Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(jadzka @ 2009 03 28, 13:04)
Ma tai keista kai kažkas į mane kreipiasi Jūs  lotuliukas.gif Nesu iš tų labai formalių žmonių ir nemėgstu kreipinio Jūs... Ypač čia forume man nesuprantama... O į mamas tikrai netikčiau, man 28  4u.gif

Aliejus kelis tik bandžius esu: Avokadų nepatiko, Vynuogių kauliukų gal ir nieko. Argano fainas, ale labai riebus, teikia ilgokai pavaikščiot vakare su chalatu, kad susigertų gerai. Dabar turiu Kanapių ir Baobabų. Tai kanapių pabai patiko plaukams, o baobabai kūnui patiko. Sviestmedis ir kokoso aliejus man neochen. Bent kokiu atveju, manau, kad reiks makaluoti kremus pačiai, juolab, kad pagal Youtube fimlumus tai atrodo labai paprasta...


man plaukams ir kūnui labai patiko makadamijos riesutu aliejus, siandien vėl nusipirkau ax.gif kazkaip uzsikabliavau ant aliejų, jei nesunku imesk youtube nuoroda smile.gif
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 28, 22:39)
aš tai pr anksti nusipirkusi naują daiktą darau taip: panaudoju kokią savaitę, tada pastatau į sandėliuką ir pabaigiu seną smile.gif  kaip tik taip praeitą savaitę įvyko su dezodorantu - senojo dar lašas yra, bet labai knietėjo naują išmėgint  blush2.gif

aš taip nemoku blush2.gif po to likučiai tik dauginasi ir akis bado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 29, 22:22)
šiaip optimizuoju labai sėkmingai: išmečiau kaukę nuo spuogų, nes galiojimas baigėsi, kūno sviestai taip pat tvarkingai tarnauja rolleyes.gif padariau dar vieną išvadą, kad naudoju daiktus kur kas ilgau nei galvoju, kad juos naudosiu, va neseniai nuspirkau naują veido kremą, nes maniau kad senasis į pabaigą, bet tą senąjį jau tvarkingai trečią savaitę tepu... lygiai ta pati situacija su makiažo pagrindu: naujas jau laukia, o senasis kaip nesibaigia taip nesibaigia doh.gif


vat man irgi pries vaizuojant i kelione (2savaiciu)pamasciau kad pritruks veido prausiklio tai nusipirkau toki pat nauja ir ji veziausi , gryzusi padejau i sali ir dabaigineju senaji ir ka jau 3 savaites o dar kokiai savaitei uzteks bigsmile.gif
ir su pudra panasiai...jau jauciu kad visai nedaug liko ir kitos laaaabi noriu wub.gif bet stipriai laikausi ir neperku ir ta senoji kaip nesibaigia taip nesibaigia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 30, 09:55)
suoptimizavau Belkosmex plaukų kaukę su varnalėšom ir svogūnais, tiko ir patiko rolleyes.gif galėsiu kada nors pakartoti (jei kuo nauju nesusiviliosiu tongue.gif ), kai pribaigsiu dar likusias 2 kaukes ir 1 balzamą doh.gif

O manoji tokia pat vos ne visai pilna rolleyes.gif doh.gif
Susikroviau nemazai dalyku, kuriuos reik optimizuot, vesiuos i kelione, tikiuos kazka suoptimizuosiu biggrin.gif
Pabaigiau antiperspiranta rexona, i jo vieta stojo toks pat. Patinka man jo kvapas, jau trecia naudosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 30, 21:20)
vat man irgi pries vaizuojant i kelione (2savaiciu)pamasciau kad pritruks veido prausiklio tai nusipirkau toki pat nauja ir ji veziausi , gryzusi padejau i sali ir dabaigineju senaji ir ka jau 3 savaites o dar kokiai savaitei uzteks  bigsmile.gif
ir su pudra panasiai...jau jauciu kad visai nedaug liko ir kitos laaaabi noriu  wub.gif  bet stipriai laikausi ir neperku ir ta senoji kaip nesibaigia taip nesibaigia  blink.gif



čia kaip kiaulystės dėsnis, kad labai ilgai nesibaigia tai, ką mirtinai nori pabaigti lotuliukas.gif bet mes kantrios ir ištvermingos, optimizacija privalo būti įvykdyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 30, 21:36)
čia kaip kiaulystės dėsnis, kad labai ilgai nesibaigia tai, ką mirtinai nori pabaigti lotuliukas.gif bet mes kantrios ir ištvermingos, optimizacija privalo būti įvykdyta thumbup.gif


