Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

QUOTE(naiste777 @ 2009 08 28, 15:39)
Labai linksmas Olaivos pledukas. O čia mano. Tik medžiagytės po apačia taip ir nepasiuvau dar. Suėjo 3 mėlyni ir 1 baltas matkiukai po 100 g 200 m.
user posted image

Nuostabus pledukas wub.gif norejau paklausti, kokie cia siuliukai?
Papildyta:
QUOTE(Piniuke @ 2009 09 09, 15:14)
Nuostabus pledukas wub.gif norejau paklausti, kokie cia siuliukai?

beje, kitus meskiukus maciau is storesniu siuliuku nertus, kokie ten siulai? (butent to meskiuko, kur vienas isdidintas 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2009 09 09, 14:20)

beje, kitus meskiukus maciau is storesniu siuliuku nertus, kokie ten siulai? (butent to meskiuko, kur vienas isdidintas  4u.gif )

ten mano meskiukas wink.gif is vernito medvilnes neriau.gana storoki siulai wink.gif
Atsakyti
[quote=Piniuke,2009 09 09, 15:20]
Nuostabus pledukas wub.gif norejau paklausti, kokie cia siuliukai?
Papildyta:

Ačiū 4u.gif Siūlų etiketės nebeturiu, bet ten buvo 50/50 vilna su akrilu. Storoki siūlai, nėriau 4 Nr kabliu.
Atsakyti
http://www.maggiescr...age.300x338.jpg cia labai grazus pledukas su boruzelem
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 09 09, 17:08)
ten mano meskiukas wink.gif is vernito medvilnes neriau.gana storoki siulai wink.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif dar noreau paklausti, o Vernitas nealergizuos maziuko?
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2009 09 10, 13:03)
Aciu uz atsakyma  4u.gif dar noreau paklausti, o Vernitas nealergizuos maziuko?

Medvilnei žmonės (tame tarpe ir vaikai) būna alergiški labai retai.
Atsakyti
laba diena..

baigiau nert savo leliukui pleduka..kai visiskai viska dabaigsiu tada pasirodysiu, o dabar iskilo toks klausimas..kaip ta flanele apacioj prisiuti? unsure.gif nusipirkau vakar..dabar skalbiu, kad jei trauksis siek tiek susitrauktu..ir tada siusiu..nu speju pats prisiuvimas paprastas, bet kaip paskui graziai ta krasciuka apnerti? durt vaseli net per pacia flanele ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
Aš paprasčiausiai prisiuvau siuvimo mašina ir viskas. Galvojai prinert, kažkas taip darė. Bet užsiknisimas juodas. Ir taip visai gerai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 13 rugsėjo 2009 - 17:29
tai vat as ir mastau kaip cia dabar daryt...o prinert, nu tarim jei nebijosiu uzsiknisimo..tai kaip tas dalykas atrodyt turetu..durt flaneleje skylutes kad tilptu vasels ar kaip?
Atsakyti
O ar tikrai ta falnelė reikalinga? Labai kiauras pledas?
Atsakyti
Na ne nėra labai kiauras tas pledukas, bet flanelė labai gerai paslepia sujungimus ir siūlų galiukus, jei jie išlenda. Čia galutinis variantas mano meškučių pleduko pusseserės sūneliui.

user posted imageuser posted image

Antroj foto matosi, kaip aš tą flanelę prisiuvau. O apneriant, tai nerdama paskutinę eilę duri kabliuku ir per flanelę.
Atsakyti
nu as jau irgi sprendima radau kaip ta flanele sutvarkyti..ja dabar pirsiuvu..o paskui kazkaip apnersiu smile.gif
Atsakyti