Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 13:25)
Čia geresnis poveikis jaučiamas kaitaliojant priemones ar kaip?
Aš noriu tik vieno šampūno papildomai- mažos talpos intensyviai plaunančio (pylinginio tipo), bet kol kas nepirksiu. Kiek vėliau, kai pabaigsiu vieną dabartinį buteliuką.
O šiaip Prieblanda labai puikiai parašė kūnui- rankom- kojom-celiulitui užtektų 1 losjono/aliejaus/emulsijos/sviesto (kas labiau limpa), jau kiek vietos ir buteliukų susitaupo  wub.gif
Atsisakiau plaukų kaukių ir nuplaunamų kondicionierių. Kol kas tikrai nereik smile.gif dušo kabinoje gerokai erdviau smile.gif



o tai galima pvz. krutine tept kremu anticeliulitiniu unsure.gif nesusitrauks visiskai blush2.gif ? as pvz kunui turiu- anticeliulitini viskam kas po krutine, ir krema virsutinei kuno daliai- krutinei, rankoms, kaklui ax.gif ranku kremo jau atsisakiau- tepu netikusiais veido kremais unsure.gif kaukiu plauku irgi atsisakiau, o tai ka naudoji tik nenuplaunamus kondicionierius? as tai kaip tik tokiu neturiu, ir nemanau kad man tiktu- susiriebintu labai greit atrodo
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 17, 13:31)
o tai galima pvz. krutine tept kremu anticeliulitiniu unsure.gif  nesusitrauks visiskai  blush2.gif  ? as pvz kunui turiu- anticeliulitini viskam kas po krutine, ir krema virsutinei kuno daliai- krutinei, rankoms, kaklui ax.gif  ranku kremo jau atsisakiau- tepu netikusiais veido kremais unsure.gif  kaukiu plauku irgi atsisakiau, o tai ka naudoji tik nenuplaunamus kondicionierius? as tai kaip tik tokiu neturiu, ir nemanau kad man tiktu- susiriebintu labai greit atrodo

Skaityk aukščiau: anticeliulitiniai kremai- marketingo triukas. Galiu ranką prie širdies pridėjus pasakyt iš ulgametės anticeliulitinių kremų vartotojos patirties, tą pačią funkciją puikiai atlieka bet koks drėkinantis kūno losjonas. Esmė masaže ir drėkinime, o ne super guaranos ir kofeino poveikyje.
Aš naudoju tik serumą plaukų galiukams (stipriau pažeistiems) ir lengvą purškiamą kond plaukų ilgiui ar ant šaknų jei reik. Bet dažniausiai šaknų nepurškiu, tai ir nesiriebaluoja ir neapsunksta per daug. Puiki išeitis nedidukas intensyvus šampūnas kartui per porą savaičių pašalinti visas "nuosėdas" .
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 12:39)
Aš naudoju tik serumą plaukų galiukams (stipriau pažeistiems) ir lengvą purškiamą kond plaukų ilgiui ar ant šaknų jei reik. Bet dažniausiai šaknų nepurškiu, tai ir nesiriebaluoja ir neapsunksta per daug. Puiki išeitis nedidukas intensyvus šampūnas kartui per porą savaičių pašalinti visas "nuosėdas" .


šiaip aš turiu tik vieną kaukę, bet tai mažu ir be jos apsieičiau mastau.gif aišku, čia Gaia, tik neseniai rpadėjau, tai dar šiek tiek užtruksiu, ko sunaudosiu biggrin.gif
aš nuosėdas su Margaritos dilgėliuniu plaunu - pigu ir gerai, naudoju prieš kiekvieną plovimą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 13:43)
šiaip aš turiu tik vieną kaukę, bet tai mažu ir be jos apsieičiau  mastau.gif  aišku, čia Gaia, tik neseniai rpadėjau, tai dar šiek tiek užtruksiu, ko sunaudosiu biggrin.gif
aš nuosėdas su Margaritos dilgėliuniu plaunu - pigu ir gerai, naudoju prieš kiekvieną plovimą  rolleyes.gif

aš nusižiūrėjau 100ml talpos. mažiuką, kad nenervintų, bet pirksiu kai subaigsiu šampūnop pusbutelį smile.gif Kol kas ir be jo išsiverčiu, bet jei pradėsiu naudot formavimo gausias priemones, prireiks.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 12:58)
aš nusižiūrėjau 100ml talpos. mažiuką, kad nenervintų, bet pirksiu kai subaigsiu šampūnop  pusbutelį smile.gif Kol kas ir be jo išsiverčiu, bet jei pradėsiu naudot formavimo gausias priemones, prireiks.


