Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

tai ir neturek keliu.. tongue.gif
Atsakyti
Paskaitinejau tema ir geru ideju pasisemiau thumbup.gif O siandien kazko nuo plauku elektrinimosi po parduotuves vaiksciodama ziurinejau ir jau lyg ejau i viena pirkt, bet po to pries akis si tema iskilo lotuliukas.gif Nu ir likau be nieko, nes galvoju tam reikalui panaudosiu plauku laka - ir gal ji pagaliau subaigsiu. ax.gif Nes tik viena radau purskiama dalyka tam reikalui, visi kiti buvo serumai, o man i ranka pilt ir ant plauku tept nepatinka....

O galvoju jei gausiai kuno kremu ar losjonu apsitepus pries skutantis kojytes, tai nieko butu (ta prasme galvoju suminkstintu plauka ir oda, bet gal labai uzkistu peiliuka)? g.gif Ir dar turiu melyno sampuno bonke didele, tik jis nelabai man patinka - tai turbut tam paciam reikalui sueis.... rolleyes.gif
Atsakyti
baigta: buteliukas sampuno, veido tonikas, "pamirsta" skutimo zele ir atsiveikinta su 1 blakstienu tusu. Porai kartu liko sandalmedzio aliejaus. nors optimizuot norisi greiciau, bet turiu viska sunadot iki paskutinio laso smile.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2009 03 29, 02:07)
O galvoju jei gausiai kuno kremu ar losjonu apsitepus pries skutantis kojytes, tai nieko butu (ta prasme galvoju suminkstintu plauka ir oda, bet gal labai uzkistu peiliuka)?  g.gif Ir dar turiu melyno sampuno bonke didele, tik jis nelabai man patinka - tai turbut tam paciam reikalui sueis....  rolleyes.gif

Nepabandzius nezinosi. Bet jei skutimui tinka ir plauku balzamas tai gal ir kuno kremai tiktu. O nuo elektrinimosi gali bandyt plauku laka, plauku balzamo lasa maza tarp delnu istrint ir perbraukt plaukus, kad ir sausu, svarbu nepadaugint.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 29, 02:28)
Nepabandzius nezinosi. Bet jei skutimui tinka ir plauku balzamas tai gal ir kuno kremai tiktu. O nuo elektrinimosi gali bandyt plauku laka, plauku balzamo lasa maza tarp delnu istrint ir perbraukt plaukus, kad ir sausu, svarbu nepadaugint.


Va su situo dalyku man sunkiai sekasi, ypac kai ka nors reikia tept ant sausu plauku tarp delnu patrynus: vis arba per mazai, arba po to jau perdaug buna.... Kolkas jauciu plauku lakas geriausia iseitis bus...
Atsakyti
as su plauku laku uzfiksuoju angliuku piestus darbus,kad nenusitrintu biggrin.gif
siandiena kokius 4 kartus tepliojausi kuno kremu,ir kokius 6 kartus -rankas smile.gif Du pusiau pasibaigusius kuno kremus supyliau i viena:)
Pradejau galva dazniau plauti,kad tik priemones plaukams greiciau eitusi biggrin.gif Nepatinkancia besibaigiancia plauku kauke,nors ir nepatinka naudoju intensyviai,nes dziugina tai, kad jau matosi dugnas ir tuoj ismesiu ta baisu puslitrini bliuda thumbup.gif

mano nagai labai silpni,vis nusiperku koki stiprintoja - nepadeda,perku kita,vel nepadeda,ve perku kita, ir taip jau turiu labai labai daug sad.gif po puse isnaudota,fimos nebrangiausios tai isparduotuve nest neverta, mesti von? kaip bespalviu laku tiek nesunaudosiu,nes kai nagai trupantys,trumpom nusisluoksniavusiom panagem, negraziai atrodo bespalviai ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 29 kovo 2009 - 02:08
Dėl naujų priemonių tai aš darau taip: jeigu nusiperku kažką naujo, o senas dar nepasibaigęs, tai išbandau naują produktą ir pabaigiu seną mirksiukas.gif Naujas laukia eilėje, nors būna pagundų naudoti naują, bet stengiuosi naujo nelaikyti ant ant akių ax.gif

Senas šampūnas jau juda link pabaigos tai kitą savaitę kokį reikės užsisakyti, tai kol senas pasibaigs ir naujas parkeliaus cool.gif
Atsakyti
Na ka, sekmingai vykdau optimizavimo procesa biggrin.gif Paeksperimentavau su kremu skutimui, tai galiu pasakyt kad labai nevykes budas - viena kad pati visa issiriebaluoju ir nenusiplauna tik vandeniu, antra peiliuka kemsa sad.gif Uztai sampunas ir kondicionierius tam reikalui sueis thumbup.gif Na ir nemegstama duso zele su pusiau nemegstama maisydama turbut pagaliau sunaudosiu (talpos 120ml ir 530ml, o stovi nuo rudens) doh.gif
Atsakyti
Aš vasarą kai įsigijau dušo želę 525ml, tai dar dabar naudoju... Jau į pabaigą, bet dar kokias 2-3sav bus ką veikt. Žinoma, neatsilaikiau ir jau nusipirkau pakaitalą į jos vietą blush2.gif Bet naują produktą tik išbandžiau ir padėjau atokiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 29, 10:52)
Senas šampūnas jau juda link pabaigos tai kitą savaitę kokį reikės užsisakyti, tai kol senas pasibaigs ir naujas parkeliaus  cool.gif

koks šampūnas čia taip patinka?

Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 29, 18:19)
koks šampūnas čia taip patinka?

Nežinau ar patinka, nes nebandžius dar to, kurį žadu užsisakyti (Satinique Švelnų šampūną nusižiūrėjus esu)
Atsakyti
Aš tai optimizuoju ne itin tikusias O'Rsiing Mineralines putas. Tiksliau jos kaip ir geros, bet man per daug minkština plaauką. Tai va vakar dažant plaukus Chna pripyliau ir tų putų. Tai pasaka kokie plaukai faini liko: sveikučiai tokie nė kiek nuo chna nepasausėję. Žodžiu susinaudos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 29, 16:54)
Aš vasarą kai įsigijau dušo želę 525ml, tai dar dabar naudoju... Jau į pabaigą, bet dar kokias 2-3sav bus ką veikt. Žinoma, neatsilaikiau ir jau nusipirkau pakaitalą į jos vietą  blush2.gif  Bet naują produktą tik išbandžiau ir padėjau atokiau  unsure.gif



aš niekada neperku visokių tokių šeimyninių didelių pakuočių, nes jau pasimokiau, kad tokios užsistovi labai ilgai ir tuo pačiu prisiperku kitokių pamaišymui... žodžiu užburtas ratas... neperku didelės pakuotes net jei daiktas super tinka, nes puikiai save pažįstu: laikui bėgant atkasiu dar labiau tinkantį ir to ankščiau super tikusio imsiu nekęsti...

šiaip optimizuoju labai sėkmingai: išmečiau kaukę nuo spuogų, nes galiojimas baigėsi, kūno sviestai taip pat tvarkingai tarnauja rolleyes.gif padariau dar vieną išvadą, kad naudoju daiktus kur kas ilgau nei galvoju, kad juos naudosiu, va neseniai nuspirkau naują veido kremą, nes maniau kad senasis į pabaigą, bet tą senąjį jau tvarkingai trečią savaitę tepu... lygiai ta pati situacija su makiažo pagrindu: naujas jau laukia, o senasis kaip nesibaigia taip nesibaigia doh.gif
Atsakyti