Tai jau tikrai.... Kuo kantriausiai tepu neutrogenos rankų kremą, o naują TBS migdolinį nukišus pačiam giliausiam spintos kampe laikau. Nedaug šito belikę, bet vis nesibaigia. Kaip toj pasakoj: rėžk, bet galo nežiūrėk doh.gif
Suoptimizavau TBS Pomegranate polishing shower gel, liko dar trys pradėtos prausimosi priemonės doh.gif
Ryt ryte į šiukšlių dėžę keliaus Carolina Herrera 212 buteliukas. Turbūt kokius 4 metus purškaliojau.
Sunkausia su šampūnais (7), kaukėm plaukams (4) ir kondicionieriais (3). Bet labai tikiuosi kaip nors tuos butelius ir puodynes įveikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkiria: 30 kovo 2009 - 22:59
Gryzta vyras vakar po darbo ir parnesa didele banke kuno prausiklio. Klausiu kam, o jis sako, kad mes nebeturim - tai teko vest i vonia ir pirstu pabaksnot i emamus kokius 4 buteliukus doh.gif Nu bet dabar gales padet pribaiginet mano nemegstamas duszeles (gal pagaliau susibaigs) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 03 30, 23:58)
Sunkausia su šampūnais (7), kaukėm plaukams (4) ir kondicionieriais (3). Bet labai tikiuosi kaip nors tuos butelius ir puodynes įveikti.


optimizacijos pačioj pradžioj (prieš porą metų) irgi panašiai buvo, tai po to karto, kai viską sunaudojau, plaukų priežiūros priemonių klausimu esu labai drausminga biggrin.gif ir dideliais kiekiais šampūnų nebeperku, nes totaliai užknisa liurlinti tą patį butelį metus doh.gif

dušo želėms, kūno kremams ir jų kvapų vilionėms tapau atspari, nes pirmiausiai tai šitie dalykai man labai ilgai naudojasi, o antra - kvapai irgi nusibosta.

dabar darbuojuosi ties 2 veido prausikliais: vienas geras, kitas nelabai, tai geruoju prausiu akių makiažą, o antruoju visą veidą, nes tušą prastai nuplauna. tai tikiuosi per porą mėnesių pabaigti ax.gif

dar iki galo bandau pribaigti vieną lūpų balzamą, praeitą savaitę net prakirpau, nes jis tokiam tūbike, bet dar sočiai jo yra biggrin.gif gal ir gerai, o tai įpranti, žmogus, naudoti, paskui net kažkiek gaila būna, kai sunaudoji ir naujo reik ieškotis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 31 kovo 2009 - 07:10
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 07:06)
dabar darbuojuosi ties 2 veido prausikliais: vienas geras, kitas nelabai

poster_offtopic.gif išduokit kokis geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2009 03 31, 09:01)
poster_offtopic.gif išduokit kokis geras  4u.gif


geras naujasis Rasos probleminei odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2009 03 30, 20:56)
man plaukams ir kūnui labai patiko makadamijos riesutu aliejus, siandien vėl nusipirkau ax.gif kazkaip uzsikabliavau ant aliejų, jei nesunku imesk youtube nuoroda smile.gif



Pvz. čia:
http://www.youtube.c...h?v=Gl8VYLtP4_w

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 07:06)
optimizacijos pačioj pradžioj (prieš porą metų) irgi panašiai buvo, tai po to karto, kai viską sunaudojau, plaukų priežiūros priemonių klausimu esu labai drausminga biggrin.gif  ir dideliais kiekiais šampūnų nebeperku, nes totaliai užknisa liurlinti tą patį butelį metus  doh.gif

gal ir gerai, o tai įpranti, žmogus, naudoti, paskui net kažkiek gaila būna, kai sunaudoji ir naujo reik ieškotis  doh.gif


aš labai tikiuosi, kad optimizacija ypač plaukų priežiūros priemonių srityje mano krepšelyje vieną dieną irgi nusistovės, nes tikrai sugebėjau tiek užsikaupti, kad net geda blush2.gif

kaip sakant įpratimas baisiau prigimimo lotuliukas.gif bet aš jį interpretuoju kitaip: kai per kančias kažką galų gale pabaigiu tai po to kitą kartą labai gerai pagalvoju apie naujo daikto pirkimą rolleyes.gif

mano Margarita kremas yra nesibaigiantis... atrodo jau net daugiau kabinu, ale kai yra taip yra... dauginasi jis gal naktimis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 09:45)
geras naujasis Rasos probleminei odai smile.gif



o su juo tinka akis plaut bigsmile.gif ? nepirkau vien del to kad galvojau grauz tos rugstys unsure.gif
Atsakyti