Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

O as pritrukau siulu ir jau nezinau ar gausiu, nelabai jau veza nes pirkimo nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spange @ 2009 09 29, 22:07)
Labai gražus

user posted image


Idomi forma,ir toks margas ir zaismingas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2009 09 20, 20:58)
Sveikos, merginos, klausiau pradedančiųjų temelėje, tačiau atsakymo negavau, kreipiuosi į jus, čia kaip matau temelė labiau lankoma.  nors mezgimas man yra ne naujiena, tačiau šiuo metu mezgu pleduką leliukui ir susidūriau su tokia problema, kaip užbaigti. šiaip paprastai aš užbaigiu mezginį vis sumegzdama akis, tačiaus tas kampas palieka visai ne tamprus, palyginus su mezginio pradžia, toks net susitraukęs. gal yra kitų būdų, kaip užbaigti, kad neveržtų mezginio? Ačiū už atsakymą  4u.gif


Labai gerai gaunasi mezginio uŽbaigimas adata. Man labai patinka:

user posted image

Sėkmės darbeliuose 4u.gif
Atsakyti
Na va, pabaigiau pleduką su meškučiu. Siūlų taip ir negavau, tai užbaigiau šiek tiek plonesniais, bet natūroj skirtumą matau tik aš. O nuotraukoj blicas viską išryškina.

user posted image
Atsakyti
labai gražūs jūsų darbeliai 4u.gif

Čia yra visokių detalių nerimas, gal pravers thumbup.gif

http://crochet.korab...tivy/index2.php
Atsakyti
http://crochet.korab...tile/pokryvala/
Atsakyti
Mielas pledukas su meškučiu, Naiste777.
Atsakyti
Labai grazus pledukas su meskuciu smile.gif super smile.gif
Atsakyti
naiste777 labai gražus pledukas 4u.gif kokie išmatavimai jo? Šiuo metu mezgu irgi pleduką, bet nežinau kada sustoti doh.gif ax.gif
Atsakyti
stai mano pledukas is siulu likuciu smile.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 10 05, 09:17)
stai mano pledukas is siulu likuciu smile.gif



oho thumbup.gif
efektingai atrodo,ir toks nemazas sakyciau smile.gif thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 04, 19:15)
Na va, pabaigiau pleduką su meškučiu. Siūlų taip ir negavau, tai užbaigiau šiek tiek plonesniais, bet natūroj skirtumą matau tik aš. O nuotraukoj blicas viską išryškina.



labai grazu 4u.gif
Atsakyti
dziaugsmelis7x7 jis tik atrodo didelis biggrin.gif is tikruju jis yra mazdaug 0.8m x 1.5m, kai puse sumezgiau pagalvojau kad galejau didesnio numerio vaseliu nerti, butu buves didesnis, bet jau negalejau ardyti, o ir gaila buvo, tiek darbo smile.gif
Atsakyti