Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(jadzka @ 2009 03 31, 11:27)

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 31, 11:11)
o su juo tinka akis plaut bigsmile.gif ? nepirkau vien del to kad galvojau grauz tos rugstys unsure.gif


tinka akims kuo puikiausiai, niekas negraužia ir dar sunkiai nusiplaunantį tušą nuplauna bigsmile.gif aišku, būna nelaimių ir biškį į akis prisivarau, bet nepalyginsi su Margaritos prausiklio graužimu ax.gif
Atsakyti
Pas mane optimizacija vyksta tyliai ir iš lėto... Nepersistengiu nieko super greiti naudodama, nes tepti rankas kremu 10x per dieną tas pats kaip tą kremą į kriauklę supilti... Žodžiu viskas saikingai ir su protu mirksiukas.gif Žinoma, tai reikalauja ilgiau laiko, daugiau kantrybės. Bet tai bausmė už tuos naetsilaikymus vartotojiškam pirkimui...
Atsakyti
Dirty, labai sveikas poziuris. As darau taip pat. naudoju po truputi ir tik tiek, kiek reik. Sakyciau, kad tai net disciplinuoja ir tauipo man pinigus, kas is to, jei per 1 plovima uzsidedi 10 kaukiu ir kuna losjonu teplioji 5kart i diena, jei paskui po poros savaiciu vel lekli pirkt kokio kremo. o tada viskas prasideda is naujo, tipo ai, pajamsiu dar viena biggrin.gif.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 31 kovo 2009 - 21:45
QUOTE(Marla @ 2009 03 31, 22:43)
Dirty, labai sveikas poziuris. As darau taip pat. naudoju po truputi ir tik tiek, kiek reik. Sakyciau, kad tai net disciplinuoja ir tauipo man pinigus, kas is to, jei per 1 plovima uzsidedi 10 kaukiu ir kuna losjonu teplioji 5kart i diena, jei paskui po poros savaiciu vel lekli pirkt kokio kremo. o tada viskas prasideda  is naujo, tipo ai, pajamsiu dar viena biggrin.gif.....

Va va... Aš irgi nesistengiu pasiekti vartojimo greičio rekordo doh.gif krepšelis per kelias vietas šiuo metu pas mane silpnas, tai ir orientuojuosi į tai. Pavyzdžiui sugalvojau, kad netinkantis (alergizuojantis) veido kremas gerai padrėkins išsausėjusias blauzdas. Šlaunims turiu užsilikusį (sesers lauktuvės) anticeliulitinį balzamą. Efekto iš jo nesitikiu, bet maloniai vėsina, o naudodama jį sąžiningai masažuoju savo šlaunis. Nauda šitoje vietoje dviguba: susinaudos produktas + masažas nuo celiulito ax.gif

Apie produktų išmetimą net minties nėra. Žinoma, tai nesiskato kai kalbama apie susenusius akių tušus... Nesugebu jų išnaudoti. Vat kaip tik pagalvojau, kad senukas L'Oreal'is ruošiamas tokiai kelionei į sąvartyną g.gif O visos kitos priemonės apleidžia pakuotes su laiku thumbup.gif
Atsakyti
Dirty,tavo užrašas nuostabiai nuteikė. blush2.gif

Beje,optimizavau stiprinamąjį šaknų antpilą, dar lašiukas liko, bet nesiskaito,kitąkart lotuliukas.gif wub.gif

beje,snd baigsiu optimizuoti ranku krema " panthenol forte". thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanell: 01 balandžio 2009 - 08:18
QUOTE(Chanell @ 2009 04 01, 08:59)
Dirty,tavo užrašas nuostabiai nuteikė. blush2.gif

