Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 22, 22:34)
o mano plaukai per ilgi nespejo su tom kojinem isdziut man per nakti  biggrin.gif tiesa emiau 3, tai kai ryte issileidau tai dar dregni buvo nors jau pradziuvusius sukau  biggrin.gif

tada suk sausus plaukus patepus kokiomis putomis
Atsakyti
bandziau susigarbanoti su 3 kojinemis, bet nelabai kas gavosi, tada meginau is naujo. plaukus dalinau i 4 dalis. kiekviena sruoga dar susukdavau atskirai ir tik tada vyniodavau ant kojines. bet rezultatas irgi ne toks, ko tikejausi... verysad.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 22, 23:34)
o mano plaukai per ilgi nespejo su tom kojinem isdziut man per nakti  biggrin.gif tiesa emiau 3, tai kai ryte issileidau tai dar dregni buvo nors jau pradziuvusius sukau  biggrin.gif

Galbut visai slapius plaukus risote?
Siaip man uztenka tik siek tiek sudrekinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 23, 15:23)
bandziau susigarbanoti su 3 kojinemis, bet nelabai kas gavosi, tada meginau is naujo. plaukus dalinau i 4 dalis. kiekviena sruoga dar susukdavau atskirai ir tik tada vyniodavau ant kojines. bet rezultatas irgi ne toks, ko tikejausi...  verysad.gif


kiek matau jus risate dar blogai uzsirate virsuje ant beveik sruogos ir ten suspaudzia plauka ir paskui lieka ruozelis, taspats kas su gumyte.. o kodel jus iki pat virsugalvio nesukate ?kristu garbaneles nuo virsaus
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 03 23, 16:00)
Galbut visai slapius plaukus risote?
Siaip man uztenka tik siek tiek sudrekinti smile.gif

tikrai ne buvo vos dregni prie saknu jau sausi g.gif reiks vel megint, gal
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 23, 17:14)
tikrai ne buvo vos dregni prie saknu jau sausi  g.gif  reiks vel megint, gal

o gal iskart atsiguliai ir neissidziovino, arba sukti turi i daugiau kojiniu
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 23, 16:55)
kiek matau jus risate dar blogai uzsirate virsuje ant beveik sruogos ir ten suspaudzia plauka ir paskui lieka ruozelis, taspats kas su gumyte.. o kodel jus iki pat virsugalvio nesukate ?kristu garbaneles nuo virsaus


reikes kada pasizaisti, kai netingesiu. siaip mano plaukai nelinke garbanotis, greitai issileidzia doh.gif
Atsakyti
Uztikau sia tema:)

As vat taip garbanoju plaukus:
user posted image
O taip jie atrodo tiesus:
user posted image
Tai kaip matote, sugarbanoju neblogai lotuliukas.gif

as su spilkomis darau. O su kojinemis iseitu stambios dideles garbanos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 23 kovo 2011 - 20:03
QUOTE(Apvalute @ 2011 03 23, 22:00)
Uztikau sia tema:)

As vat taip garbanoju plaukus:
user posted image
O taip jie atrodo tiesus:
user posted image
Tai kaip matote, sugarbanoju neblogai  lotuliukas.gif

as su spilkomis darau. O su kojinemis iseitu stambios dideles garbanos?

o tai kaip su tomis spilkomis sakykite garbanoti? smile.gif
as taip pat su kojinemis bandziau , 3, gavosi graziai . man patiko. kadangi garbanos gaunasi lengvesnes, na stambesnes, tai jas galbut reiktu suteptu su kazkuom fiksuojanciu , nes man greitokai issileido , nei pvz susisukus su bigudukais , taip pat jokiu fiksatoriu netepus , man garbanos laikydavos apie 2 dienas, ir antrja dar graziau buna tokios issileidusios , stambios:) patogus yra tokie suktukai paroloniniai , su jais ir miegoti neproblema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linckutis: 23 kovo 2011 - 20:21
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 23, 19:27)
reikes kada pasizaisti, kai netingesiu. siaip mano plaukai nelinke garbanotis, greitai issileidzia  doh.gif

mano ir tiesus grynai plaukas, bet garbanos laikosi puikiausiai thumbup.gif

QUOTE(Apvalute @ 2011 03 23, 20:00)
Uztikau sia tema:)

As vat taip garbanoju plaukus:

turbut suprantu kaip tu garbanoji, bet nerandu pavyzdelio kaip parodyti ir kitoms... gal pati turi pavyzduka pasirodyti kaip garbanoji..

as vis mastau, bet sakau daug darbo doh.gif
Atsakyti
apvalute, grazus plaukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2011 03 23, 22:05)
apvalute, grazus plaukai wub.gif

thumbup.gif plaukai, jau anksciau pamenu Jus is plauku foto skyrelio gal, nerealus plaukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti