Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

Sveikos, merginos, klausiau pradedančiųjų temelėje, tačiau atsakymo negavau, kreipiuosi į jus, čia kaip matau temelė labiau lankoma. nors mezgimas man yra ne naujiena, tačiau šiuo metu mezgu pleduką leliukui ir susidūriau su tokia problema, kaip užbaigti. šiaip paprastai aš užbaigiu mezginį vis sumegzdama akis, tačiaus tas kampas palieka visai ne tamprus, palyginus su mezginio pradžia, toks net susitraukęs. gal yra kitų būdų, kaip užbaigti, kad neveržtų mezginio? Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 20 rugsėjo 2009 - 18:59
QUOTE(Jūratė V. @ 2009 09 20, 19:58)
Sveikos, merginos, klausiau pradedančiųjų temelėje, tačiau atsakymo negavau, kreipiuosi į jus, čia kaip matau temelė labiau lankoma.  nors mezgimas man yra ne naujiena, tačiau šiuo metu mezgu pleduką leliukui ir susidūriau su tokia problema, kaip užbaigti. šiaip paprastai aš užbaigiu mezginį vis sumegzdama akis, tačiaus tas kampas palieka visai ne tamprus, palyginus su mezginio pradžia, toks net susitraukęs. gal yra kitų būdų, kaip užbaigti, kad neveržtų mezginio? Ačiū už atsakymą  4u.gif

Parašiau anoj temoj, jei pagelbės. smile.gif
Atsakyti
4u.gif MELASTA
Labai dailus pledukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šiek tiek netikėtas, bet gražus pleduko spalvų derinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 22 rugsėjo 2009 - 19:10
pasirodau ir as savo pleduka jau pabaigta blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 25 rugsėjo 2009 - 20:33
Daisiuke, laaaabai grazu 4u.gif tik noretusi gal krastelio apdailos, bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 09 26, 00:06)
Daisiuke, laaaabai grazu 4u.gif tik noretusi gal krastelio apdailos, bet cia tik mano nuomone  ax.gif


aciu... 4u.gif man asmeniskai irgi norejosi apnerimo...bet kai prisiuvau medziagyte nenumanau kaip tai padaryt...bndziau su vaseliu durt kiaurai per medziaga, bet gaunasi kazkaip kreivai, tai ir atsisakiau tos minties... g.gif
Atsakyti

 ! 
Žinutės, kuriose cituojamos nuotraukos, bus trinamos !
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif Liko tik 16 eilių pleduko su meškučiu ir pasibaigė siūlai. Pyp pyp pyp (čia vietoj keiksmažodžių). Pirkau maximoj. Priaža iz Troicka, 50/50 vilna su akrilu, 250m, balti. Gal kam liko nors pusė matkiuko? Nes mano kaimo maximoj nebėr doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
kaip grazu,, na bet ir darbelio cia.. thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 28, 19:00)
doh.gif  doh.gif  doh.gif Liko tik 16 eilių pleduko su meškučiu ir pasibaigė siūlai. Pyp pyp pyp (čia vietoj keiksmažodžių). Pirkau maximoj. Priaža iz Troicka, 50/50 vilna su akrilu, 250m, balti. Gal kam liko nors pusė matkiuko? Nes mano kaimo maximoj nebėr  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na egzistuoja visgi kiaulystes desnis biggrin.gif
man irgi panasiai,poros metru pritrukau pedukui... doh.gif o siulus gausiu tik savaitgali,o taip norisi ,knieti pabaigt,pasirodyt bet va negaliu doh.gif
Atsakyti
Labai gražus

user posted image
Atsakyti