Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 25, 12:44)


sakykit o jusu plaukai ilgi, noreciau iskarpyt ilgus plaukus, bet tik virsugalvi, per visa ilgi jei iskarpyciau tai galai gautusi ploni, tokie permatomi, gal kas matet koki kirpima
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 03 25, 13:32)
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 25, 12:44)


sakykit o jusu plaukai ilgi, noreciau iskarpyt ilgus plaukus, bet tik virsugalvi, per visa ilgi jei iskarpyciau tai galai gautusi ploni, tokie permatomi, gal kas matet koki kirpima

mano jie yra labai plonyciai, nes kirpeja ir sako jiai iskarpyciau per visa ilgi butu galia tik keli plaukai, tai nekarpo per visa ilgi, tai dar kai issikarpau dar sampuna pasirenku ,o jiai dar susigarbanoju tai tu plauku tiek daug ant mano galvos thumbup.gif toki sveiki pasidare...mano mano iskarpyti iki peciu.. ir taip plauku neprigludina prie virsugalvio, atrodo puresni lengvesni
Atsakyti
Apvalutes plaukai nuostabus 4u.gif
O kaip su spilkom Jus garbanojat?
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 03 25, 16:04)
Apvalutes plaukai nuostabus  4u.gif
O kaip su spilkom Jus garbanojat?

as tai sakau susegiau belenkaip dregnus plaukus, tik neisdziuvo, nes turbut pergreit nuejau gult, bet virsus pasigarbanojes
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 03 25, 13:32)
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 25, 12:44)


sakykit o jusu plaukai ilgi, noreciau iskarpyt ilgus plaukus, bet tik virsugalvi, per visa ilgi jei iskarpyciau tai galai gautusi ploni, tokie permatomi, gal kas matet koki kirpima

mano plaukai ilgi ir iskarpyti per visa ilgi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,sianakt miegojau su trimis kojinemis biggrin.gif Grazios garbanos gaunasi thumbup.gif Tik jau baigia issileisti...Neturiu ir nenaudoju jokiu fiksatoriu. Gal kas galit patarti toki kuris naudojamas ant sausu plauku pries sukima ?
Atsakyti
As irgi sianakt miegojau biggrin.gif man tai nlb patogu ir per daug susisuko, manau beda tai kad per daug suvyniojau, reikejo labiau galus, nes kai isleidau lb jau garbanota buvau iki virsaus biggrin.gif
Atsakyti
O as tai kai netingiu pasigarbanoju su oriflame suktukais

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2011 03 30, 00:31)



Labai jau dailios jusu "baronkos" wub.gif gal galima foto,kokio tipo suktukai? ax.gif
Atsakyti
wwwww labai grazu bigsmile.gif thumbup.gif

cia tokie gal? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 30 kovo 2011 - 08:49
QUOTE(wife @ 2011 03 30, 09:43)
wwwww labai grazu  bigsmile.gif  thumbup.gif

cia tokie gal? g.gif
user posted image


butent siti, tik as juos pries metus pirkau net nezinau ar dar yra kataloge. Bet man patinka kad jie susikisa vienas i kita ir kad minksti tai su jais patogu miegoti, o graziausiai man susisuka jei susuku jau beveik sausus plaukus mirksiukas.gif
Panasu varianta galima ivairiais budais isgauti, seniau sukdavau su popiereliais, bet labai daug vargo isimt neimanoma ir bangos tokios nevienodos kaip kampuotos gaudavosi doh.gif su kitokiais minkstais tai pralonas suktuku labai susispausdavo ir neisikisdavo vienas i kita tai irgi nieko gero. Dar geras variantas budavo su znyplem, bet ziauriai ilgai trukdavo ir plaukam tai sakes nuo ju verysad.gif jau nemazai metu nebenaudoju znypliu nes girdziu kaip plaukai verkia kai su jom suku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwww: 30 kovo 2011 - 10:18
QUOTE(wwwww @ 2011 03 30, 01:31)
O as tai kai netingiu pasigarbanoju su oriflame suktukais

user posted image

user posted image

sakes , kaip grazu wub.gif , bet kur juos dabar isigyti doh.gif
Atsakyti