Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(EWI @ 2011 05 11, 20:42)
Kiek pamenu normaliai issiplaudavo cukrus lotuliukas.gif  ...o siaip sunkiai issivaizduoju kaip tada be visu tu balzamu ir kondicionieriu ir pan. issiversdavom  rolleyes.gif Ypac po kokio dazymo su "Rubinu"  rolleyes.gif

O pamenat plauku laka Grazina , kuris jei kur uztikstadavo, tai visam gyvenimui ryza deme lotuliukas.gif , uztat kokius veltinius ant galvos buvo galima savaite laikyti lotuliukas.gif , dar is Rusijos vezdavo laka po 5 rublius Blesk, va cia tai deficitas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif jo,visa vonios kambari buvau sudirbus morkavai doh.gif Geri laikai buvo o ir sukuosenos daug fiksacijos reikalavo tai ir sukemes kaip galejom ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 14 gegužės 2011 - 12:34
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 14, 13:33)

prieky to pimpirio garbanuoto nepalikciau o siaip visumoj labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 14, 13:33)

man tai kažkaip negražu, didelis lizdas toks atrodo 4u.gif
Atsakyti
Su kuo cia susuka g.gif
http://www.youtube.c...h?v=3FV-YO46E8Y
Atsakyti
QUOTE(wish7 @ 2011 05 17, 22:10)

su kojine biggrin.gif
Atsakyti
mano atveju puikiausias budas susigarbanoti plaukus buvo pagal
SITA
na garbanos tai nuostabios, tik as du tokius dariau, o ant rytojaus tai isvis fainai buvo tokios patysusios dideles garbanos wub.gif
cia tik isleidus sukau vos dregnus plaukus ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 06 12, 19:05)
cia tik isleidus sukau vos dregnus plaukus  ax.gif

Labai dailu thumbup.gif


O mane vis žavi stilinga netvarka user posted image
Atrodo paprasta, ale taip sunku ryte, skubant į darbą, kažką sumeistrauti doh.gif blush2.gif

Arba , kad va tokia, nekasdieniška

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 birželio 2011 - 19:42
QUOTE(Selga @ 2011 06 12, 20:33)
Labai dailu  thumbup.gif


mirksiukas.gif dekui realiai graziau atrode

pirmos ft man nerodo o antroj per didelis ''gandralizdis'' bent jau man blush2.gif kad butu mazesnis ir visi plaukai sukelti tada liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 06 12, 20:48)
mirksiukas.gif  dekui realiai graziau atrode

pirmos ft man nerodo o antroj per didelis ''gandralizdis'' bent jau man  blush2.gif kad butu mazesnis ir visi plaukai sukelti tada liuks  thumbup.gif


Ar aš gerai supratau, kad sukdama Tu naudojai dvi tas priemones, o ne vieną? g.gif

Taip, pritariu, kad tas kuodas kiek peraukštas drinks_cheers.gif , bet pats netvarkos principas visgi žiūrisi įdomiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 06 12, 20:56)
Ar aš gerai supratau, kad sukdama Tu naudojai dvi tas priemones, o ne vieną?  g.gif

Taip, pritariu, kad tas kuodas kiek peraukštas  drinks_cheers.gif , bet pats netvarkos principas visgi žiūrisi įdomiai  mirksiukas.gif

ta prasme risau dvi uodegas ir dariau du kuodukus mirksiukas.gif
mane irgi ''veza'' va tokie:

user posted image
user posted image

ypac tokio tipo wub.gif

user posted image
Atsakyti