Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

naiste777pledukas labai grazus 4u.gif


atleiskit jau merginos uz neismanyma,bet kas ta flanele?cia speciali kazkokia medziaga? 4u.gif
kaip tik neriu pleduka savo busimajam mazyliui ir jau mastau kaip reikes prisiut medziagyte,turbut prisiuvimas ir apnereimas-geriausias variantas,ir graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
Flanelė - tai tokia minkšta medvilnė, su pūkeliu būna. Medžiagų parduotuvėj tikrai pasakys ir parodys. Būna su paveikslėliais ir vienspalvės.
Atsakyti
Merginos, o jūs flanelę tik kraštuos prisiuvat, ar dar ir vidury kur pridaigstot?
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 09 14, 22:09)
Merginos, o jūs flanelę tik kraštuos prisiuvat, ar dar ir vidury kur pridaigstot?


as prisiuvau tik krastuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

Mergaitės, gal galėtumėte patarti, kaip paskaičiuoti, kad bent maždaug žinočiau, kiek reikės siūlų pledukui????? Nusižiūrėjau vieną tokį man patinkantį, bet neįsisvaizduoju, kiek pirkti siūlų.....
Atsakyti
Parodyk foto, mėginsim patart. Gal aš klystu, bet manau,kad pledai sveria apie 0,5kg
Atsakyti

gal zinot kur butu galima rasti paprastu krasteliu apnerimo schemu? g.gif kazkur lyg buwau anksciau uzmacius, bet dabar niekaip nerandu...

aciu 4u.gif
Atsakyti
va toks, iš dviejų dalių (kaip supratau, neriamas vąšeliu ax.gif ):
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 14, 21:58)
Flanelė - tai tokia minkšta medvilnė, su pūkeliu būna. Medžiagų parduotuvėj tikrai pasakys ir parodys. Būna su paveikslėliais ir vienspalvės.

aisku,aciu uz info smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles,labai daznai pasiskaitineju jusu temute ax.gif
ir tiek grozybiu prisiziurejau, tai daba viena jau baigiu nunerti,pleduka dovanu, tik gal galetumetpatarti ,kokiu dydziu jus tuos pledukus darot blush2.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as labai noreciau nunert sita pleduka,bet nelabai suprantu kaip cia reikia ji daryt? blush2.gif



QUOTE(Ciukyta @ 2009 05 14, 14:17)

Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 09 15, 16:18)
va toks, iš dviejų dalių (kaip supratau, neriamas vąšeliu ax.gif ):

Aš tokiam sunaudojau 550g pusvilnės, nėriau 3,5 vašeliu. Bet dariau didesnių matmenų, maždaug 80*120. Bet dabar matau kad per ilgas smile.gif
Atsakyti