Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 20:43)
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda  4u.gif  Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti  doh.gif

nu miegot nekas, bet kai nori buti grazi tai aukojes, grozis reikalauja auku mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi žinau būdą, kaip susigarbanoti plaukus. Jie gaunasi spiralėm tokiom susisukę, gražūs smile.gif vienu žodžiu, iš popieriaus reikia išsikirpti porą juostelių ir į jas susukti drėgnus/šlapius plaukus ir per naktį ar per kurį laiką palikti džiūti
va video http://www.youtube.c...h?v=WoZ2QGq0n4A
pati tokias bandžiaus pasidaryti, bet nepavyko gražiai, nes mano plaukai tiesūs ir garbanojimai visokie neima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukrine: 08 balandžio 2011 - 13:59
QUOTE(Cukrine @ 2011 04 08, 14:58)
aš irgi žinau būdą, kaip susigarbanoti plaukus. Jie gaunasi spiralėm tokiom susisukę, gražūs  smile.gif  vienu žodžiu, iš popieriaus reikia išsikirpti porą juostelių ir į jas susukti drėgnus/šlapius plaukus ir per naktį ar per kurį laiką palikti džiūti
va video http://www.youtube.c...h?v=WoZ2QGq0n4A
pati tokias bandžiaus pasidaryti, bet nepavyko gražiai, nes mano plaukai tiesūs ir garbanojimai visokie neima  biggrin.gif

ziurejau tik video bet man nepatiko smile.gif per daug cacki pacacki
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 08, 19:03)
ziurejau tik video bet man nepatiko  smile.gif  per daug cacki pacacki

esme tai ta pati kaip ir su kojinemis, tik su popieriumi nepatogiau bus miegoti, o ir suslapinti plauku negalima sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 08, 19:03)
ziurejau tik video bet man nepatiko  smile.gif  per daug cacki pacacki

man tai labiausiai patiko tas katinas lotuliukas.gif
o šiaip esu bandžius taip pasidaryti, su laikraščio skiautėm, bet man gaudavosi LAAABAI garbanoti, toks kaip gandralizdis biggrin.gif bet va į vakarą sukrisdavo garbanos ir visai neblogai atrodydavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 19:43)
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda  4u.gif  Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti  doh.gif

o kuo jus tuos kuodukus sutvirtinat?spilkomis ar gumytemis,as irgi zadu pabandyti taip,mano naturalus lb garbanojasi,tai galvoju gal taip bangom stambiom gautusi,nes noriu stambiu garbanu.ar cia kokius bigudukus stambius nusipirkti nzn net... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 04 19, 22:42)
o kuo jus tuos kuodukus sutvirtinat?spilkomis ar gumytemis,as irgi zadu pabandyti taip,mano naturalus lb garbanojasi,tai galvoju gal taip bangom stambiom gautusi,nes noriu stambiu garbanu.ar cia kokius bigudukus stambius nusipirkti nzn net... g.gif

Kiekviena kuoduka sutvirtinu arba kuodine spilka, arba ta paprasta spilka pati sruogos galiuka prisegu
Atsakyti
ieskau foto kaip atrodo ilgu visu plauku iskarpymas. ar galas lieka pabai plonytis ? toks iskarpymas gal tinka tik stories plaukams ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 22, 10:48)
ieskau foto kaip atrodo ilgu visu plauku iskarpymas. ar galas lieka pabai plonytis ? toks iskarpymas gal tinka tik stories plaukams ?

savaime suprantama kad plonus plaukus iskarpius ilgiausi lieka kaip varvekliai, nebent kirpeja sluoksnius labai plonus darytu bet ir tai aisku kad nebus galai stori
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 22, 10:48)
ieskau foto kaip atrodo ilgu visu plauku iskarpymas. ar galas lieka pabai plonytis ? toks iskarpymas gal tinka tik stories plaukams ?

as buvau issikarpiusi per visa ilgi,plaukai beveik iki liemens,bet mano naturalus labai garbanoti,tai garbanoti labai graziai atrode is nugaros,bet kai issilygindavau pats galiukas plonytis budavo,tai paskui nusprendziau uzsiapvalinti galus... Nors db vel noriu issikarpyti nu man tai laaaabai grazu iskarpyti plaukai,o ir ploniems plaukams saikingas pakarpymas kaip tik papurina plaukus ir neatrodo tokie prisiploje prie galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 04 22, 15:01)
laaaabai grazu iskarpyti plaukai,o ir ploniems plaukams saikingas pakarpymas kaip tik papurina plaukus ir neatrodo tokie prisiploje prie galvos  smile.gif

drinks_cheers.gif
man taipogi lb grazu ir bent jau man nemaiso tie galiukai plonesni schmoll.gif svarbu pats plaukas sveikas butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrine @ 2011 04 08, 15:58)
aš irgi žinau būdą, kaip susigarbanoti plaukus. Jie gaunasi spiralėm tokiom susisukę, gražūs  smile.gif  vienu žodžiu, iš popieriaus reikia išsikirpti porą juostelių ir į jas susukti drėgnus/šlapius plaukus ir per naktį ar per kurį laiką palikti džiūti
va video http://www.youtube.c...h?v=WoZ2QGq0n4A
pati tokias bandžiaus pasidaryti, bet nepavyko gražiai, nes mano plaukai tiesūs ir garbanojimai visokie neima  biggrin.gif

Nelabai grazios garbanos g.gif
Atsakyti