Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

paskaiciau sita tema , nuejau i vonia , pasiskaiciavau buteliukus ir issigandau . kosmetikos tai proto ribose bet jau plauku prieziuros priemoniu... unsure.gif sampunu 10 tiek pat balzamu o kur dar kaukes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 09:56)
paskaiciau sita tema , nuejau i vonia , pasiskaiciavau buteliukus ir issigandau . kosmetikos tai proto ribose bet jau plauku prieziuros priemoniu... unsure.gif sampunu 10 tiek pat balzamu o kur dar kaukes  blink.gif


aš kai skaitau paskutinių pirkinių temą, tai vis galvoju, kada stambiosios pirkėjos užsuks į šitą temą biggrin.gif
bet prašom prašom friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 25 kovo 2009 - 10:20
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 25, 10:58)
aš kai skaitau paskutinių pirkinių temą, tai vis galvoju, kada stambiosios pirkėjos užlauks į šitą temą biggrin.gif
bet prašom prašom  friends.gif

as prie ju blink.gif doh.gif blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 10:00)
as prie ju  blink.gif  doh.gif  blush2.gif ?


aha biggrin.gif yra ir daugiau, bet dalis jau prisiduoda šitoj temoj ir atgailauja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 25, 09:58)
aš kai skaitau paskutinių pirkinių temą, tai vis galvoju, kada stambiosios pirkėjos užlauks į šitą temą biggrin.gif
bet prašom prašom  friends.gif

Aš irgi stebėjau pastaruoju metu, kiek merginos perka, tai nežinau, ką su tokiais (kai kurių) kiekiais reikia veikti... Pasirodė, gal tik man čia, kad perkama nesaikingai schmoll.gif Čia nekalbu apie tas, kurios 1-3 produktus perka.

Anyway, ne mano reikalas kištis į kitų poreikius irnesakyk.gif Turiuką ptimizuoti ir be naujų pirkinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 25, 11:11)
aha biggrin.gif  yra ir daugiau, bet dalis jau prisiduoda šitoj temoj ir atgailauja hihihi.gif


ax.gif taisausi jau kuris laikas , perku tik to ko tikrai reik
veido prieziuros priemoniu naudoju viena linija jau nuo rugsejo tai neeksperimentuoju ir tik pora priemoniu optimizuoju
tai Rasos paakiu gelis nes shuds tokio paakiams netepsiu tai tepu kaklui ir Payot drekinklis galiojimas eina i pabaiga o sunaudot nespejau(salon saze) tai tepu krutine
dekoratyvines kaip jau minejau irgi visko turiu ko reik bet perdaug irgi nera
kuno prieziuros priemoniu tai va net sviesto nebeturiu nes baigiau naudot likucius ir liko tik anticeliulininis kremas
su nagu lakais irgi viskas ok
bet va jau plauku prieziuros priemoniu.........nepikrsiu tikrai nieko (nors tikrai rasciau ka blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 03 25, 10:21)
ax.gif taisausi jau kuris laikas , perku tik to ko tikrai reik
veido prieziuros priemoniu naudoju viena linija jau nuo rugsejo tai neeksperimentuoju ir tik pora priemoniu optimizuoju

bet va jau plauku prieziuros priemoniu.........nepikrsiu tikrai nieko (nors tikrai rasciau ka  blink.gif )


sveika prisijungusi 4u.gif

dėl veido priemonių aš padariau išvadą, kad man nebereikia pienelio ir prausiklio: užtenka rožių vandenuko (naudoju dabar tokį nebrangų, tai manau, kad pabaigusi prausiklį ir pienelį jau tikrai tik jį vietoj jų naudosiu, o tokiam jau veido gaivinimui įsigysiu iš KN, nes naudoti jį valymui man būtų per didelė prabanga ax.gif ) tai mano būsimas veido priemonių skyrelis bus sudarytas tik iš veido kremo, minėto rožių vandens, akių makiažo valiklio (jo vietoje manau pradėsiu naudoti kokį aliejuką, tai dar labiau suoptimizuosiu tongue.gif ), ir šveitiklio ( kurį taip pat galėtų pakeisti aliejaus ir kokios druskos ar rudojo cukraus mišinys g.gif ) na bet iki tol dar turiu ką veikti ir stabiliai optimizuoti...

su plaukų priemonėm tai man irgi nemaža bėda: netikusius šampūnus išnaudoju kitiems tikslams, bet balzamų ir kaukių tai žiūriu tiek užkaupiau, kad net baisu... L'oreal purinamąjį išnaudosiu skutimui (ačiū merginoms už tokią puikią įdėją 4u.gif ), o visų kitų tai likę keliems kartams, bet vis nesusinaudoja doh.gif na bet aš valinga ir atkakli, tikslo siekiu nuosekliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 11:28)
sveika prisijungusi 4u.gif

dėl veido priemonių aš padariau išvadą, kad man nebereikia pienelio ir prausiklio: užtenka rožių vandenuko (naudoju dabar tokį nebrangų, tai manau, kad pabaigusi prausiklį ir pienelį jau tikrai tik jį vietoj jų naudosiu, o tokiam jau veido gaivinimui įsigysiu iš KN, nes naudoti jį valymui man būtų per didelė prabanga ax.gif ) tai mano būsimas veido priemonių skyrelis bus sudarytas tik iš veido kremo, minėto rožių vandens, akių makiažo valiklio (jo vietoje manau pradėsiu naudoti kokį aliejuką, tai dar labiau suoptimizuosiu tongue.gif ), ir šveitiklio ( kurį taip pat galėtų pakeisti aliejaus ir kokios druskos ar rudojo cukraus mišinys g.gif ) na bet iki tol dar turiu ką veikti ir stabiliai optimizuoti...

