Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Akims dar valyt labai tinka alyvuogių aliejus. Veikia.
Aš veidui valyt ir akim taipogi naudoju Bioderma vandenuką. Lengvas, nei akių nei odos nedirgina, smagus toks. Nors brangokas, tai jei bus badas irgi naudosiu virtuvinį aliejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 25, 13:56)
Akims dar valyt labai tinka alyvuogių aliejus. Veikia.



rimtai alyvuogių irgi tinka? na reikės pabandyti kada prie progos 4u.gif
Atsakyti
hmm o tai jus norit taip susioptimizuot kad su viena priemone viska daryt smile.gif
man tai kiekviena priemone atlieka savas funkcijas tik noretusi tu priemoniu turet tik tiek kiek reikia
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 15:27)
hmm o tai jus norit taip susioptimizuot kad su viena priemone viska daryt smile.gif
man tai kiekviena priemone atlieka savas funkcijas tik noretusi tu priemoniu turet tik tiek kiek reikia

nebūtinai, kiekviena optimizacija vis kitokia. Man asmeniškai tai patogus, neperkrautas krepšys atitinkantis mano poreikius smile.gif Vieniem užtenka 1 priemonės viskam, kitiem reikia daugiau, natūralu.
Kažkam reikalingas naktinis, dieninis, paakių ir kaklo kremas, kiti išsiverčia su vienu dieniniu kremu. Taip pat yra su kūno losjonu ar aliejum, kuris atstoja atskirus kūno, rankų, celiulito profilaktikos ir kojų kremą. Ir t.t.

Man labiau patinka aukųščęiau išvardyta opti, kai viena priemonė atstojhą kitų krūvą, bet manęs nepiktina ir atskiri kremai pvz akių-paakių-veido-kaklo smile.gif
Užtat labai nemėgstu kai yra 4 šampūnai, 15 kaukių, 3 kremai pėdoms, 6 kremai celiulitui, 5 kūno losjonai, 3 dieniniai kremai, 6 paakių kremukai...na, mintis aiški smile.gif Kuo aš dabar ir užsiimu..... cool.gif
Atsakyti
galima ir kitaip optimizuoti tai, ko ne nezinote kaipir kur suoptimizuoti smile.gif
reikia atidaryti temele: dovanoju nereikalinga kosmetika smile.gif
ir jums butu gerai, ir kam nors irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2009 03 25, 15:46)
galima ir kitaip optimizuoti tai, ko ne nezinote kaipir kur suoptimizuoti smile.gif
reikia atidaryti temele: dovanoju nereikalinga kosmetika smile.gif
ir jums butu gerai, ir kam nors irgi smile.gif

mhm...yra jau išparduotuvė kosmetikos tam. Bet aš sakiau, kad daugiau ten nebesiskelbsiu. Na nebent kažkas jau labai užsimarinuos stipriai.
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 14:27)
bandžiau su migdolų aliejumi (kuris šiaip nėra labai tam tinkamas, labiau vynuogių kauliukų) ir visai patiko, ilgokai teko tirpdyti sudrėkintą vatuką priglaudus, bet tikrai nei graužė nei kas schmoll.gif nors šiaip mano akys jautrios, negaliu naudoti tų visokių dvifazių ir pienelių (dabar naudoju tbs su ramunėlėmis ir essence žaliąjį, tai abu vandeniniai tokie ir tikrai tinka, bet noriu pabandyti natūrliau). iš tiesų tame matau dar vieną pliusą, kad taip valant kartu ir paakių odelę pamaitinama bigsmile.gif



supratau 4u.gif
na man labiausiai akims valyti tinka ir patinka Eucerin'o valiktis ir Jean Pieuberre gelis-valiklis.
pabandysiu ir as aliejuku, sudomino mirksiukas.gif




Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 14:27)
hmm o tai jus norit taip susioptimizuot kad su viena priemone viska daryt smile.gif
man tai kiekviena priemone atlieka savas funkcijas tik noretusi tu priemoniu turet tik tiek kiek reikia



na kaip ir Marla minėjo, kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius mirksiukas.gif
mano sprendimas atsisakyti prausiklio ir pienelio yra motyvuotas tuo, kad prausiklis man sausina odą, o pienelis mane erzina pasiliekančia plėvele... šiaip nemanau, kad būčiau taip nusprendusi, jei nebūčiau pabandžiusi rožių vandens: man su juo malonu ir ryte veiduką nusivalyti, ir vakare makiažą (po jo man nereikia jokio kremo, o nusiprausus prausikliu visuomet traukia ir privalau pasitepti kremu...)