Gera skaityti 4u.gif

Aš šiandien turiu tikslą perrinkti nagų lakus, kurie jau sutirštėję ir atsikratyti jais. Pastaruoju metu mažai nagus lakuoju, o lakų iš anksčiau prisikaupę kokia 20 buteliukų doh.gif
Atsakyti
Nagų lakų turiu 4, bet matyt kažką tekjs išmest. Blogai, kad labai nedaug kur galima rasti mažo tūrio buteliukų ir būtent tų spalvų, kurių man reik. Pvz. Mavala mažučiai man patinka, gerai lakuoja, 1 turiu gražią spalvą, bet daugiau ko norėčiau, jų asortimente nerandu. Manhattan buvo mažiuose buteliukuose. O Oriflame arkliniuose ir jau atrodo sutirštėję, nors dar bandysiu kitu šepetėliu užlakuot. Nu nespėju aš jų sunaudot.Nervina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 04 01, 10:11)
Nagų lakų turiu 4, bet matyt kažką tekjs išmest. Blogai, kad labai nedaug kur galima rasti mažo tūrio buteliukų ir būtent tų spalvų, kurių man reik.  Pvz. Mavala mažučiai man patinka, gerai lakuoja, 1 turiu gražią spalvą, bet daugiau ko norėčiau, jų asortimente nerandu. Manhattan buvo mažiuose buteliukuose. O Oriflame arkliniuose ir jau atrodo sutirštėję, nors dar bandysiu kitu šepetėliu užlakuot. Nu nespėju aš jų sunaudot.Nervina smile.gif


pritariu, kad sudėtinga su dideliais nagų lakų buteliukais, ypač jei retai lakuojiesi... man atėjo toks etapas, kai labai retai šešėliais dažausi ir lakuojuosi nagus, tai dėl šešėlių džiaugiuosi, kad nesu prisipirkus kokių baisiai brangių, o nagų lakus tai dar prieš optimizacijos pradžią pramėčiau ax.gif turiu dabar raudoną, juodą, rausvą pastelinį ir dar porą nelabai naudojamų, manau, kad ne per daug rolleyes.gif esu nužiūrėjus, kad Orly turi įvairių spalvų mažuose buteliukuose, tai jei kokia ryškią retai naudojamą spalvą pirkčiau tai tik iš šitų mažiukų. sutirštėjimui šalinti aš turiu specialų skiediklį, tikrai praverčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 31, 21:43)
Dirty, labai sveikas poziuris. As darau taip pat. naudoju po truputi ir tik tiek, kiek reik. Sakyciau, kad tai net disciplinuoja ir tauipo man pinigus, kas is to, jei per 1 plovima uzsidedi 10 kaukiu ir kuna losjonu teplioji 5kart i diena, jei paskui po poros savaiciu vel lekli pirkt kokio kremo. o tada viskas prasideda  is naujo, tipo ai, pajamsiu dar viena biggrin.gif.....



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 01, 09:35)
Gera skaityti  4u.gif 

Aš šiandien turiu tikslą perrinkti nagų lakus, kurie jau sutirštėję ir atsikratyti jais. Pastaruoju metu mažai nagus lakuoju, o lakų iš anksčiau prisikaupę kokia 20 buteliukų  doh.gif



as tai lakus ismetu..buna kad spalva patinka, nusiperki, o paskui ant nagu kitaip ziurisi...kam laikyt jeigu vistiek nenaudoji ax.gif
Atsakyti
Zbitka,juk atiduoti galima,ar parduoti 4u.gif

O ,man irgi reikia atsirinkti, aciu už minį wub.gif pas mane jų apie keturiasdešimt penkis blink.gif kai praktiškai nesilakuoju, bet jau pradedu optimizuot hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 04 01, 12:14)
Zbitka,juk atiduoti galima,ar parduoti 4u.gif   

O ,man irgi reikia atsirinkti, aciu už minį wub.gif  pas mane jų apie keturiasdešimt penkis blink.gif  kai praktiškai nesilakuoju, bet jau pradedu optimizuot hihihi.gif


Oho... man sąžinė tiek neleistų.... O tu gal pradėk piešti kokisu paveikslus g.gif: lotuliukas.gif
Atsakyti