Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

optimizacija mano krepšelyje yra on-line mirksiukas.gif Vakar sunešiau viską į vien krūvą, tai vaizdzialis nikoks schmoll.gif Netikusį veido kremą (jis toks riebokas) sėkmingai vakar tepiau kojoms vietoj drėkinančio losijono. Dar radau užmestą Garinier rutulinę priemonę nuo celiulito (sesės lauktuvės) tai ir tą sutepsiu ax.gif Ovisa kita kolekcija daugiau mažiau sėkmingai naudojasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Subaigiau Tigi kūno losjoną yahoo.gif
Jadzka, tu lyg kažką sakei apie aliejus kūnui? Gal gali ką nors rekomenduoti?
Tikiuosi galiu vartoti kreipinį "tu" - kažkodėl manau, kad man į mamas pagal amžių netinki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 03 27, 23:50)
Subaigiau Tigi kūno losjoną  yahoo.gif
Jadzka, tu lyg kažką sakei apie aliejus kūnui? Gal gali ką nors rekomenduoti?
Tikiuosi galiu vartoti kreipinį "tu" - kažkodėl manau, kad man į mamas pagal amžių netinki  4u.gif


Ma tai keista kai kažkas į mane kreipiasi Jūs lotuliukas.gif Nesu iš tų labai formalių žmonių ir nemėgstu kreipinio Jūs... Ypač čia forume man nesuprantama... O į mamas tikrai netikčiau, man 28 4u.gif

Aliejus kelis tik bandžius esu: Avokadų nepatiko, Vynuogių kauliukų gal ir nieko. Argano fainas, ale labai riebus, teikia ilgokai pavaikščiot vakare su chalatu, kad susigertų gerai. Dabar turiu Kanapių ir Baobabų. Tai kanapių pabai patiko plaukams, o baobabai kūnui patiko. Sviestmedis ir kokoso aliejus man neochen. Bent kokiu atveju, manau, kad reiks makaluoti kremus pačiai, juolab, kad pagal Youtube fimlumus tai atrodo labai paprasta...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 28, 12:04)
Ma tai keista kai kažkas į mane kreipiasi Jūs  lotuliukas.gif Nesu iš tų labai formalių žmonių ir nemėgstu kreipinio Jūs... Ypač čia forume man nesuprantama... O į mamas tikrai netikčiau, man 28  4u.gif

Aliejus kelis tik bandžius esu: Avokadų nepatiko, Vynuogių kauliukų gal ir nieko. Argano fainas, ale labai riebus, teikia ilgokai pavaikščiot vakare su chalatu, kad susigertų gerai. Dabar turiu Kanapių ir Baobabų. Tai kanapių pabai patiko plaukams, o baobabai kūnui patiko. Sviestmedis ir kokoso aliejus man neochen. Bent kokiu atveju, manau, kad reiks makaluoti kremus pačiai, juolab, kad pagal Youtube fimlumus tai atrodo labai paprasta...



tai skystus aliejus maisyk su kokosais ar sviestmedziu, man tai laabai patinka- as maisau kakavos, kokoso, koks desimtadalis argano, tiek pat avokadu, dar is virtuves ipilu vynuogiu kauliuku aliejaus ir thumbup.gif ties konsistencija tokia keistoka gaunas- man nesukieteja tas misinys iki kremo- toks gaunas labai tirstas skystis, bet visai nieko- susipilu i koki platu inda ir kabinu su ranka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 28, 12:12)
tai skystus aliejus maisyk su kokosais ar sviestmedziu, man tai laabai patinka- as maisau kakavos, kokoso, koks desimtadalis argano, tiek pat avokadu, dar is virtuves ipilu vynuogiu kauliuku aliejaus ir  thumbup.gif  ties konsistencija tokia keistoka gaunas- man nesukieteja tas misinys iki kremo- toks gaunas labai tirstas skystis, bet visai nieko- susipilu i koki platu inda ir kabinu su ranka blush2.gif


Tai sumaišiau sviestemį su arganais ir baobabu ir kelis lašus eterinio įlašinau. Vis tiek man per riebu ax.gif Noriu ala kremo, tai plaksiu tai tik gausiu emulsinio vaško, arba bišių vaško ax.gif
Atsakyti
nu kaip suoptimizuot 3 kaukes ir 3 kondicionierius, kai dar keturiu norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 28, 14:47)
nu kaip suoptimizuot 3 kaukes ir 3 kondicionierius, kai dar keturiu norisi doh.gif


Naudojimo būdu smile.gif Ir nepirk kol nesunaudosi ax.gif Gal iki to laiko kaio reiks pirkt būsi prisiskaičius ne kokių atsiliepimų ir nereiks pirkti smile.gif Arba atsiras k odar labiau nori ax.gif
Atsakyti
he, pas mane iš 3 tonikų liko 2 assa.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 28, 19:58)
he, pas mane iš 3 tonikų liko 2  assa.gif

Su tuom ir sveikinam 4u.gif
Pas mane po pusės metų naudojimo iš 0,5 l. Liko 250 mll lotuliukas.gif

Tik va dabar jau nukrypau nuo savo įprastinio prausiklio veidui: nusipirkau gi afrikietišką juodą muilą (skystą) tai man labai patiko kaip rausia veidą ir makiažą puikiai nuprausia... Tai tikiuosi, kad tuoj atsibos šis žaidimas ir grįšiu prie savo standartinio... jo dar apie 250 mll. likę...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 28, 15:54)
Naudojimo būdu smile.gif Ir nepirk kol nesunaudosi ax.gif Gal iki to laiko kaio reiks pirkt būsi prisiskaičius ne kokių atsiliepimų ir nereiks pirkti smile.gif Arba atsiras k odar labiau nori ax.gif

čia labai protingas patarimas rolleyes.gif per anksti nusipirkau tonika senojo nepabaigus, o rankytes tiesiasi i naujaji ax.gif .
siandien tvarkiau stalcius ir be gailescio meciau nenaudojama dekoratyvine kosmetika. Labai dziaugiuosi savo poelgiu.
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2009 03 28, 20:23)
čia labai protingas patarimas rolleyes.gif  per anksti nusipirkau tonika senojo nepabaigus, o rankytes tiesiasi i naujaji ax.gif .
siandien tvarkiau stalcius ir be gailescio meciau nenaudojama dekoratyvine kosmetika. Labai dziaugiuosi savo poelgiu.


aš tai pr anksti nusipirkusi naują daiktą darau taip: panaudoju kokią savaitę, tada pastatau į sandėliuką ir pabaigiu seną smile.gif kaip tik taip praeitą savaitę įvyko su dezodorantu - senojo dar lašas yra, bet labai knietėjo naują išmėgint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 28, 21:39)
aš tai pr anksti nusipirkusi naują daiktą darau taip: panaudoju kokią savaitę, tada pastatau į sandėliuką ir pabaigiu seną smile.gif  kaip tik taip praeitą savaitę įvyko su dezodorantu - senojo dar lašas yra, bet labai knietėjo naują išmėgint  blush2.gif


Man tai jei jau pradedu naują, tai senas lentynoje tik ir stovės... šakutės jau. Negalima man kelių priemonių vienu metu turėt. O su kūno losijonais tai jei kelis turiu tai nė vieno ir nenaudoju doh.gif: Nes pasimetu...
Atsakyti