Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 31, 21:16)
as ir noriu labai mergytes, kad uzaugusiai galeciau kasas pinti wub.gif

as tai ant savo galvos moku eglute ivairiai susipinti israizgyti po visa galva, daugelis klausia ar pati tu taip biggrin.gif

seip kazkada ir sukuosena pasidariau, tai drauge sako, as tai namie pati dariausi tai net moketi nereikia. o as jai: o tai ka as manai salone biggrin.gif  o ji man: tai kaip tu cia taip sugebejai pati lotuliukas.gif

Versaci gal gali pasirodyti savo plaukucius, kaip atrodo ant visu plauku iskarpyti ? ir as pas tave daug tu plauku yra ???

dabar nelabai matysis nes su dviem kasytem vaikstau, isleisiu bus garbanoti lotuliukas.gif as irgi moku belekaip susipint tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 31, 21:34)
dabar nelabai matysis nes su dviem kasytem vaikstau, isleisiu bus garbanoti  lotuliukas.gif  as irgi moku belekaip susipint  tongue.gif

senesniu foto neturi ?
Atsakyti
Siaip atsimenu dar graziai susigarbanodavo kai eglute supindavo kas nors, prisiminiau i sia tema uzejus smile.gif reikes paprasyti kad kas supintu biggrin.gif
Atsakyti
as buvau dukrai supynus 3 prancuziskas kasytes, ir po keliu dienu isleidau - gavosi labai grazios garbaneles, panasios, kaip su tais suktukais
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2011 04 01, 00:19)
as buvau dukrai supynus 3 prancuziskas kasytes, ir po keliu dienu isleidau - gavosi labai grazios garbaneles, panasios, kaip su tais suktukais


O kaip atrodo tos prancuziskos kasytes?
Atsakyti
na turbut ta pati eglute, drakonas, nzn smile.gif
Atsakyti
o kaip išmokti pačiai sau susipinti eglutę? ax.gif
Atsakyti
Pziurekit keleta psl atgal yra pvz mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2011 04 01, 00:11)
Siaip atsimenu dar graziai susigarbanodavo kai eglute supindavo kas nors, prisiminiau i sia tema uzejus  smile.gif  reikes paprasyti kad kas supintu  biggrin.gif

as buvau drauges paprasius, kad taip mane supintu, permiegojau nakti ir isileidau, tai zinokit vaizdas buvo tragiskas doh.gif Gal, kad supyne per tankai ar kaip , vienu zodziu buvo nekas schmoll.gif
Gal leikti reciau ir stambiau pinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2011 04 01, 19:05)
as buvau drauges paprasius, kad taip mane supintu, permiegojau nakti ir isileidau, tai zinokit vaizdas buvo tragiskas  doh.gif Gal, kad supyne per tankai ar kaip , vienu zodziu buvo nekas  schmoll.gif
Gal leikti reciau ir stambiau pinti  g.gif

gavaisi kaip ''nesukuotas pudelis''? pazystamas vaizdelis man su kojinem taip gaunasi biggrin.gif


QUOTE(kristynka* @ 2011 03 31, 22:09)
senesniu foto neturi ?


neturiu tokiu kad grynai matytusi kirpimas, bet iskarpymas kaip mano avatare tik kirpciuku neturiu
Atsakyti
[quote=*Versacci*,2011 04 01, 21:12]
gavaisi kaip ''nesukuotas pudelis''? pazystamas vaizdelis man su kojinem taip gaunasi biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 01, 20:12)
gavaisi kaip ''nesukuotas pudelis''? pazystamas vaizdelis man su kojinem taip gaunasi biggrin.gif

o jiai dar issukuoji tai atrodo kai po 220V lotuliukas.gif atsimenu klasioke nesioja kasytes 2-3sav, ir paskui atejo i mokykla su isleistomis tomis kasytemis, tai patikekite net atejas jos vaikinas i mokykla issigando. lotuliukas.gif (nu reksija vaikino net pati pastebejau kai jis net atsoko) lotuliukas.gif
Atsakyti