Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

aš tai raudoniesiems lūpdažiams optimizuoti vakar nusipirkau lūpų dažų teptuką - pasitepus bespalviu lūpų balzamu ant viršaus pavyksta užtepti to lūpdažio neryškiai ir gražiai atrodo flirt.gif
Atsakyti
16 tusu, 37 blizgesiai, 13 pudryciu, ir daaaug vonios reikmenu,stoju i kova su likucias,jee 4u.gif jau kaukyte beveik baigiu bigsmile.gif
Atsakyti
16 tušų lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
doh.gif Cia per SM .. blush2.gif prikalba ,kad geri,o as ir puolu bandyt blink.gif lotuliukas.gif bet va, kaip lakus sunbaudot, neimanoma doh.gif doh.gif
Atsakyti
37 bligesiai.. vaje,panasiai kiek ir pas mane,galvojau man vienai cia tokia manija.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 24, 14:41)
aš tai raudoniesiems lūpdažiams optimizuoti vakar nusipirkau lūpų dažų teptuką - pasitepus bespalviu lūpų balzamu ant viršaus pavyksta užtepti to lūpdažio neryškiai ir gražiai atrodo  flirt.gif



As tai taip daznai darau. Bet nesu lupdaziu,o vien blizgesiukais, dvi spalvas sumaisiau, istikruju fainai gaunasi. 4u.gif
Papildyta:
Neskit panos i isparduotuve, matysit greit isgraibys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 24, 18:01)
doh.gif Cia per SM .. blush2.gif  prikalba ,kad geri,o as ir puolu bandyt blink.gif  lotuliukas.gif  bet va, kaip lakus sunbaudot, neimanoma doh.gif  doh.gif



gerai, kad mano finansinė padėtis (o ir pomėgis neapsikrauti) neleidžia man bėgti pirkti kiekvieną kartą paskaičius gerų atsiliepimų ax.gif paskaičiusi suplanuoju, kad tą ar kitą daikčiuką norėsiu nusipirkti, kai baigsiu turimus, bet ir taip sugebu kažkokį perteklių pasidaryti doh.gif na bet man dar žiūriu toli iki Jūsų stadijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 24, 18:53)
16 tusu, 37 blizgesiai, 13 pudryciu, ir daaaug vonios reikmenu,stoju i kova su likucias,jee 4u.gif  jau kaukyte beveik baigiu bigsmile.gif


o jei grieztesne akim perzvelgtumet,gal pamatytumet kad puse is ju jau ishsibaige...keliu metu senumo,padziuve ir patrupeje?...kartais buna zmonems ne manija pirkti,o manija - neismesti...nesvarbu,kad ten beveik nieko nebera,arba kazkiek yra, bet pasene..
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 24, 17:53)
16 tusu, 37 blizgesiai, 13 pudryciu, ir daaaug vonios reikmenu,stoju i kova su likucias,jee 4u.gif  jau kaukyte beveik baigiu bigsmile.gif

Toks postas tikra paguoda, kad aš turiu palyginti MAŽAI kosmetikos lotuliukas.gif

sėkmės naikinimo kovoje gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2009 03 24, 18:14)
37 bligesiai..  vaje,panasiai kiek ir pas mane,galvojau man vienai cia tokia manija..  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Mane irgi šiek tiek nuramino lotuliukas.gif Bet va apsidairiau savo spintutej ir radau:

6 dušo želes
5 kūno losjonus
4 šampūnus
5 plaukų balzamus
15 lūpų balzamų doh.gif
4 veido kremus...
ir šiaip krūvą keistų dalykų, kurių beveik nenaudoju...Kažkokius miltelius rankų vonelėms, kurių naudojimo instrukcija kaip ir pasimetus ir t.t.

Žodžiu, stoju į jūsų gretas hi.gif
Atsakyti
na vazelinus tai ziauriai patogu turet kiekvienoj vietoj..vienas masinoj,kitas darbe ,vienas vienoj tase,i kitas kitoj,dar kitas palto kisenei...nematau prasmes optimizuot,kam sau nepatogumu sukelt smile.gif vietos jie neuzima,milijonu nekainuoja,labai patogu kelis turet thumbup.gif pati turiu tris smile.gif
Atsakyti
TBS veido kremas su vit C, dar porai kartu buvo like, tai rankom sutepiau siryt, nes veidui kai tepiau, akis labai alergizavo, nors aplink akis netepiau, istisai asarojo, perstejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gėlėta27: 25 kovo 2009 - 07:58