Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

wwww, nerealios garbaneles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2011 03 30, 12:00)
sakes , kaip grazu  wub.gif , bet kur juos dabar isigyti  doh.gif


Tai gal ju ir dabar yra oriflame as net nezinau, reikia kataloge paziureti as nebesisakau is oriflame tai negaliu pasakyti ar dar yra smile.gif chanelle aciu 4u.gif
Papildyta:
Perverciau oriflame kataloga internete - neradau, bet siaip as juos per du kartus pirkau, buvau nusipirkus kai tik atsirado viena pakeli, poto pora menesiu nebuvo ir vel atsirado tada dar viena nusipirkau nes man vieno per mazai, tai gal atsiras, bet manau ir siaip galima rast kur nors panasiu, juk jie visai paprasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2011 03 30, 13:41)
Tai gal ju ir dabar yra oriflame as net nezinau, reikia kataloge paziureti as nebesisakau is oriflame tai negaliu pasakyti ar dar yra smile.gif  chanelle aciu  4u.gif
Papildyta:
Perverciau oriflame kataloga internete - neradau, bet siaip as juos per du kartus pirkau, buvau nusipirkus kai tik atsirado viena pakeli, poto pora menesiu nebuvo ir vel atsirado tada dar viena nusipirkau nes man vieno per mazai, tai gal atsiras, bet manau ir siaip galima rast kur nors panasiu, juk jie visai paprasti  smile.gif


Reikia kas kelis mėnesius pasižiūrėti oriflame katalogą, nes jie tai būna, tai ne. Vis galvojau juos įsigyti, bet dabar manau tikrai imsiu thumbup.gif
Atsakyti
Kokių gražių garbanų prisižiūrėjau wub.gif
Tokias papilotes, kaip įdėtos Oriflame, tik galuose plastikiniai užapvalinti kamšteliai, aš pirkusi prieš porą metų Droge. Nereikia su kojinėmis miegoti biggrin.gif Sugarbanoja labai gražiai. Minkštos jos, bet vistiek jaučiasi miegant, jei sukama iki šaknų. Gal čia kojinei pliusas jau būtų biggrin.gif Gaunasi tokios garbanos kaip Apvalutes. Tik tokio ilgio ir tankumo plaukų neturiu. Čia komplimentas Apvalutei 4u.gif

Atsakyti
Plauku garbanojima su kuodukais ir spilkutem, zinau jau seniai.Dar pries kokius 8-9m, perskaiciau COSMOPOLITAN zurnale.Pati meginau, isiplauni ir pusiau dregnus plaukus susuki i kuodukus, suki juos bet kur, kaip man saudavo i galva, ir susegdavau kuodinemis spilkom> Miegoti zinomna nelabai patogu, bet...Rezultatas tai super budavo> Daug pagiru sulaukdavau.Drauges galvodavo, kad kirpykloje buvau mirksiukas.gif .Bet dabar jau tingiu tai dayti blush2.gif
Cia keliose nuorodose prisiziurejau labai fainu supinymu, kuoduku, bet man tai be sansu paciai susipinti doh.gif tai beliek tik nusipirkti tuos suktukus ir suktis paciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2011 03 30, 15:55)
Cia keliose nuorodose prisiziurejau labai fainu supinymu, kuoduku, bet man tai be sansu paciai susipinti doh.gif tai beliek tik nusipirkti tuos suktukus ir suktis paciai  smile.gif


Pynimų sau daryti ir aš nemoku. Esu bandžiusi, išėjo kreivai, šleivai, išsipešioję ir nedarau. Šaunuolės merginos, kurioms pavyksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2011 03 30, 17:59)
Pynimų sau daryti ir aš nemoku. Esu bandžiusi, išėjo kreivai, šleivai, išsipešioję ir nedarau. Šaunuolės merginos, kurioms pavyksta  thumbup.gif

sakau butu tiesiog super tureti kokia gera drauge, mama, ar dar kanors, kuri galetu kiekvienai dienai supinti ka nors grazaus lotuliukas.gif
Atsakyti
wwwww labai gražios garbanos wub.gif
Atsakyti
o kaip kuodukais garbanojate? taisyklingus kuodukus sukat? ar tiesiog belekaip susisegti plaukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2011 03 31, 17:35)
o kaip kuodukais garbanojate? taisyklingus kuodukus sukat? ar tiesiog belekaip susisegti plaukus? 4u.gif

as sukdavau taip, kaip noredavau, kad plaukai kristu isileidus, kartais daugiau i sonus susukdavau, kartais daugiau ant virsugalvio , , taisykliu kokiu tai nesilaikydavau mirksiukas.gif o kuodukus , tai stengdavaus susukti grazesnius , nors budavo visaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2011 03 30, 17:15)
sakau butu tiesiog super tureti kokia gera drauge, mama, ar dar kanors, kuri galetu kiekvienai dienai supinti ka nors grazaus  lotuliukas.gif

o kaip as noreciau turet tokia drauge kuriai galeciau vis seveliuras gamint bigsmile.gif
o dabar laukiu kol dukra paauks nes kol kas neprisileidzia manes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 31, 19:24)
o kaip as noreciau turet tokia drauge kuriai galeciau vis seveliuras gamint  bigsmile.gif
o dabar laukiu kol dukra paauks nes kol kas neprisileidzia manes schmoll.gif

as ir noriu labai mergytes, kad uzaugusiai galeciau kasas pinti wub.gif

as tai ant savo galvos moku eglute ivairiai susipinti israizgyti po visa galva, daugelis klausia ar pati tu taip biggrin.gif

seip kazkada ir sukuosena pasidariau, tai drauge sako, as tai namie pati dariausi tai net moketi nereikia. o as jai: o tai ka as manai salone biggrin.gif o ji man: tai kaip tu cia taip sugebejai pati lotuliukas.gif

Versaci gal gali pasirodyti savo plaukucius, kaip atrodo ant visu plauku iskarpyti ? ir as pas tave daug tu plauku yra ???
Atsakyti