Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 20, 21:15)
papasakokite placiau, kaip gavosi, kokie Jusu plaukai ir pan. 4u.gif

Nu as viska dariau kaip video filmuke , pries tai istepiau putomis slapius plaukucius , mano plaukai iki pazastuku, nelinke garbanotis bet su kojinem gavosi super ir laike neblogai pilnai uztenka 3 kojinyciu thumbup.gif

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 20, 21:54)
gal foo turite, netycia blush2.gif
as bandziau tai is 3kojiniu super, dar mano plaukai iskarpyti tai labai graziai atrodo, ir tas kad puikiausiai gali miegoti ir tau nespaudzia ar nesmagu guleti.
bet as visad ryte issiplaunu galva pradziovinu iki trupucio dreegnu ir susuku po keliu valandu issileidziu thumbup.gif
banvirsuj 1kaip video o apacioj kokias 3, bet sakau is 3kojiniu super ir iseina smile.gif  nereikia dar vargsti kuodukais, ar bigudukaisdziau is 4kojiniu, tai jau perdaug gavosi virsugalvis kaip pudelio lotuliukas.gif  gal reike

Ne foto nepasidariau blush2.gif kita syki padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 21, 19:02)
tai laikysis geriau. ant sausu plauku uzpurski plauku standiklio, issisukuoji ir susisuki.

as ant beveik isdziuvusiu (toki dar dregni jauciasi) susuku ir laikosi man puikiausiai.
jiai oras matau dregnas tada truputi putomis dregnus plaukus patepu. nes man tos priemones ant sausu plauku padaro plaukus labai sunkius.


QUOTE(giedryte1 @ 2011 03 21, 19:49)
Ne foto nepasidariau  blush2.gif  kita syki padarysiu  mirksiukas.gif

as ir padarysiu mirksiukas.gif pasirodysiu
Atsakyti
Lauksim foto, as irgi bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2011 03 21, 20:37)
Lauksim foto, as irgi bandysiu  smile.gif

desim viisos ziuresim kuriai graziau gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 21, 12:13)
gal kojine suritate virsuje, nes tada prispaudzia, reikia risti apacioj, lyg video man atrodo gerai parodyta... nes gaunasi jiai virsui risi kaip su gumyte atrodo butu surista


Na aš šiandien su garbanom rolleyes.gif Jos kaip ir anksčiau gavosi puikios, bet va prie šaknų vistiek prisiploja, matyt jau mano tokie plaukai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 22, 08:31)
Na aš šiandien su garbanom  rolleyes.gif Jos kaip ir anksčiau gavosi puikios, bet va prie šaknų vistiek prisiploja, matyt jau mano tokie plaukai  doh.gif  verysad.gif

mano ir zinokite prisiploja plaukai, bet vis bandau sukdama kad jie butu pakile nuo saknu...
gal foto turesite ???
as ir va issiploviau galva tai susisuksiu, nufotografuosiu kaip as pasidarau ta virsu kad pakiltu nuo saknu.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 22, 10:16)
mano ir zinokite prisiploja plaukai, bet vis bandau sukdama kad jie butu pakile nuo saknu...
gal foto turesite ???
as ir va issiploviau galva tai susisuksiu, nufotografuosiu kaip as pasidarau ta virsu kad pakiltu nuo saknu.


Neturiu foto verysad.gif Kažkaip ryte labai skubėjau į darbą.
O labai lauksiu, būtinai išbandysiu kaip jūs ir informuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
maniau kad geresnes foto gausis, bet dedu kokias isgavau. garbanu nebus nes greit teko issileisti nes teko isvykti is namu biggrin.gif tai gryzus susipyniau i eglutes kasa smile.gif

stai surisu su ta kojine ir pakisu ja dar po plaukais kad pakeltu virsugalvi, jiai nesilaiko pritvirtinu saguciu
user posted image


bet matosi kad prie saknu neprisiploja. o turbut jiai daugiau priemoniu panaudojus arba ilgiau palaikius, pakile dar labiau butu.

user posted image
user posted image

plaukai netvarkyti. issileidau ir fotografavau, nes teko skubeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 22 kovo 2011 - 19:13
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 22, 20:11)


thumbup.gif Ačiū už vaizdinę medžiagą, vėl bandysiu rytoj vakare, turi gautis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 22, 20:01)
thumbup.gif Ačiū už vaizdinę medžiagą, vėl bandysiu rytoj vakare, turi gautis  bigsmile.gif

bandyk kad kojine ristusi apacioj, o paskui bandyk ta kojine pakisti kad pakeltu plaukus nuo saknu. gali kokiu butu patepti ties saknimis kad labiau pakeltu ir laikytu
Atsakyti
man Paris su kaspinu atrodo žaviai smile.gif
Atsakyti
o mano plaukai per ilgi nespejo su tom kojinem isdziut man per nakti biggrin.gif tiesa emiau 3, tai kai ryte issileidau tai dar dregni buvo nors jau pradziuvusius sukau biggrin.gif
Atsakyti