su plaukų priemonėm tai man irgi nemaža bėda: netikusius šampūnus išnaudoju kitiems tikslams, bet balzamų ir kaukių tai žiūriu tiek užkaupiau, kad net baisu... L'oreal purinamąjį išnaudosiu skutimui (ačiū merginoms už tokią puikią įdėją 4u.gif ), o visų kitų tai likę keliems kartams, bet vis nesusinaudoja doh.gif na bet aš valinga ir atkakli, tikslo siekiu nuosekliai bigsmile.gif


Labai geras optimizavimas thumbup.gif Manau pasisemsiu porą idėjų...ir pabaigus visus tonikus ir pan. eisiu apsilankyt KN wub.gif arba internetinėj parduotuvėj.
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 03 25, 11:42)
Labai geras optimizavimas  thumbup.gif  Manau pasisemsiu porą idėjų...ir pabaigus visus tonikus ir pan. eisiu apsilankyt KN  wub.gif  arba internetinėj parduotuvėj.



4u.gif
man tas ir smagiausia, kad pabaigusi visus nereikalingus daiktus galėsiu sau pasidovanot kažką tikrai norimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 12:28)
sveika prisijungusi 4u.gif

dėl veido priemonių aš padariau išvadą, kad man nebereikia pienelio ir prausiklio: užtenka rožių vandenuko (naudoju dabar tokį nebrangų, tai manau, kad pabaigusi prausiklį ir pienelį jau tikrai tik jį vietoj jų naudosiu, o tokiam jau veido gaivinimui įsigysiu iš KN, nes naudoti jį valymui man būtų per didelė prabanga ax.gif ) tai mano būsimas veido priemonių skyrelis bus sudarytas tik iš veido kremo, minėto rožių vandens, akių makiažo valiklio (jo vietoje manau pradėsiu naudoti kokį aliejuką, tai dar labiau suoptimizuosiu tongue.gif ), ir šveitiklio ( kurį taip pat galėtų pakeisti aliejaus ir kokios druskos ar rudojo cukraus mišinys g.gif ) na bet iki tol dar turiu ką veikti ir stabiliai optimizuoti...

su plaukų priemonėm tai man irgi nemaža bėda: netikusius šampūnus išnaudoju kitiems tikslams, bet balzamų ir kaukių tai žiūriu tiek užkaupiau, kad net baisu... L'oreal purinamąjį išnaudosiu skutimui (ačiū merginoms už tokią puikią įdėją 4u.gif ), o visų kitų tai likę keliems kartams, bet vis nesusinaudoja doh.gif na bet aš valinga ir atkakli, tikslo siekiu nuosekliai bigsmile.gif



del valiklio akims kazin g.gif .....juk jautru....ar bandei jau?

o man stai kitas klausimas - kam galima sunaudoti nenuplaunamas priemones plaukuciams? galima su jomis ka gero nuveikti? nesugalvoju g.gif


Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 25, 11:11)
aha biggrin.gif  yra ir daugiau, bet dalis jau prisiduoda šitoj temoj ir atgailauja hihihi.gif


skaistykla angel_not.gif

lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 25 kovo 2009 - 11:48
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 11:46)
4u.gif
man tas ir smagiausia, kad pabaigusi visus nereikalingus daiktus galėsiu sau pasidovanot kažką tikrai norimo bigsmile.gif

man irgi šita optimizacijos vieta labiausiai patinka thumbup.gif Tik va paskutinį kartą kai apsidovanojau, tai dar dabar optimizuoju doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 25, 11:48)
del valiklio akims kazin g.gif .....juk jautru....ar bandei jau?

o man stai kitas klausimas - kam galima sunaudoti nenuplaunamas priemones plaukuciams? galima su jomis ka gero nuveikti? nesugalvoju g.gif



bandžiau su migdolų aliejumi (kuris šiaip nėra labai tam tinkamas, labiau vynuogių kauliukų) ir visai patiko, ilgokai teko tirpdyti sudrėkintą vatuką priglaudus, bet tikrai nei graužė nei kas schmoll.gif nors šiaip mano akys jautrios, negaliu naudoti tų visokių dvifazių ir pienelių (dabar naudoju tbs su ramunėlėmis ir essence žaliąjį, tai abu vandeniniai tokie ir tikrai tinka, bet noriu pabandyti natūrliau). iš tiesų tame matau dar vieną pliusą, kad taip valant kartu ir paakių odelę pamaitinama bigsmile.gif

o nenuplaunamų priemonių rezervą aš mažinu naudodama jas surištai uodegai perbraukti, ar viršugalvį suglostyti, ar galiukus patepti thumbup.gif mano plaukai riebūs, tai vienaip ar kitaip tenka plauti maždaug kas 2-3 dienas, tai problemų dėl padidinto riebalavimo man šitos priemonės nekelia, anaiptol nereikia jokių fiksavimo žėlių ir pan.
Atsakyti