ir šiaip jau kelintą kartą įsitikinau, kad neverta turėti atskirai rankų, kojų, kūno ir pan. kremų, na nebent kokį rankinukinį rankų kremo variantą pasitepti jei sausėja ne namuose. todėl aš galėsiu laisvai apsiriboti viena priemone, kurią greičiau išnaudosiu nei ji man spės pabosti ax.gif

kiekvienas pasirenka jam patinkantį optimizavimo būdą 4u.gif

na olga_klp Jūsų pasiūlymas tinka nebent toms, kurios tikrai neturi kur dėti pinigėlių, nes pvz. aš nenoriu atiduoti priemonių, kurios iš esmės nėra blogios, tiesiog man pabodusios ar nusipirktos tik dėl to kad pirkti (liga pripažinta, gydausi nuoširdžiai lotuliukas.gif ) jau geriau aš jas sunaudosiu, užtruksiu ilgiau, bet bent jau ateityje tikiuosi gerokai ilgiau pagalvosiu apie naujos priemonės pirkimą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatina @ 2009 03 25, 15:11)
supratau 4u.gif
na man labiausiai akims valyti tinka ir patinka Eucerin'o valiktis ir Jean Pieuberre gelis-valiklis.
pabandysiu ir as aliejuku, sudomino mirksiukas.gif



smagu 4u.gif kitos merginos prieš pildamos aliejų pirmiausia vatuką sudrėkina vandeniu, sako, kad taip geriau tirpdo smile.gif na čia kiekvienai reikia savo būdą atrasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kaip Marla mirksiukas.gif Man reikia, kad krepšelis kosmetikos būtų saikingas, neperkrautas. Dabartine situacija krepšelyje nesu patenkinta, bet nėra jame didelės katastrofos ax.gif
Atsakyti
pabaigiau Alterra dušo gelį (tikrai lėkčiau vėl tokį patį pirkti, bet vardan optimizacijos to nedarysiu tongue.gif ), eilėje dar laukia puse bonkutės tbs duškės su moringa (siaubas kaip ji ilgai naudojasi...), o namuose (esu studentė, todėl dalis mano priemonių gyvena pas tėvus, o tai dar labiau apsunkina optimizaciją, nes neretai pamirštu ką dar turiu ir atkasu netikėtai doh.gif ) dar turiu dovanotas 2 duškes, kuriomis labai noriai dalinuosi su namiškiais ax.gif

didelė dalis L'oreal balzamo susinaudojo skutantis, tikrai puikus būdas jį sunaudoti, nes jau tikrai sukau galvą kur man jį iškišti...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 15:27)
bandžiau su migdolų aliejumi (kuris šiaip nėra labai tam tinkamas, labiau vynuogių kauliukų) ir visai patiko, ilgokai teko tirpdyti sudrėkintą vatuką priglaudus, bet tikrai nei graužė nei kas schmoll.gif nors šiaip mano akys jautrios, negaliu naudoti tų visokių dvifazių ir pienelių (dabar naudoju tbs su ramunėlėmis ir essence žaliąjį, tai abu vandeniniai tokie ir tikrai tinka, bet noriu pabandyti natūrliau). iš tiesų tame matau dar vieną pliusą, kad taip valant kartu ir paakių odelę pamaitinama bigsmile.gif

o nenuplaunamų priemonių rezervą aš mažinu naudodama jas surištai uodegai perbraukti, ar viršugalvį suglostyti, ar galiukus patepti thumbup.gif mano plaukai riebūs, tai vienaip ar kitaip tenka plauti maždaug kas 2-3 dienas, tai problemų dėl padidinto riebalavimo man šitos priemonės nekelia, anaiptol nereikia jokių fiksavimo žėlių ir pan.


o kas jum sake,kad migdolu nera tinkamas akims valyt? dar ir kaip tinkamas wink.gif ir ne tik valyt, bet jaunoms ir vietoj paakiu kremuko, jei jaucia poreiki terliotis wink.gif

ir dar klausimas, ar roziu vanduo jum nuvalo pvz bronzanta ar pudra? man kazkaip nelabai, turejau ir KN roziu vandeni ,ir siaip visokiu avene vandenuku ir t.t. tai nesiryztu vien jais valyt makiazo ant veido g.gif nesijauciu nuvalanti visa sluoksni (kai toks buna biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 03 25, 22:18)
o kas jum sake,kad migdolu nera tinkamas akims valyt? dar ir kaip tinkamas wink.gif ir ne tik valyt, bet jaunoms ir vietoj paakiu kremuko, jei jaucia poreiki terliotis wink.gif

ir dar klausimas, ar roziu vanduo jum nuvalo pvz bronzanta ar pudra? man kazkaip nelabai, turejau ir KN roziu vandeni ,ir siaip visokiu avene vandenuku ir t.t. tai nesiryztu vien jais valyt makiazo ant veido  g.gif nesijauciu nuvalanti visa sluoksni (kai toks buna  biggrin.gif ).


na aš nesakau, kad netinkamas, bet aliejų aprašymuose tokia funkcija labiau priskiriama kitiems aliejukams mirksiukas.gif

nuvalo jis man viską, bet aišku ne vienu pabraukimu, tam dažniausiai pora vatukų sunaudoju. o sluoksnis pas mane būna nemažas: makiazo pagrindas, kompaktinė pudra ir meteoritai, dar viduryje dienos mėgstu rieboką kaktą papudruoti, tai kaip ir neblogai prikraunu ant veido doh.gif
Atsakyti