Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(mecia @ 2009 03 26, 01:11)
na aš nesakau, kad netinkamas, bet aliejų aprašymuose tokia funkcija labiau priskiriama kitiems aliejukams mirksiukas.gif

nuvalo jis man viską, bet aišku ne vienu pabraukimu, tam dažniausiai pora vatukų sunaudoju. o sluoksnis pas mane būna nemažas: makiazo pagrindas, kompaktinė pudra ir meteoritai, dar viduryje dienos mėgstu rieboką kaktą papudruoti, tai kaip ir neblogai prikraunu ant veido doh.gif


o gal galit paveiksliuka, su kokiu butent cia roziu vandeniu taip gerai nuvalo? 4u.gif
migdolu pvz Weleda spec akiu makiazui valyt aliejuka turi...
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 03 25, 23:26)
o gal galit paveiksliuka, su kokiu butent cia roziu vandeniu taip gerai nuvalo?  4u.gif
migdolu pvz Weleda spec akiu makiazui valyt aliejuka turi...



čia radau kažką panašaus, maniškis irgi ala indiškas, bet truputi skiriasi g.gif
Rožių vanduo
aišku ekspertės pasakys, kad čia tiesiog rožių ekstrakto skiedaliukas vandeniu, bet mane jis tenkina veidui valyti mirksiukas.gif aišku smagu purškaliotis KN hidrolatais, bet man per brangu su juo būtų makiažą valytis schmoll.gif
Atsakyti
Eksperčių čia nereik, šioje temoje mes optimizuojam, o ne diskutuojam kas geriau: hidrolatas ar indiškas rožių vanduo.

Į temą pasigirsiu, kai kai kurių priemonių natūraliai mažėja, dar savaitėlė- kita ir bus vienas raundas baigtas. Beje, vieną iš 3 muiliukų sutarkavau šiaip ne taip ir bus kojų- rankų mirkymui.

Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 26, 11:47)
čia radau kažką panašaus, maniškis irgi ala indiškas, bet truputi skiriasi g.gif
Rožių vanduo
aišku ekspertės pasakys, kad čia tiesiog rožių ekstrakto skiedaliukas vandeniu, bet mane jis tenkina veidui valyti mirksiukas.gif aišku smagu purškaliotis KN hidrolatais, bet man per brangu su juo būtų makiažą valytis schmoll.gif



QUOTE(Marla @ 2009 03 26, 12:05)
Eksperčių čia nereik, šioje temoje mes optimizuojam, o ne diskutuojam kas geriau: hidrolatas ar indiškas rožių vanduo.

Į temą pasigirsiu, kai kai kurių priemonių natūraliai mažėja, dar savaitėlė- kita ir bus vienas raundas baigtas. Beje, vieną iš 3 muiliukų sutarkavau šiaip ne taip ir bus kojų- rankų mirkymui.


na,jei cia buvo taikyta man,tai man iki eksperciu toli grazu biggrin.gif tiesiog domiuosi,ka randa kitos,ir pasakau,ka pati atradus,nes irgi noriu sumazint buteliuku skaiciu padubliuodama ju funkcijas ir pataupydama lesas. aisku, uz offtopic atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 26, 10:05)
Eksperčių čia nereik, šioje temoje mes optimizuojam, o ne diskutuojam kas geriau: hidrolatas ar indiškas rožių vanduo.



na atsiprašau ir aš, kad ne į temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 03 26, 14:09)
na,jei cia buvo taikyta man,tai man iki eksperciu toli grazu  biggrin.gif  tiesiog domiuosi,ka randa kitos,ir pasakau,ka pati atradus,nes irgi noriu sumazint buteliuku skaiciu padubliuodama ju funkcijas ir pataupydama lesas. aisku, uz offtopic atsiprasau  4u.gif

Nebuvo taikyta niekam, rekomendacijos yra gerai, tik neverta jau leistis į visiškas smulkmenas smulkmenas, nes kitaip tema virs į "makiažo valikliai", "natūrali kosmetika" ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 09:56)
paskaiciau sita tema , nuejau i vonia , pasiskaiciavau buteliukus ir issigandau . kosmetikos tai proto ribose bet jau plauku prieziuros priemoniu... unsure.gif sampunu 10 tiek pat balzamu o kur dar kaukes  blink.gif



blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif oho, jau visa parduotuve. kada spesi suoptimizuot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 26, 18:15)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif oho, jau visa parduotuve. kada spesi suoptimizuot? g.gif

ax.gif su MB kartu naudojam tai manau iki vasaros galo pribaigsim juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 26, 18:19)
ax.gif su MB kartu naudojam tai manau iki vasaros galo pribaigsim juos  biggrin.gif

Jei iki to laiko neatsiras dar 10 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Va šiandien subaigiau dar 1 dušo gelį, tai kūno prausimui liko tik juodas afrikietiškas muilas ir bambukinis dušo gelis. Šitas nepradėtas dar ir bus tikriausia vasarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 26, 20:16)
Jei iki to laiko neatsiras dar 10  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Va šiandien subaigiau dar 1 dušo gelį, tai kūno prausimui liko tik juodas afrikietiškas muilas ir bambukinis dušo gelis. Šitas nepradėtas dar ir bus tikriausia vasarai ax.gif

tau is manes nereiktu juoktis del plauku prieziuros priemoniu ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 26, 20:16)
Jei iki to laiko neatsiras dar 10  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Va šiandien subaigiau dar 1 dušo gelį, tai kūno prausimui liko tik juodas afrikietiškas muilas ir bambukinis dušo gelis. Šitas nepradėtas dar ir bus tikriausia vasarai ax.gif

o kvepalinis irgi jau?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 26, 20:39)
tau is manes nereiktu juoktis del plauku prieziuros priemoniu ar ne  rolleyes.gif


Tai, kad aš jau apsiraminus, bet taip ir matau "lengvos formos maniakę" kuri iki vasaros pabaigos nepirks priemonių lotuliukas.gif Net ir aš rodos susikomplektuoju krapšą jau tik tokį, kokio reikia, ale vis tiek ką nors neiškentus nusiperku lotuliukas.gif

QUOTE(Marla @ 2009 03 26, 21:48)
o kvepalinis irgi jau?


Kvepalinis kūno losijonas. Bet per komandiruotę jau pusę tūbiko sutepiau ax.gif Žodžiu sparčiai judu pirmyn bigsmile.gif

Aš čia apie prausiklius lotuliukas.gif
Atsakyti