o kokis čia šampūnas? prašom detaliai biggrin.gif
Atsakyti
Suoptimizavau į šiukšliadėžę TBS coconut lip butter. Kvepia pasakiškai, bet poveikis lūpoms tai košmaras. Bandžiau sunaudot dažniau tepliodama, tai lūpos taip nušerpėtojo, kad baisu.

Du įpusėtus top coat supyliau į vieną - vis buteliuku mažiau.

Dvi vos pradėtas TBS duškes į ebay įdėjau - kažkodėl parduotuvėj jos man labiau kvepėjo. Dvi naudojamos liko. Kad greičiau optimizacija vyktų, naudoju tik vieną jų, kita savo eilės laukia.

Sąžiningai ir gausiai kas vakarą tepu kūno losjoną. Bet užtat taip tepdama ir poveikį pastebėjau. Oda sudrėkinta, švelnutėlė thumbup.gif

Rankoms turiu du kremus, bet naujai pirktas laukia savo eilės, kol pirmasis išnaudotas bus.

Subaigus turimus plaukų kondicionierius galvoju daugiau jų nebepirkti. Vietoj to galima kaukę porai minučių užsitept. O kartą per savaitę tą pačią kaukę palaikyti ilgiau.

Iš viso, kiek pastebėjau, problemos atsiranda tada, kai nauja priemonė imama naudoti dar nesubaigus senosios. Pilni namai prisikaupia buteliukų/indelių/pakelių su likučiais, kurių naudoti nesinori, nes jau nusibodo, tačiau išmesti gaila, nes ir priemonės neblogos, ir pinigai už jas mokėti.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 14:25)
o kokis čia šampūnas? prašom detaliai  biggrin.gif

tai kaip visada Goldwell Deep Cleansing, gerai nuvaro plaukų pavirišių, todėl man jo naudojimui reiktų kartą per savaitę ar per 2.

QUOTE(valkiria @ 2009 03 17, 14:27)
Dvi vos pradėtas TBS duškes į ebay įdėjau - kažkodėl parduotuvėj jos man labiau kvepėjo. Dvi naudojamos liko. Kad greičiau optimizacija vyktų, naudoju tik vieną jų, kita savo eilės laukia.
Sąžiningai ir gausiai kas vakarą tepu kūno losjoną. Bet užtat taip tepdama ir poveikį pastebėjau. Oda sudrėkinta, švelnutėlė  thumbup.gif

Rankoms turiu du kremus, bet naujai pirktas laukia savo eilės, kol pirmasis išnaudotas bus.


Iš viso, kiek pastebėjau, problemos atsiranda tada, kai nauja priemonė imama naudoti dar nesubaigus senosios. Pilni namai prisikaupia buteliukų/indelių/pakelių su likučiais, kurių naudoti nesinori, nes jau nusibodo, tačiau išmesti gaila, nes  ir priemonės neblogos, ir pinigai už jas mokėti.
Tai ta pati pirkimo manija, svarbiausia ją įveikti, kad nepirkt vien impulso pagautai kad kvepia, ar tik gražiai parašyta. O šiaip atrodo dauguma priemonių, pvz tų pačių kūno losjonų reguliariai naudojant, duotų gerą efektą.
Kaip ir vitulka dušo želė greičiausiai nebepirksiu, muilas geras daiktas yra. nebent kažkada "aromaterapiniam pasižaidimui", kai išnaudosiu dabartines priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 12:56)
Mano optimizacija vyksta gana lėtai, bet tikslingai smile.gif dabar krizės akivazdoje gal ir 2 dezodorantai (1 Rexona rutulinis + 1 Biok "kristalas" (kaip šitą optimizuot neįsivazduoju)

Vasarą kojoms sutepk, kad neprakaituotų ax.gif Aš subaigiau taip saviškį lotuliukas.gif

QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 13:04)
aš to paties kūno kremo į kelioninį tūbiką prisipyliau ir darbe laikau tongue.gif


Vis tiek 2 tiūbikai lotuliukas.gif Koks tada skirtumas?

