Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

sveikos,
Mano plaukai sieka iki uzpakalio.Norejau jusu paklausti kaip kiek imanoma pakelti plauku saknis?
Ismeginau plauku pakeleja..bet jis neveiksmingas.
Atsakyti
QUOTE((.)(.) @ 2011 03 07, 12:25)
sveikos,
Mano plaukai sieka iki uzpakalio.Norejau jusu paklausti kaip kiek imanoma pakelti plauku saknis?
Ismeginau plauku pakeleja..bet jis neveiksmingas.


Na man tai pavyksta tik vienu metodu t.y. vakare išsiplaunu galvą ir permetu per lovos kraštą, kad džiūtų naturaliai. Tai keleias dienas be jokiu priemoniu stovi.
Idomu, jeigu tam dar panaudoti kazka papildomo,gal dar geriau laikytusi. g.gif
Atsakyti
Gal kas mokate pačios susipinti plaukus "eglute" ir galite pamokyti? blush2.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
cia parodyta kaip pinasi eglute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 02 22, 22:31)
gal kuri ismeginsit  4u.gif
kaspinas

user posted image
Kaip fainai tas kaspinas thumbup.gif bigsmile.gif gaila plaukai mano trumpi doh.gif Reikes gal kokia sruoga prisisegti ir pabandyti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 20 kovo 2011 - 14:48
Bet kaip nuomones skiriasi. Man tai visai nefainai atrodo, kazkodel.Nebent labai jaunai merginai. O moteriai ir siai Hilton, keistai atrodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 03 20, 16:56)
Bet kaip nuomones skiriasi. Man tai visai nefainai atrodo, kazkodel.Nebent labai jaunai merginai. O moteriai ir siai Hilton, keistai atrodo  blink.gif


Mano nuomonė lygiai tokia pati.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 03 20, 14:56)
Bet kaip nuomones skiriasi. Man tai visai nefainai atrodo, kazkodel.Nebent labai jaunai merginai. O moteriai ir siai Hilton, keistai atrodo  blink.gif



na taip, pritariu, kad tiek hilton sis kaspinas atrodo nelabai kaip, tiek vyresne moteris atrodys juokingai. bet mamos gali savo dukras taip susukuoti, manau jos liks nustebintos mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif biggrin.gif as ir nesakau jog i darba taip eiti, bet pvz namie ar laisvalaikiui man fainai biggrin.gif

O kas su kojinemis garbanavot slapius ar sausus plaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 20 kovo 2011 - 17:07
QUOTE(wife @ 2011 03 20, 18:07)


O kas su kojinemis garbanavot slapius ar sausus plaukus?

Sveikos 4u.gif As garbanavau slapius flirt.gif nu nerealu thumbup.gif labai noriu padekoti merginai uzrodziusiai nuorodele aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2011 03 20, 17:35)
Sveikos  4u.gif  As garbanavau slapius  flirt.gif  nu nerealu  thumbup.gif  labai noriu padekoti merginai uzrodziusiai nuorodele  aciuks.gif


papasakokite placiau, kaip gavosi, kokie Jusu plaukai ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2011 03 20, 17:35)
Sveikos  4u.gif  As garbanavau slapius  flirt.gif  nu nerealu  thumbup.gif  labai noriu padekoti merginai uzrodziusiai nuorodele  aciuks.gif

gal foo turite, netycia blush2.gif
as bandziau tai is 3kojiniu super, dar mano plaukai iskarpyti tai labai graziai atrodo, ir tas kad puikiausiai gali miegoti ir tau nespaudzia ar nesmagu guleti.
bet as visad ryte issiplaunu galva pradziovinu iki trupucio dreegnu ir susuku po keliu valandu issileidziu thumbup.gif
bandziau is 4kojiniu, tai jau perdaug gavosi virsugalvis kaip pudelio lotuliukas.gif gal reike virsuj 1kaip video o apacioj kokias 3, bet sakau is 3kojiniu super ir iseina smile.gif nereikia dar vargsti kuodukais, ar bigudukais
Atsakyti