Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 23, 22:30)

turbut suprantu kaip tu garbanoji, bet nerandu pavyzdelio kaip parodyti ir kitoms... gal pati turi pavyzduka pasirodyti kaip garbanoji..

as vis mastau, bet sakau daug darbo doh.gif


na, as nezinau, kaip parodyti..net neisivaizduoju, kaip tai padaryti ir manau, kad nebus matyti, nes spilkos pasislepia plaukuose..
Papildyta:
QUOTE(wife @ 2011 03 23, 23:13)
thumbup.gif plaukai, jau anksciau pamenu Jus is plauku foto skyrelio gal, nerealus plaukai wub.gif  thumbup.gif


aciu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(neiste @ 2011 03 23, 23:05)
apvalute, grazus plaukai wub.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
gražūs plaukai apvalutės, ir sugarbanoti nepaprastai gražiai. atrodo natūraliai. kaip aš norėčiau kartais pasigarbanoti, bet neišeina. Net su kartom žnyplėm susukus su krūva priemonių laikosi tik porą valandų, ką jau kalbėt apie kojines, išvis nesusigarbanotų. Man per naktį į kasą supinti nesusigarbanoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 03 24, 00:27)
gražūs plaukai apvalutės, ir sugarbanoti nepaprastai gražiai. atrodo natūraliai. kaip aš norėčiau kartais pasigarbanoti, bet neišeina. Net su kartom žnyplėm susukus su krūva priemonių laikosi tik porą valandų, ką jau kalbėt apie kojines, išvis nesusigarbanotų. Man per naktį į kasą supinti nesusigarbanoja g.gif



lygiai ta pati ir mano problema, jau ir neismanau kaip cia juos sugarbanoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 03 24, 00:31)
lygiai ta pati ir mano problema, jau ir neismanau kaip cia juos sugarbanoti smile.gif

o jus pabandykis su tiesintuvu, super grazios garbanos gaunasi wub.gif
garbaneles
man tai be jokiu priemoniu graziai laikosi..
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2011 03 24, 04:57)
o jus pabandykis su tiesintuvu, super grazios garbanos gaunasi  wub.gif
garbaneles
man tai be jokiu priemoniu graziai laikosi..



bet visalaik deginti plauka reik, o vat su kojinem ne...

tai nieks nepapasakos kaip su tom spilkom garbanojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 03 23, 22:56)
na, as nezinau, kaip parodyti..net neisivaizduoju, kaip tai padaryti ir manau, kad nebus matyti, nes spilkos pasislepia plaukuose..


tai gal yotubej yra. is kur tu taip sumastiai susigarbanoti ?
stai kokiu as radau gal panasus ?
http://www.youtube.c...h?v=J6-3J6Lzit0
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 24, 11:54)
tai gal yotubej yra. is kur tu taip sumastiai susigarbanoti ?
stai kokiu as radau gal panasus ?
http://www.youtube.c...h?v=J6-3J6Lzit0


as tiesiog sumasciau viena k. pabandyti ir gavosi. Nzn, sugalvojau blush2.gif

nieko panasaus i ta video. As necicackinu taip. Viska pasidarau per 2-5 min. Su tiek plauku kaip mano, nzn, kiek laiko zaisciau..

Kaip jums paaiskinti..? unsure.gif
Atsakyti
Kokių grožių čia prisižiūrėjau wub.gif Šiaip tai ir pati moku pinti įvairiausiais drakonais ir eglutėm blush2.gif , bet bėda, kad pačiai neišeina verysad.gif , man greit pradeda skaudėt rankas, ir pats pynimas gaunasi negražus, kai nematau ką pinu.
Visai kitas reikalas, kai pini kitam, tada pynimai gaunasi nepriekaištingi. Gerai, kad dukra sukalbama, sutinka su mano eksperimentais, kantriai sėdi ir laukia rezultato bigsmile.gif
Bet taip norėčiau save taip pasigražint, nu neišeina normaliai ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 03 24, 15:19)
Kaip jums paaiskinti..? unsure.gif

bandyk kazkaip tai nupasakoti... padaryti foto mazdaug etapais kaip tu tuos plaukus sutvarkai...
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2011 03 24, 02:57)
o jus pabandykis su tiesintuvu, super grazios garbanos gaunasi  wub.gif
garbaneles
man tai be jokiu priemoniu graziai laikosi..

Tikrai labai gražios gaunasi, pabandžiau šiandien ant sesės plaukų wub.gif savųjų gaila blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
O seses negaila biggrin.gif as tai garbanoju su garbanojimo znyplem, bet lb retai nes plaukui mano silpnam tai nekas buna paskui doh.gif Vis neprisiriuosiu kojiniu isbandyti, nu gal snd pavyks smile.gif
Atsakyti
user posted image

bandziau su smeigtukais ir spilkomis..
issiploviau galva, palaikiau ranksluostyje kad butu maziau slapi plaukai. patempiau putomis sukeliau visus plaukus auksciau virsugalvio ir visus susegiau belenkaip biggrin.gif

ryte isleidus buvo dar dregnoki, todel apacioje jie nesusisuke, tai kita karta segsiu i du "kuodelius" tai isdzius man jie ir labiau pasigarbanos.

tik kaip jie buna garbanoti gredni dar, taip ir susegti reikia belenkaip, nesukti i juokius kuodelius, plyna toki susegiau ant galvos, bet llaikesi gerai nakti
Atsakyti