QUOTE(valkiria @ 2009 03 17, 14:27)
Sąžiningai ir gausiai kas vakarą tepu kūno losjoną. Bet užtat taip tepdama ir poveikį pastebėjau. Oda sudrėkinta, švelnutėlė  thumbup.gif


Čia tikrai sutinku drinks_cheers.gif Aš taip pat pasitepliojau dažnai, tai va ir džiaugiuos oda ir mažėjančiu butelkų skaičium ax.gif

QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 14:36)
Kaip ir vitulka dušo želė greičiausiai nebepirksiu, muilas geras daiktas yra. nebent kažkada "aromaterapiniam pasižaidimui", kai išnaudosiu dabartines priemones smile.gif

O man gabalinis muilas schmoll.gif: nepatinka naudoti jo ir nepatinka kaip guli padėtas ir t.t. Geriausia su dozatorium dušo gelis: galima ir kaip rankų muilą naudot...
Atsakyti
Ir man gabalinis muilas nelimpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 17, 15:13)
1. Vasarą kojoms sutepk, kad neprakaituotų ax.gif Aš subaigiau taip saviškį  lotuliukas.gif
2. Vis tiek 2 tiūbikai  lotuliukas.gif Koks tada skirtumas?
3. O man gabalinis muilas schmoll.gif: nepatinka naudoti jo ir nepatinka kaip guli padėtas ir t.t. Geriausia su dozatorium dušo gelis: galima ir kaip rankų muilą naudot...

1. šitą irgi minty turėjau, ruošiuos ilgaam naudojimui smile.gif
2. Finansinis skirtumas (ir gal tūbelės dydžio skirtumas) smile.gif
3. O čia jau vonios dizaino subtilybės. Šiaip man patogu išmuiluot tarp "masažinių" pirštinių, plius dušo želės kažkaip palieka man tokį kaipo sluoksnį plėvelės ar ką. Muilas man atrodo prausia švariau. Gal tai tik įsitikinimas, bet labiau patinka šveistis muilu (su masažinėm pirštinėm) smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 17, 15:23)
1. šitą irgi minty turėjau, ruošiuos ilgaam naudojimui smile.gif
2. Finansinis skirtumas (ir gal tūbelės dydžio skirtumas) smile.gif
3. O čia jau vonios dizaino subtilybės. Šiaip man patogu išmuiluot tarp "masažinių" pirštinių, plius dušo želės kažkaip palieka man tokį kaipo sluoksnį plėvelės ar ką. Muilas man atrodo prausia švariau. Gal tai tik įsitikinimas, bet labiau patinka šveistis muilu (su masažinėm pirštinėm) smile.gif .


1. Tai va prašom ir naudot lotuliukas.gif
2. Finansinis gal... bet bent kokiu atveju ir viena ir kita tepi... Be to man atrodo, kad rankų kremai kiek kitokie: jei geras kremas - nepalieja jis riebios plėvelės ir greišiau susigeria ir geriau drėkina ir pan. Rankų kremo darbe neatsisakysiu, o namie nereikia jo tokio ax.gif
3. Man kaip tik atrodo, kad dušo gelis švariau prausia lotuliukas.gif Bet vėlgi, čia kaip kam ax.gif O muilų tai turiu dėžę prikrautą... Reiks gal naudoti rimtai ir nepirkt dušo gelio kol muilų nesunaudosiu g.gif: doh.gif:
Atsakyti
Kaip įdomiai... O aš kaip tik nuo muilo tą plėvelę jaučiu. Lyg kokiu vašku išsitepus būčiau... O va duškė + masažinės pirštinės - puikus derinys thumbup.gif
Atsakyti