai margaritos pabandyti ta gaivinamaji geli-krema, bet reikia laikytis kol nesubaigsiu kurio nors nepirkti naujo...... o siaip pas mane viskas tvarkoj... tiesa seseliu turiu, nors isvis nenaudoju, bet ismest ar atiduot gaila, o jeigu uzsinoreciau pasidazyt....
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 02, 11:24)
ne ne ne, jokių metimų  schmoll.gif  nebent priemonė beviltiškai pasenusi. o dėl ampulių tai kokia čia bėda - po kiekvieno plovimo tepat ir ramu  rolleyes.gif

nagu lakus tai tikrai reiketu ismest gal, nes sutirstejo jau... na, manau pradesiu nuo ampuliu su placenta ir Generos kokosines kaukes. Pirmai jas damusiu, per savaite dvi tureciau
Atsakyti
Vakar suoptimizavau Clinique veido šveitiklį ir kojų šveitiklį (pamiršau firmą). Abiejų likučius panaudojau visam kūnui, tai per kartą ir suėjo thumbup.gif

Nesumąstau, ką daryti su plaukų priemonėmis (kur glotnina ir tiesina), nenaudoju ir nenaudosiu jų doh.gif
Atsakyti