Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

o kokiais kiekiais tepi, kad taip sparciai? man kazkaip sparciai bsaisisi neiseina, arba mano super taupios priemones yra.
Atsakyti
as tai isvis neturiu tokio tikslo kaupti krepsa. turiu 1 balzama 2 sampunus ir kauke, naudojam kartu su diedu..
turiu ka banau butina turet, tik noreciau siek tiek kokybiskiau. bet kol kas pinigai neleidzia, tada pirkciau ne maxfactor pudra o lancome
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 26, 22:01)
o kokiais kiekiais tepi, kad taip sparciai? man kazkaip sparciai bsaisisi neiseina, arba mano super taupios priemones yra.

Nu normaliais, tik tiek, kad 2 kartus per dieną ax.gif o tai ir daugiau... Be to turėjau laiko, tai daugiau pamasažuodama daugiau ir sutepiau ax.gif Bet tikrai ne saujom wink.gif


QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 27, 00:08)
as tai isvis neturiu tokio tikslo kaupti krepsa. turiu 1 balzama 2 sampunus ir kauke, naudojam kartu su diedu..
turiu ka banau butina turet, tik noreciau siek tiek kokybiskiau. bet kol kas pinigai neleidzia, tada pirkciau ne maxfactor pudra o lancome


Tai, kad ne Lancome kokybės indikatorius wink.gif Pas mane sparčiai mažėja visokių Lancome, Dior ir pan. prekių ax.gif KAžkaip randu labiau tikusias...
Atsakyti
4u.gif Susidubliavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 27 kovo 2009 - 07:49
Va ir plaukų galų serumą Paul mitchel po metų naudojimo greit subaigsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 27 kovo 2009 - 07:50
QUOTE(Marla @ 2009 03 26, 21:01)
o kokiais kiekiais tepi, kad taip sparciai? man kazkaip sparciai bsaisisi neiseina, arba mano super taupios priemones yra.


ot ir man sparčiai priemonių kūnui sutept nepavyksta mastau.gif net dušo želės, ir tos lėtai naudojasi doh.gif
bet užtat Gaia kaukė man greitai einasi, nors jos optimizuoti man visai nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Manieji dar net nepradeti.. doh.gif ir sukis vbaike kaip nori, bet ta galybe turi sunaudoti iki vasaros lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 27, 09:45)
Va ir plaukų galų serumą Paul mitchel po metų naudojimo greit subaigsiu smile.gif

PM kazkaip greitai subaigiau. As labai dziaugiuosi, jog uzbaigiau TIGI produkcijos tiesinanti sampuna ir balzama . Visiskai neiskaitau, o ypac sintetinio kvapo. Nors aliejukas buvo 0,5 bedos, o serumas netgi labai patinka ax.gif
Atsakyti
siandien duso zele sporto klube praganiau doh.gif krepselis tusteja...
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2009 03 27, 16:09)
PM kazkaip greitai subaigiau. As labai dziaugiuosi, jog uzbaigiau TIGI produkcijos tiesinanti sampuna ir balzama . Visiskai neiskaitau, o ypac sintetinio kvapo. Nors aliejukas buvo 0,5 bedos, o serumas netgi labai patinka ax.gif

Aš turėjau 250 mll. Tai ilgam užteko... Dabar mąstau ar reik man tokio daikto ar ne g.gif: O jei reik, tai ką rinktis g.gif:

QUOTE(Rasytee @ 2009 03 27, 16:14)
siandien duso zele sporto klube praganiau  doh.gif krepselis tusteja...

Va aš irgi esu praganius: po sporto ėjau į dušą, tai ant suoliuko pasidėjau su rankšluosčiu, kažkokios fyfos sukinėjos aplink. Tik nuėjau iki tūliko ir dušo gelio nebebuvo... Ot liaudis, o dar Impulsas....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 27, 16:33)
Aš turėjau 250 mll. Tai ilgam užteko... Dabar mąstau ar reik man tokio daikto ar ne g.gif: O jei reik, tai ką rinktis g.gif:
Va aš irgi esu praganius: po sporto ėjau į dušą, tai ant suoliuko pasidėjau su rankšluosčiu, kažkokios fyfos sukinėjos aplink. Tik nuėjau iki tūliko ir dušo gelio nebebuvo... Ot liaudis, o dar Impulsas....


as tai pati palikau duse o apsiziurejau namie kai iskraudinejau tase
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 27, 14:36)
Manieji dar net nepradeti.. doh.gif  ir sukis vbaike kaip nori, bet ta galybe  turi sunaudoti iki vasaros lotuliukas.gif  blink.gif



aš jau praradau viltį savo kremus kūnui baigti iki vasaros schmoll.gif jau galutinai praėjau per sankaupas: rezumė turiu du puspilnius sviestus, vieną net nepraluptą sviestą (buvo akcija tuo laiku mėgiamiausiam kvapui...), vieną pradėtą losjoną iš rinkinio ir vieną naują 400 ml talpos (dovana doh.gif ) losjoną. na gal kai pašvies saulutė daugiau man jų susinaudos, bet dabar tail lėtokai einasi unsure.gif

beje, jaučiu, kad dėl to savo begalinio noro greičiau visu pertekliu atsikratyti pripratinau rankas būti nuolat tepliojamomis, nes vos tik nepatepu iš karto išsausėja... ir taip ir taip negerai doh.gif
Atsakyti