Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

suoptimizavau Belkosmex plaukų kaukę su varnalėšom ir svogūnais, tiko ir patiko rolleyes.gif galėsiu kada nors pakartoti (jei kuo nauju nesusiviliosiu tongue.gif ), kai pribaigsiu dar likusias 2 kaukes ir 1 balzamą doh.gif
Atsakyti
Liko tik pakiukas, tad skaitau ,kad beveik suoptimizavau zalatoj solk aliejuka plaukams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 29, 21:04)
Aš tai optimizuoju ne itin tikusias O'Rsiing Mineralines putas. Tiksliau jos kaip ir geros, bet man per daug minkština plaauką. Tai va vakar dažant plaukus Chna pripyliau ir tų putų. Tai pasaka kokie plaukai faini liko: sveikučiai tokie nė kiek nuo chna nepasausėję. Žodžiu susinaudos  lotuliukas.gif


poster_offtopic.gif gal galima butu putu nuotraukyte pamatyti ? blush2.gif labai sudomino, kad plaukus smarkiai minkstina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 03 30, 13:52)
poster_offtopic.gif gal galima butu putu nuotraukyte pamatyti ? blush2.gif  labai sudomino, kad plaukus smarkiai minkstina ax.gif

Neturiu foto... O'Rising gamintojo putos mineralizante ar pan. Jas apradvinėja Farma vaistinėse arba Eurovaistinėse. Aišku ne visose būna...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 30, 14:16)
Neturiu foto... O'Rising gamintojo putos mineralizante ar pan. Jas apradvinėja Farma vaistinėse arba Eurovaistinėse. Aišku ne visose būna...


aciuka, bandysiu ieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
Suoptimizavau kauke plaukams. bigsmile.gif db dar begalia laukia doh.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Subaigiau drekinancia ir nuo karscio apsaugancia priemone plaukam.Is nenuplaunamu dar liko Joico aliejukas ir Loreal absolute repair pienelis.Manau vasarai artejant mazinsiu iki vienos priemones,taigi pribaigus likusias dvi pirksiu purskiama drekikli.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 30, 17:41)
Subaigiau drekinancia ir nuo karscio apsaugancia priemone plaukam.Is nenuplaunamu dar liko Joico aliejukas ir Loreal absolute repair pienelis.Manau vasarai artejant mazinsiu iki vienos priemones,taigi pribaigus likusias dvi pirksiu purskiama drekikli.


gal jau konkrečiai numatei ką nors?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 30, 17:43)
gal jau konkrečiai numatei ką nors?

Liepiau sau susinaudot ka turiu tada i kitus zvalgytis,bet kai atsidursiu parduotuvej aisku pakilnosiu buteliukus.Gal TIGI Fashionista pabandyt g.gif
Sitas kur subaigiau neblogas: 1.drekina,2.saugo nuo karscio,3.Maloniai kvepia.BET:Gaila moket 40lt uz 150ml.Manau panasaus poveikio priemone galima rast uz patrauklesne kaina.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 30, 17:48)
Liepiau sau susinaudot ka turiu tada i kitus zvalgytis,bet kai atsidursiu parduotuvej aisku pakilnosiu buteliukus.Gal TIGI Fashionista pabandyt g.gif
Sitas kur subaigiau neblogas: 1.drekina,2.saugo nuo karscio,3.Maloniai kvepia.BET:Gaila moket 40lt uz 150ml.Manau panasaus poveikio priemone galima rast uz patrauklesne kaina.


chmmm, na man apsaugą nuo karščio teikia kitos priemonės, plius to karščio mažai naudoju, bet dėl drėkinimo kol kas patenkinta esu Rasos purškiamu kondicionieriumi. kaina irgi labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 30, 17:52)
chmmm, na man apsaugą nuo karščio teikia kitos priemonės, plius to karščio mažai naudoju, bet dėl drėkinimo kol kas patenkinta esu Rasos purškiamu kondicionieriumi. kaina irgi labai patinka  bigsmile.gif

As apie ja girdejau kad truputuka lipina ko as visai nenoreciau blush2.gif
Aciu uz pasiulyma 4u.gif Gal eurokos asortimenta dar reiktu apziuret.
Atsakyti
Pabaigiau Faberlico losijoną makiažo valymui, ir tvarkingai pradėjau naują. Savimi didžiuojuosi thumbup.gif bet dėl krūvos blizgių lūpų ir šešėlių, tai slėptis norisi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti