Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

LKmama,jau pledukoks koks grazus wub.gif asiulukas tiesiog pasaka,o cia is karto mezgei dviem spalvom ar paskui issiuvinejai
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 02, 13:59)
Aš ir jį turiu numačius savo leliui. Kažkur turiu aš jo visą aprašymą. Neriamas jis žemu stulpeliu, tik kažkaip reik kartais užkabinti už priekinio akies siūlo, kartais už galinio. Dar įkvėpimas neatėjo, tai labai ir nesiaiškinau. Kažkuri mamytė nėrė langučiais stulpeliu su užmetimu, paveiksliukas išneriamas pilnais langeliais. Bet tada jis gana didelis gaunasi. Kaži aiškiai aš viską supasakojau  g.gif

Va, radau aprašymą rusiškai ir angliškai su trupučiu vaizdinės medžiagos

user posted imageuser posted image

Bet iš tikrųjų tai reikėtų pasibandyt, kas ten gaunas.


Dėkui už pagalbą 4u.gif Bandysiu verstis, tik nežinau kap pavyks blush2.gif Tikiuosi atsiras ta mamytė, kuri mezgė pleduką ir paaiškins viską, nes dabar yra pas mane laaaaaaaaaabai didelis noras numegzti tą pleduką, bet supratimo kaip tai padaryti mažoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 09 03, 11:31)
LKmama,jau pledukoks koks grazus wub.gif asiulukas tiesiog pasaka,o cia is karto mezgei dviem spalvom ar paskui issiuvinejai

Aciu 4u.gif cia pirmas mano didesnis bandymas nerti vaseliu ax.gif is karto keliom spalvom,nieko nesiuvinejau 4u.gif
Atsakyti
gal kartais kas turi kokiu schemuciu ar seip pavyzduku vokeliu-miegmaisiuku. ? noreciau savo busimam leliukui numegzti arba nunerti
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 09 04, 10:06)
gal kartais kas turi kokiu schemuciu ar seip pavyzduku vokeliu-miegmaisiuku. ? noreciau savo busimam leliukui numegzti arba nunerti


stai ka turiu, gal kas tiks
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o kiek mazdaug turetu buti to vokelio ismatavimai ?
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 09 04, 10:06)
gal kartais kas turi kokiu schemuciu ar seip pavyzduku vokeliu-miegmaisiuku. ? noreciau savo busimam leliukui numegzti arba nunerti

Turiu tokį:
user posted image

QUOTE(9kristina @ 2009 09 04, 13:11)
o kiek mazdaug turetu buti to vokelio ismatavimai ?

Priklauso dar ir nuo to, kokio amžiaus leliukui, pagal mano vieną turimą schemą, vokelis 2-6 mėn. kūdikiui turi būti 32 x 53 cm + kapišonas 16. Nežinau, ar tiksliai, nes naujagimį jau senokai mačiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LKMama @ 2009 09 03, 18:10)
Aciu 4u.gif cia pirmas mano didesnis bandymas nerti vaseliu ax.gif is karto keliom spalvom,nieko nesiuvinejau 4u.gif


LKMama, ar galetum parodyti kita pleduko puse? blush2.gif Ar tu medziagyte pasiuvai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 09 04, 09:06)
gal kartais kas turi kokiu schemuciu ar seip pavyzduku vokeliu-miegmaisiuku. ? noreciau savo busimam leliukui numegzti arba nunerti

cia vat keleta esu radusi interneto platybese,gal kas nors patiks mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...nteee/Vokeliai#
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2009 09 04, 13:38)
LKMama, ar galetum parodyti kita pleduko puse? blush2.gif Ar tu medziagyte pasiuvai? g.gif

Prisiuvau medziaga smile.gif Kitoj pusej daug daug surisinetu siuliuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LKMama @ 2009 09 04, 18:00)
Prisiuvau medziaga smile.gif Kitoj pusej daug daug surisinetu siuliuku doh.gif


4u.gif as jau galvojau, kad moki taip ismegzti, kad ten beveik nieko nesimato biggrin.gif blush2.gif kad siuliukai sujungti, nes as irgi taip nemoku biggrin.gif
Atsakyti
sveikos! na ir fantastisku grozybiu jus cia prinere ir primezge....
as ir noriu nunert savo pupai pleduka, tik gal galit man patart is kokiu siulu man ji nerti??? noriu stai tokio :
http://picasaweb.goo...946791868757922

ir kaip su tom spalvytem... jauciu reiks rinktis tokius siulus kuriu atspalviu daugiausiai bus.... g.gif

gal kas daret toki ir kokio dydzio jis gaunasi gal isivaizduojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretam: 05 rugsėjo 2009 - 11:32