Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

QUOTE(Diglė @ 2009 10 07, 08:25)
Pradėjau nerti, bet mažinau ar tęsiu  g.gif Ką manot?

Labai grazu smile.gif aisku, kad tesk smile.gif
Atsakyti
Tikrai gražu. Man tai jau gaila būtų numest
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 09 16, 13:10)
sveikutes 4u.gif as labai noreciau nunert sita pleduka,bet nelabai suprantu kaip cia reikia ji daryt? blush2.gif



sveikos, as ir sita pleduka uzsimojau numegsti, tik noriu jusu pasiklausti kaip mezgat tokius didelius paveiksliukus tai ta "juoda kontura" iskart ismezgat ar mezgat ne jo ir paski pagal schema issiuvinejat? nes mano manymu po viena aky to juodo siulo vis ismegsti labai jau bereikalingas darbas blush2.gif tai neapsisprendziu,,, galvoju vietoj juodo megzti melyna (dramblio spalva) ir paskui tas akis issiuvinet juodai smile.gif kaip patarsit?

beja pledukai visu nerealus, toli man iki jusu doh.gif bet ko nepadarysi del savo vaiko lotuliukas.gif

tikrai saunuoles visos thumbup.gif didele pagarba wink.gif
Papildyta:
QUOTE(LKMama @ 2009 08 30, 16:43)


kalbejau apie sitokio tipo paeiksliuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 10 07, 07:25)
Pradėjau nerti, bet mažinau ar tęsiu  g.gif Ką manot?

O kodel neturetum testi g.gif labai grazi darbo pradzia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 08, 14:19)
sveikos, as ir sita pleduka uzsimojau numegsti, tik noriu jusu pasiklausti kaip mezgat tokius didelius paveiksliukus tai ta "juoda kontura" iskart ismezgat ar mezgat ne jo ir paski pagal schema issiuvinejat? nes mano manymu po viena aky to juodo siulo vis ismegsti labai jau bereikalingas darbas  blush2.gif  tai neapsisprendziu,,, galvoju vietoj juodo megzti melyna (dramblio spalva) ir paskui tas akis issiuvinet juodai  smile.gif  kaip patarsit?

beja pledukai visu nerealus, toli man iki jusu  doh.gif  bet ko nepadarysi del savo vaiko  lotuliukas.gif 

tikrai saunuoles visos  thumbup.gif  didele pagarba wink.gif
Papildyta:
kalbejau apie sitokio tipo paeiksliuka  4u.gif



na butent sis pledukas yra nertas, taciau ir numegsti galima kazka panasasaus. galima ir meszgant is karto juodus kontrurus daryti arba jau numezgus siuvineti rastu kuris atrodo kaip mezgimo rastas gerom akim, tik nepamenu kaip jis vadinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2009 10 09, 11:59)
na butent sis pledukas yra nertas, taciau ir numegsti galima kazka panasasaus. galima ir meszgant is karto juodus kontrurus daryti arba jau numezgus siuvineti rastu kuris atrodo kaip mezgimo rastas gerom akim, tik nepamenu kaip jis vadinasi  doh.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif didelis dekui smile.gif o gal galit mezgejeles "primesti" kiek akiu daryti pleda? dar siulus tik pirksiu tai galite surasyti kokius naudojate ir kokio plocio gaunasi blush2.gif nesinori ardyti ir megzti, ardyti ir megzti doh.gif cia bus mano grandiozinis darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
noriu paklausti, kiek daugmaz reikia siulu 0.7x1.0 m nertam pledukui? Ir kiek megztam? Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 09, 11:51)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  didelis dekui smile.gif o gal galit mezgejeles "primesti" kiek akiu daryti pleda? dar siulus tik pirksiu tai galite surasyti kokius naudojate ir kokio plocio gaunasi  blush2.gif  nesinori ardyti ir megzti, ardyti ir megzti  doh.gif cia bus mano grandiozinis darbas  lotuliukas.gif



na matai cia labai individualu. kokio storio siulus galvoji rinktis, kokius virbalus ir kaip pati mezgi ar laisviau ar standziau. siaip jei isivaizduoji kokio dydzio nori pleduka megsti tai tiesiog uzsimesk pv 20 akiu ir pamezgek kazkiek eiliu ir pamatuok kiek gavosi cenetimetru tada galesi mazdaug pasiskaiciuot kiek akiu reikia deti ant virbalu. sekmes daruojantis ir lauksim rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Galvojau pleduką megzt kiauraščiu, bet čia tokių grožių prisižiūrėjau, kad net pasimečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 08, 14:19)
sveikos, as ir sita pleduka uzsimojau numegsti, tik noriu jusu pasiklausti kaip mezgat tokius didelius paveiksliukus tai ta "juoda kontura" iskart ismezgat ar mezgat ne jo ir paski pagal schema issiuvinejat? nes mano manymu po viena aky to juodo siulo vis ismegsti labai jau bereikalingas darbas  blush2.gif  tai neapsisprendziu,,, galvoju vietoj juodo megzti melyna (dramblio spalva) ir paskui tas akis issiuvinet juodai  smile.gif  kaip patarsit?

beja pledukai visu nerealus, toli man iki jusu  doh.gif  bet ko nepadarysi del savo vaiko  lotuliukas.gif 

tikrai saunuoles visos  thumbup.gif  didele pagarba wink.gif
Papildyta:
kalbejau apie sitokio tipo paeiksliuka  4u.gif

Sita pleduka neriau stuleliais su uzmetimu.Ta "juoda kontura" neriau taip pat.Netureciau kantrybes siuvinet paskui blush2.gif O pagal schema 1akis=3stulpeliai su uzmetimu.Pleduko dydis priklauso nuo piesinio.Gal ir buciau mezgus as ji,bet butu gavesis mazesnis.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Nunėriau pleduką ir visai pamiršau įkelti nuotraukytę ax.gif Tai rodomės dabar. Iš pradžių tas pledukas atrodė, kad bus sudėtingas, kai iš atskirų dalių, maniau kad bus daug knisalynės, bet realiai tai jis labai greitai neriasi.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 10 11, 13:06)
Nunėriau pleduką ir visai pamiršau įkelti nuotraukytę  ax.gif Tai rodomės dabar. Iš pradžių tas pledukas atrodė, kad bus sudėtingas, kai iš atskirų dalių, maniau kad bus daug knisalynės, bet realiai tai jis labai greitai neriasi.

user posted image


labai labai grazus pledukas.. wub.gif as kai rinkausi savo lelkai pleduka tai ziurejau i si modeliuka, ten buvo melsvas..tai grazus buvo..man reikejo neutralaus..bet va sitas ruzavas labai dailiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti