Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

QUOTE(Pookelis @ 2009 09 16, 12:35)
Aš tokiam sunaudojau 550g pusvilnės, nėriau 3,5 vašeliu. Bet dariau didesnių matmenų, maždaug 80*120. Bet dabar matau kad per ilgas smile.gif


O tu nėrei kur tuščias langelis be užmetimo stulpelį, o kur užtušuotas su užmetimu?
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 09 15, 16:18)
va toks, iš dviejų dalių (kaip supratau, neriamas vąšeliu ax.gif ):



Aš kaip tik vakar šitą pradėjau. Tiksiai, kaip aprašyme darau, tai kada baigsiu nežinau, iki leliaus atėjimo turėčiau. Neriu žemu stulpeliu ir kabinu už galinio akies siūlo, o pilnas langelis - stulpelis su užmetimu kabinamas už priekinio akies siūlo viena eile žemiau.
Ir dar kas užknisa, kad visą laiką reik nerti į vieną pusę. T.Y. nunėrus eilę nutraukiu siūlą ir kitą eilę vėl iš tos pačios pusės neriu. Tai jei nunėrus pusę, pavyzdžiui, jis man nebepatiks, išardyti bus beparsmiška.

QUOTE(smekliuke69 @ 2009 09 16, 11:15)
sveikos darbstuoles,labai daznai pasiskaitineju jusu temute ax.gif
ir tiek grozybiu prisiziurejau, tai daba viena jau baigiu nunerti,pleduka dovanu, tik gal galetumetpatarti ,kokiu dydziu jus tuos pledukus darot blush2.gif  g.gif


Mano meškučių pledukas gavosi maždaug 75 cm x 95 cm
Atsakyti
dekui merginos aciuks.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Pookelis @ 2009 09 16, 14:35)
Aš tokiam sunaudojau 550g pusvilnės, nėriau 3,5 vašeliu. Bet dariau didesnių matmenų, maždaug 80*120. Bet dabar matau kad per ilgas smile.gif

dėkui, chmmm, stulpelius nėrei su užmetimu????? Ar kaip tu didinai g.gif

QUOTE(naiste777 @ 2009 09 16, 17:10)
Aš kaip tik vakar šitą pradėjau. Tiksiai, kaip aprašyme darau, tai kada baigsiu nežinau, iki leliaus atėjimo turėčiau. Neriu žemu stulpeliu ir kabinu už galinio akies siūlo, o pilnas langelis  - stulpelis su užmetimu kabinamas už priekinio akies siūlo viena eile žemiau.
Ir dar kas užknisa, kad visą laiką reik nerti į vieną pusę. T.Y. nunėrus eilę nutraukiu siūlą ir kitą eilę vėl iš tos pačios pusės neriu. Tai jei nunėrus pusę, pavyzdžiui, jis man nebepatiks, išardyti bus beparsmiška.
Mano meškučių pledukas gavosi maždaug 75 cm x 95 cm

kažkaip net nesusimąsčiau, kad dekutį reiks nerti vis į vieną pusę.... brač.... reiks dar pagalvoti, gal tada kitą išsirinkti ax.gif o gal kuri mėginot su virbalais?????
Atsakyti
o kodel neriat i viena puse ta pleduka??? g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry26756385
Atsakyti
QUOTE(lvingelyte @ 2009 09 16, 18:47)
o kodel neriat i viena puse ta pleduka???  g.gif


Tai, kad taip aprašyme parašyta. Gaunasi tai gražiai, tik labai jau lėtai juda į priekį.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 17, 08:36)
Tai, kad taip aprašyme parašyta. Gaunasi tai gražiai, tik labai jau lėtai juda į priekį.

hmmm g.gif
Atsakyti
Mano paprastutis pledukas ax.gif Mezgiau perliuku

user posted image
Atsakyti
Pledukas brolio sūneliui rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2009 09 19, 14:35)
Mano paprastutis pledukas ax.gif  Mezgiau perliuku

QUOTE(Melasta @ 2009 09 20, 12:14)
Pledukas brolio sūneliui  rolleyes.gif


labai grazus pledukai 4u.gif saunuoles merginos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SERPIENTE: 20 rugsėjo 2009 - 12:44
Divėja,Melasta, simpatiški pledukai.
Atsakyti